فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته تلویزیون | ۱۱ و ۱۲ آذر درباره مستند «۳۶۰ درجه محاصره»، روایت عملیات شهید سلیمانی برای نجات مردم آمرلی از چنگ داعش آیا فیلم «گربه سیاه» بهرام رادان توقیف شده است؟ صفحه نخست روزنامه‌های کشور - چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ نشست هم‌اندیشی دستگاه‌های اجرایی فعال در حوزه سرود مشهد برگزار شد نگاهی به نمایشگاه «مطرود» آثار عبدالله علوی گفت‌وگو با احسان مهدوی، داور بخش یادمان‌های نوروزی جشنواره بین‌المللی هنرهای شهری مشهد پس از مدت‌ها سینماها به حالت اکران با ظرفیت کامل برگشتند به بهانه تصویری که از فرامرز صدیقی منتشر شد | زمان از دست رفته اکران «گربه سیاه» نیامده متوقف شد! فوت مادر مهران مدیری و واکنش ها به آن + تصاویر پست مجری تلویزیون به مناسبت سالروز تولد آزاده نامداری + عکس ماجرای عکس منتشر شده از «فرامرز صدیقی» در اینستاگرام پرویز پرستویی + واکنش‌ وزیر ارشاد فرامرز صدیقی، بازیگر سینما و تلویزیون کیست؟ + بیوگرافی و تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های کشور - سه‌شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ یادی از شهید ابراهیم محبوب، فرمانده گردان حزب‌ا ... لشکر ۵ نصر که پیکرش ۳ سال در بصره دفن شده بود محمدامین کریم پور، از ساخت کلیپ‌های طنز تا ساخت فیلم «حکم تجدیدنظر» پیوست سوژه‌های آثار بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی هنر‌های شهری مشهد منتشر شد روایتی از مراسم اکران مستند «مقصد پرواز است» اولین تیزر سریال «اپیدمی» با بازی مهدی فخیم‌زاده و محسن قصابیان
خبر فوری
برندگان سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اعلام شد + فهرست جوایز
برگزیدگان سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش شهرآرانیوز - برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی معرفی شدند.

جوایز بخش بین‌الملل

جایزه سیفژ، دیپلم افتخار و پروانه زرین به فیلم «یدو» (مهدی جعفری)

بخش پویانمایی کوتاه، دیپلم افتخار به فیلم «مادربزرگ من ماتیلده» (میگوئل آنایا بوریا) از کشور مکزیک

دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش فیلم کوتاه داستانی، به فیلم «سکوت رودخانه» (فرانچسکا کانه‌پا) از کشور پرو

دیپلم افتحار دستاورد هنری برای موسیقی متن به برای فیلم «سوومی» (روهن رومن) ساخته امول وسانت‌گل از کشور هندوستان

دیپلم افتخار دستاورد هنری برای فیلمبرداری فیلم «یدو» (مرتضی نجفی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین «دستاورد هنری کار گردانی فسلم «پدربزرگ من یک فضایی است» به کارگردانیدراژن ژارکوویچ (از کرواسی) و مارینا آندره‌ی اسکوپ (از بوسنی)

دیپلم افتخار بازیگر کودک و نوجوان فیلم «محافظ برادر» (فرید کراهان) از کشور ترکیه

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «پسران دریا» (یاسین حبیب‌پور)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم «پسران دریا» (افشین هاشمی و حسین قاسمی‌جامی) از ایران

دیپلم افتخار و پروانه زرین کارگردانی به فیلم «یدو» (مهدی جعفری) از ایران

دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه ویژه هیأت داوران فیلم «لوسیا» (خوان پاتو) از اسپانیا

دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه داوران کودک و نوجوان فیلم «پدربزرگ من یک فضایی است» (دراژن ژارکوویچ و مارینا آندره‌ی اسکوپ) از کشور بوسنی

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم به فیلم یدو (محمدرضا مصباح)

جوایز بخش ملی

دیپلم افتخار بخش «کرونا روایت» فیلم «فضای زندگی» (ایلیا رمضانی)

دیپلم افتخار بداعت و نوآوری به «افسانه بُناسان» (حبیب احمدزاده)

دیپلم افتخار بخش کسب و کار و ترغیب مخاطبان کودک و نوجوان فیلم «بام بالا» (بهروز مفید)

دیپلم افتخار برای ارائه تصویری متفاوت از نوجوانان خطه سیستان و بلوچستان فیلم «لیپار» (حسین ریگی)

در بخش «وب‌سری»، دیپلم افتخار فیلم «آشمچز- یک اشتباه دیجیتالی» (فریاد بیات)

در بخش «پویانمایی کوتاه» دیپلم افتخار و پروانه زرین را به فیلم «آی دی» (فهیمه قبادی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کوتاه داستانی فیلم «منم سمیرا» (متین رکن)

دیپلم افتخار و لوح زرین بهترین فیلم بلند داستانی فیلم «راز قلعه» (کریم رناسیان)

جایزه شهید بهنام محمدی فیلم «پسرم رسول» (نبی قلی‌زاده)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین دستاورد هنری موسیقی متن فیلم «لیپار» (مسعود سخاوت‌دوست)

دیپلم افتخار و پروانه زرین جایزه زاون قوکاسیان به فیلم «بام‌بالا» (سید جمال سیدحاتمی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان فیلم «میان صخره‌ها (آندیا یحیی‌پور)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلمنامه فیلم «بام بالا» (امیر محمد عبدی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بخش کارگردانی فیلم «لیپار» (حسین ریگی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین ویژه هیأت به کارگردان فیلم «میان صخره ها» (مختار عبدالهی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین بهترین فیلم «پسران دریا» (بهروز نشان)

دیپلم افتخار بخش داوران کودک و نوجوان (داوری در سامانه‌های اینترنتی) فیلم «آی دی» (فهیمه قبادی به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

دیپلم افتخار و پروانه زرین داوران کودک و نوجوان (داوری در خانه جشنواره به صورت فیزیکی) فیلم «بام بالا» (بهروز مفید)

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}