خبری درباره طارمی که شاید باورش سخت باشد!| ستاره ایرانی در کنار لیونل مسی؟ رکود عجیب پرسپولیس از بازی در کرمان! مصدومیت چشمی، باعث جدایی از استقلال؟ جدایی ستاره استقلال در پایان فصل حتمی است؟ حضور ستاره استقلال در پرسپولیس را باید باور کرد؟ استقلال به دنبال جاودانگی در فوتبال ایران قاب خاطره | عکس قدیمی و زیر خاکی از تیم فوتبال هواپیمایی مشهد نگاهی به وضعیت ۵۰ هیئت ورزشی استان خراسان‌‍رضوی| از رخوت کرونا تا تغییرات مدیریتی رکورد ژرف بانوی غواصی ایران معروف: بازیکنان باتجربه بازی را برگرداندند| امیدوارم پنجشنبه و جمعه سالن را پر ببینیم موزیرسکی امتیازآورترین بازیکن دیدار پیکان و سانتوری پیروزی پیکان برابر سانتوری ژاپن|رقابت با تایلندی ها در بازی سوم بازیکنان استقلال به دنبال پاداش قهرمانی+عکس نجاتی:عراق کشور چندان مناسبی برای مربیان ایرانی نیست| وجود بازیکنان خارجی نعمت است معروف: برای آخرین بار در ایران والیبال بازی می‌کنم!
خبر فوری
قرارداد ۶۳۰‌میلیاردی پرسپولیس با کارگزار جدید
صدری حق پخش پرسپولیس را ۳۰۰‌میلیارد فروخت، آن هم در شرایطی که اصلا حق پخش با توجه به برخورد صداوسیما با این مقوله همواره روی هواست!

به گزارش شهرآرانیوز؛ در آستانه یک‌سالگی حضور در باشگاه پرسپولیس، مجید صدری موفق شد سرانجام قرارداد با کارگزار جدید را نهایی کند و رقم ۳۳۰‌میلیارد برای تبلیغات محیطی، مجازی و روی پیراهن را به این باشگاه برساند و البته یک درآمد ۳۰۰ میلیاردی حق پخش را هم در صورت همکاری با صداوسیما که البته بسیار بعید به نظر می‌رسد، در‌دسترس باشگاه قرار دهد.

این در‌حالی است که پرسپولیس از تابستان گذشته و زمانی‌که پس از یک فصل همکاری با آتیه داده‌پرداز فسخ کرد، در جست‌وجوی کارگزار بود، اما یک مزایده بی‌نتیجه و سپس مذاکرات طولانی سبب شد تا نوعی کلافگی در بین هواداران پرسپولیس ایجاد شود و آن‌ها با بدبینی به این ماجرا نگاه می‌کردند؛ ولی در‌نهایت ساعتی مانده به شهرآورد پایتخت خبر آمد که ۱۵‌درصد از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده و یک روز بعد از شهرآورد نیز مراسم رونمایی از کارگزار برگزار شد.

باشگاه پرسپولیس در‌صورتی‌که تا پایان قرارداد سه‌ساله با «ایده پویان ماژ» ادامه دهد، با فرض اینکه همچنان به درآمد حق پخش دسترسی نداشته باشد، دست‌کم رقم ۱۲۰۰‌میلیارد تومان را به‌عنوان درآمد خود خواهد داشت. البته در سال‌های گذشته هرگز این قرارداد‌های سه‌ساله نهایی نشده و شاید باشگاه پرسپولیس نیز باید به فکر قرارداد این فصل باشد که آورده ۳۳۰‌میلیاردی خواهد داشت. شرکت ایده پویان ماژ، یک شرکت تبلیغاتی ناشناخته در فضای مجازی است که احتمالا تاکنون کار اقتصادی فوتبال انجام نداده، اما حالا ورودی جدی به این عرصه داشته است.

باشگاه پرسپولیس به گفته مجید صدری یک بدهی ۴۰-۷۰ میلیاردی استقراضی دارد و از‌سوی‌دیگر یک طلب حدود ۹۰‌میلیاردی از لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت. همچنین قرمز‌ها باید امیدوار باشند که در ادامه فصل مشکلی برای حق تبلیغات محیطی برایشان پیش نیاید تا بتوانند با ۳۳۰‌میلیارد فصل را به اتمام برسانند. چالش بزرگ پرسپولیس، پرداخت ۸۰‌درصد باقی مانده از مطالبات بازیکنان این تیم است و همچنین تسویه‌حساب با اعضای کادرفنی و تنها‌خارجی این تیم بوژیدار رادوشویچ که به نظر می‌رسد با این قرارداد بتواند این چالش‌ها را پشت‌سر بگذارد و در دوره جدید مدیریتی و اقتصادی، وضعیت متفاوتی داشته باشد.

صدری: چهل‌پنجاه‌میلیارد قرض داریم

رئیس هیئت‌مدیره پرسپولیس دیروز و بعد از امضای قرارداد با کارگزار به بدهی‌های این باشگاه نیز اشاره کرد و گفت: دنبال این نیستیم که از مسئولیت مشکلاتی که از گذشته برای پرسپولیس مانده است، فرار کنیم. بدهی‌های پرسپولیس باید سازمان‌دهی شود.

درباره بدهی‌ها از سال۸۰، تقسیم‌بندی کردیم تا همه بدهی‌ها مشخص شود و باید برای تسویه آن‌ها راه‌حلی پیدا کنیم و یک‌بار برای همیشه، پرسپولیس را از شر این موارد خلاص کنیم. این نمی‌شود که بعضی دوستان برای رسیدن به مطالبات خود ناچار به شکایت شوند و بعد مسائلی مثل مسدود‌شدن حساب و توقیف منابع مالی حادث شود.

هر کس مطالباتی دارد، برای مذاکره بیاید تا راه‌حلی پیدا کنیم و این موارد به پرونده‌های قضایی بدل نشود و فکر مدیریت باشگاه هم آزاد شود که به سرمایه‌گذاری برای آینده باشگاه بپردازیم. صدری همچنین افزود: درآمدزایی باشگاه البته قبل از این آغاز شده است. در این مدت ۴۰‌میلیارد تومان هزینه شد. همه پول‌هایی که به باشگاه آمد، قرض نیست؛ البته بعضی بی‌انصافی می‌کنند. مبلغ درخو‌رتوجهی در این مدت درآمدزایی شده است. این‌ها درآمد‌هایی است که در‌راستای اقدامات و خدمات باشگاه، حاصل شده است.

تنهاقرضی که انجام شد، مربوط به زمان آقای سمیعی می‌شود. وقتی که قرار بود مطالبات بودیمیر را پرداخت کنیم، این قرض هم بر اساس اعتباری که داشتیم انجام شد و بابت آن بهره‌ای هم پرداخت نمی‌شود. فقط توافق شد و هیئت‌مدیره مصوب کرد هر زمان پول آسیایی آمد، از محل آن، این قرض تسویه شود. این هم بالغ بر ۴۰‌تا۵۰‌میلیارد تومان بود. اصلا این‌طور نیست که بعضی می‌گویند هر آنچه آمد، قرض بوده است. پول ما نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا هم که تا ابد آنجا نمی‌ماند و بالاخره این پول در اختیار باشگاه قرار می‌گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}