رونمایی از شروط یحیی گل‌محمدی برای بازگشت به پرسپولیس| مذاکره با سپاهان تکذیب شد! واکنش جدید عزیزی خادم به جادوگری و خوبان عالم در فوتبال ایران هواداران استقلال دلخور از اسکوچیچ| چرا یزدانی برای تیم ملی بازی نکرد؟ مهدی طارمی در کنار غفورجهانی و خداداد عزیزی+ عکس چرا بغض اسکوچیچ ترکید؟ | اشکبارترین صعود یک کروات به جام جهانی پایان اعتصاب پرسپولیس بدون حضور گل‌محمدی| سرمربی قرمزپوشان رفتنی شد؟ متلک سنگین والورده به منتقدانش در بارسلونا فیلم رویارویی امیر و احمدرضا عابدزاده، سنگربان دیروز و امروز تیم ملی فوتبال پس از برد عراق فیلم جشن و شادمانی بازیکنان تیم ملی پس از غلبه بر عراق و صعود به جام جهانی قطر فیلم خلاصه بازی ایران و عراق در مقدماتی جام جهانی+ ویدئو گل طارمی| جشن صعود در آزادی نتیجه بازی ایران و عراق در مقدماتی جام جهانی+ فیلم گل طارمی| رفتیم جام جهانی! فیلم گل اول ایران به عراق توسط مهدی طارمی| چراغ اول روشن شد! فیلم و عکس از حضور بانوان فوتبال‌دوست در ورزشگاه آزادی؛ بازی ایران و عراق نتایج هفته پایانی و رده‌بندی لیگ برتر والیبال زنان |سایپا برنده فینال زودرس عطایی: با پیکان یک جنگ تمام عیار داشتیم| در لیگ امسال هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست اکبری: بازی فوق العاده زیبایی به نمایش گذاشتیم| پیکان در حمله موفق‌تر بود پر بیم و هراس‌ترین هفته لیگ برتر والیبال| اوضاع جدول پیچیده‌تر شد ترکیب تیم‌های ملی ایران و عراق اعلام شد| همه چیز تحت تاثیر کرونا! اعتصاب ادامه‌دار پرسپولیس| بدون یحیی گل‌محمدی بدون پول! قصه سردار به سر رسید!| نگاهی به عملکرد سردار آزمون در سال‌های اخیر
خبر فوری
سه‌گانه سخت تیم‌های مشهدی در لیگ برتر فوتسال و فوتبال| چالش هوادار!
در آخر هفته فوتبالی و فوتسالی شهرمان، تیم‌های شهرخودرو، فرش آرا و چیپس کامل امروز و فردا به‌نبرد با حریفانشان می‌روند.

مرتضی اخوان | شهرآرانیوز؛ شهر‌های مشهد، تهران و اصفهان، امروز و فردا شاهد تقابل ۳ نماینده فوتبال و فوتسال خراسان مقابل حریفان در چهارچوب رقابت‌های لیگ‌های برتر هستند؛  جایی که از ساعت ۱۶ امروز فرش آرا مشهد در چهارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتسال در سالن شهید بهشتی از زندی بتن کلاردشت پذیرایی خواهد کرد.

اما ۲ دیدار دیگر نمایندگان فوتبالی و فوتسالی مشهد فرداست؛ جایی که به طور هم زمان از ساعت ۱۶ در چهارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتسال، چیپس کامل مشهد باید در اصفهان با سپاهان رو دررو شود و از چهارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال نیز شهرخودرو خراسان در زمین کارگران تهران به مصاف هوادار این شهر برود، دیدار‌هایی که ۳ امتیاز هر کدام از آن‌ها برای نمایندگان استان حکم طلا را دارد؛ چرا که شرایط جدول و جو هواداری به شکلی است که نمایندگان استان بیش از هر زمان دیگری برای رسیدن به آرامش نیاز به پیروزی در این بازی‌ها دارند. دیدار‌هایی که البته از بخت بد مشهدی ها، یکی از یکی سخت‌تر است و به نظر، نمایندگان مشهد هفته سختی را در لیگ برتر فوتبال و فوتسال در پیش دارند.

رویارویی استاد و شاگرد در تهران

جــــــــدال شهرخـــودرو با تیــــــم تازه لیگ برتری شده هوادار تهران شاید بیش از همه به واسطه رویارویی ۲ سرمربی مشهدی جالب توجه باشد؛ جایی که استاد و شاگرد به یکدیگر رسیدند تا در یک شرایط کاملا بحرانی برای هر ۲ تیم، به جنگ تصاحب ۳ امتیاز حساس این بازی بروند. اکبر میثاقیان که در دوران حضور رضا عنایتی در آدنیس، او را به فوتبال کشور معرفی کرد، حالا در آستانه هفتادسالگی باز هم چالش سخت دیگری را این بار در لیگ برتر پذیرفته و هدایت تیم بحران زده شهرش را به عهده گرفته است؛ تیمی که بعد از هفته‌های سخت و پُرتلاطم، تازه به آرامش نسبی رسیده است و پیروزی در این دیدار برایش می‌تواند حکم دارویی شفابخش را داشته باشد.

