خبر فوری
داور جنجالی، دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پدیده به کمیته اخلاق!
مدیرعامل باشگاه پدیده به دلیل مسایل داوری پیش از برگزاری دیدار سایپا و پدیده به کمیته اخلاق احضار شده است.
به گزارش شهرآرانیوز، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال روز شنبه، در اطلاعیه از احضار محمد حسین کنعانی زادگان بازیکن پرسپولیس، مهدی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس و همچنین مدیرعامل باشگاه پدیده به این کمیته برای ارایه توضیحات خبر داده بود.

بر اساس پیگیری‌های انجام شده از سوی رسانه‌ها دلیل احضار مدافع پرسپولیس و پیشکسوت پرسپولیس به ترتیب یکی به دلیل انتشار ویدیوی جنجالی و توهین به هواداران استقلال بوده و دیگری به دلیل انتشار صوت فحاشی به باشگاه پرسپولیس، اما دلیل احضار مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان به این کمیته با ابهامات مختلفی روبرو بود.
 
با این وجود، با پیگیری‌های خبرنگار شهرآرانیوز و تماس با برخی اعضای کمیته اخلاق و البته باشگاه پدیده، دلیل احضار جواد وطن خواه، مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان مشخص گردید.
 
این طور که مشخص شده است، باشگاه پدیده خراسان پیش از برگزاری دیدار هفته ۲۵ لیگ بین سایپا و پدیده، در اعتراض به نحوه انتخاب حمید حاج ملک داور این دیدار، نامه‌ای را به سازمان لیگ و کمیته داوران ارسال می‌کند و طی آن نامه خواستار تغییر داور این بازی و جلوگیری از حواشی به وجود آمده و احتمالی بعد از این دیدار می‌شود.
 
کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز این نامه را به کمیته اخلاق ارسال می‌کند، تا در خصوص ادعای باشگاه پدیده و دلایل این باشگاه برای تغییر داور بررسی لازم صورت پذیرد.
 
اما این موضوع تمام ماجرا نبوده است، بلکه دلیل اصلی این احضار، اعتراض و شکایت حمید حاج ملک داور این مسابقه بوده است که بلافاصله پس از پایان مسابقه سایپا و پدیده، از باشگاه مشهدی نسبت به اعتراضش شکایت می‌کند و خواهان بررسی دقیق کمیته اخلاق درباره ادعای باشگاه پدیده می‌شود و حالا نیز کمیته اخلاق فدراسیون با احضار مدیرعامل باشگاه پدیده به دنبال رسیدگی به این پرونده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}