خبر ویژه
برگزاری اختتامیه مسابقات قهرمانی شنا و گلبال جانبازان بصیر
مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی شنا و گلبال جانبازان بصیر همزمان با گرامیداشت هفته وحدت با حضور فرماندهان ارشد ارتش، فرماندار مشهد، مسئولان بنیاد شهید و خانواده معزز ایثارگران در میهمانسرای ارتش برگزار شد.

به گزارش شهرآرانیوز، در این مراسم امیر آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نیروی زمینی ارتش گفت: یکی از اقدامات خوب برای جانبازان بحث ورزش است . شهامت، شجاعت، مردانگی و ایثار و مهم‌تر از همه روحیه در تمام جانبازان موج می‌زند و این امر از ابتدای دوران دفاع مقدس تا هم‌اکنون اثبات‌شده است.

امیر جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن خیر مقدم به جانبازان و ایثارگران در مراسم گفت: جانبازان ولی نعمت ما هستید. جانبازان و ایثارگران افتخار، سرمایه و گنجینه اسرار جنگ و باعث افتخار ما هستند شما در جهت ارمانها، ارزشها، اقتدار و امنیت کشور تلاش کرده اید. اگر امروز ایران در برابر استکبار می ایستد به واسطه پایمردی و جوانمردی شماست. شما بهترین اعضای بدنتان را در راه حفظ دین و وطن اهدا کردید. ورزش شما باعث روحیه دیگر مردم میشود و به فرموده رهبر ارزش است و اجر برخی از جانبازان ما از شهدا بیشتر است.

حجت الاسلام کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدامات فرهنگی بنیاد نیز افزود: در بنیاد شهید همواره این دغدغه را داشتیم تا همت والای جانبازان و ایثارگران اداره کننده اصلی این برنامه ها باشنداین اتفاق توسط جانبازان خانه نور به وقوع پیوسته و با تلاش خودشان برنامه ریزی شده و با حمایتان فرمانده هان نیروی زمینی به وقوع پیوست. ایثارگران با حرکت جهادی و اتش به اختیار این برنامه ها را رقم زدند. مسابقه ورزشی و جشنواره بهانه است یک بعد تقویت جسمانی و بعد دیگر تقویت سرمایه اجتماعی است. حضور شما تذکر میدهد بدون داشتن عوامل مادی و ظاهری میتوان همچنان پایدار ماند.

امیر عقیقی، عضو هيئت مدیره خانه نور ایرانیان گفت: به نمایندگی از جامعه جانبازان بصیر تشکر میکنم از کسانی که مقدمات این جلسه را برپا کرده اند. اگر ما به جامعه ایثارگری به عنوان نماد ارزش قائل نشویم لطمه خورده ایم‌ ما توقع زیادی نداریم. ما از مسیولان توقع داریم ارزشهای جامعه اسلامی حفظ بشود و پایبند ان باشند.
ما پای ولایت ایستاده‌ایم توقع داریم بدانید همچنان جامعه ایثارگری زنده است و راه شهدا و آزادگان را ادامه میدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}