در مقابل، رضا عنایتی با هوادار تازه لیگ برتری شده که ساخته و پرداخته دست خودش در لیگ یک بوده و حتی در لیگ دسته یک مالک این تیم بود، حالا در ۳ گام نخست لیگ برتر فوتبال یک ناکام بوده است؛ ناکامی که نمی‌توان چندان به آن خرده گرفت، چرا که تیم او از ۳ باخت،  ۲ تا را مقابل استقلال و سپاهان و آن هم با حداقل اختلاف یعنی ۱ بر ۰ تجربه کرده و دیگر شکستش هم برابر پیکان غیرقابل پیش بینی فوتبال ایران بوده است.

با وجود این، عنایتی حالا به سد میثاقیان رسیده است و اگر می‌خواهد چهارمین شکست پیاپی را در لیگ برتر تجربه نکند، باید با تمام قوا در این بازی خانگی به مصاف شهرخودرو بحران زده از مشکلات مدیریتی برود. این نخستین تقابل شهرخودرو و هوادار در تاریخ تشکیل هر ۲ باشگاه است. شهرخودرو در این دیدار برای اولین بار در طول این فصل و بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی می‌تواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند و به عبارتی این اولین رونمایی رسمی از شهرخودرو مدل ۱۴۰۰ است.

تقابل همشهری‌ها در مشهد!

تیم فوتسال فرش آرا امروز در حالی به مصاف زندی بتن کلاردشت می‌رود که مهم‌ترین نکته بازی، جدال مشهدی‌ها با یکدیگر است! تیم زندی بتن که به تازگی امسال توانسته است لیگ برتری شود، از وجود ۳ بازیکن مشهدی در ترکیب اصلی پنج نفره اش بهره می‌برد؛ مسئله‌ای که می‌تواند بر جذابیت‌های این تقابل بیفزاید. بازیکنانی که هر کدامشان پیش از این سابقه بازی در مشهد و در همین تیم فرش آرا را داشتند. رحمان سارانی، سجاد امانی و ابوالفضل مینویی، ۳ بازیکن مشهدی زندی بتن کلاردشت هستند که امروز در سالن شهید بهشتی مشهد برای تیم غیرمشهدی پا به توپ می‌شوند و جدالشان با رفقای سابق می‌تواند جذاب، تماشایی و مهیج باشد.

از طرفی زندی بتن و فرش آرا در جدول هم پله هستند و فرش با ۱۰ امتیاز در جایگاه ششم و زندی بتن با ۹ امتیاز هفتم است؛ جدالی که بوی شش امتیازی دارد. فرش آرا هفته قبل به سختی برابر شهروند ساری بحران زده به برتری ۴ بر ۳ رسید؛ تیمی که حالا ظاهرا از لیگ برتر کنار کشیده و قرار نیست این هفته به میدان برود. اما زندی بتن کلاردشت در بازی خانگی تن به شکست ۲ بر ۱ برابر مقاومت البرز داده و برای بازگشت به ریل پیروزی، به مشهد آمده است تا امروز هر ۳ امتیاز را به خانه ببرد.

امتیاز خریده‌ها در اصفهان

چیپس کامل مشهد و سپاهان اصفهان ۲ تیمی هستند که امسال با خرید امتیاز به ترتیب تیم‌های منصوری قرچک و اهورا بهبهان به لیگ برتر آمدند؛ تیم‌هایی که در لحظات پایانی به لیگ اضافه شدند و شاید هنوز به فرم ایده آل هماهنگی بازیکنان نرسیده اند. چیپس از ۶ دیدار برگزار شده گذشته اش ۷ امتیاز گرفته و سپاهان با یک بازی بیشتر و ۹ امتیاز و یک پله بالاتر از تیم مشهد در جایگاه هشتم جدول ایستاده است. ۲ تیم درحالی فردا به میزبانی سپاهان مقابل هم به میدان می‌روند که انتظار می‌رود بازی نزدیکی در پیش باشد.

با این حال وضعیت متفاوت ۲ تیم در هفته گذشته، تیم مشهد را امیدوار کرده است تا بتواند در اصفهان نیز نتیجه بگیرد. چیپس هفته گذشته در قم توانست یک پیروزی شیرین ۲ بر ۱ خارج از خانه به دست بیاورد و در مقابل، سپاهان در بازی خارج از خانه برابر سن ایچ ساوه تن به شکست سنگین ۵ بر ۲ داد. اتفاقاتی که حالا نماینده مشهد را در وضعیت روحی روانی بهتری قرار داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
نظرسنجی
دوست دارید به چه محتوایی در سایت شهرآرانیوز بیشتر پرداخته شود؟
فرهنگی، هنری
اقتصادی
ورزشی
اجتماعی
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}