خبر فوری
خیز نرم موج ششم کرونا در مشهد + آمار جدید (۲۷ مهرماه ۱۴۰۰)
براساس آمار‌ها از ابتدای هفته گذشته تعداد بستری‌های جدید افزایش چشمگیری داشته است، به نحوی که این آمار از ۱۴۳ نفر در ۱۷ مهرماه، دیروز ۲۶ مهرماه به ۲۲۹ نفر در استان رسیده است.

جانقربان | شهرآرانیوز- در حالی که خبری از مسئولان درباره آغاز موج ششم کرونا به گوش نمی‌رسد و مردم نیز رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را بوسیده و به کناری گذاشته‌اند، آمار‌ها حاکی از رسوخ آرام‌آرام موج ششم در مشهد و استان خراسان رضوی است، زیرا براساس آمار‌های منتشرشده دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تعداد بستری‌های کرونایی با شیبی ملایم در حال افزایش است.

براساس این آمار‌ها از ابتدای هفته گذشته تعداد بستری‌های جدید افزایش چشمگیری داشته است، به نحوی که این آمار از ۱۴۳ نفر در ۱۷ مهرماه، دیروز ۲۶ مهرماه به ۲۲۹ نفر در استان رسیده است. این آمار در مشهد نیز روند رو به رشد داشته است، به نحوی که تعداد بستری‌های جدید در ۱۷ مهرماه ۱۱۹ نفر بوده، اما دیروز ۲۶ مهرماه به ۱۶۵ نفر رسیده است.

روند افزایشی تعداد بستری‌های جدید کرونایی در خراسان رضوی و شهر مشهد و همچنین بستری موجود و بستری‌های آی‌سی‌یو را از ۱۷ مهرماه تا روز گذشته در جدول‌های زیر می‌توانید مشاهده کنید.

 

 

باتوجه‌به این آمارها، تعداد بستری‌های موجود و بستری‌های آی‌سی‌یو افزایش چندانی نداشته است، اما باتوجه‌به اینکه افراد بستری جدید در حال افزایش هستند و بیم شروع موج ششم در مناطقی از کشور می‌رود، اکنون با کاهش میزان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در میان مردم به امید واکسیناسیون، باید نگران اوج‌گیری دوباره کرونایی باشیم؛ موجی که در کمین جان مردم است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}