اعترافات جدید روح الله زم / محمد حسین رستمی اولین همکار داخلی آمدنیوز سهامداران پدیده شاندیز خواستار رسیدگی فوری مسئولان شدند ریزش در معدن «سامان کاوش» طبس کشف جسد یک مرد در ارتفاعات ژرف شهرستان باخرز زیارت را کوتاه کنید تشریح نرخ بلیت قطار و هواپیما در دهه آخر صفر ورود بیش از ۳۰ هزار نفر از زائران افغانستانی برای شرکت در راهپیمایی اربعین از طریق مرز دوغارون مشهد به ۴ گرمخانه دیگر نیاز دارد سیاه بازی‌های ادامه دار پسر ۱۴ ساله مسیح بلوچستان امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه فردوسی و انستیتو گیاه‌شناسی کوماروف‌رو تدوین بانک جامع اطلاعات زنان در خراسان رضوی تغییر کاربری‌های سبز در ترکمنستان علت ورود ریزگردهای قره قوم به مشهد بیشترین مراکز اسقاط کشور در خراسان‌رضوی ایجاد شده‌اند حسین فریدون به زندان اوین منتقل شد آیا می‌دانید چند میلیون معتاد در ایران وجود دارد؟ مسمومان دانشگاه علم و صنعت به ۷۰ نفر رسید فائو: موج جدید حمله ملخ‌ها به ایران نجات ۱۱ نفر از آتش‌سوزی واحد مسکونی دربولوار طبرسی مشهد+ عکس پایان زیرآبی رفتن های یک سارق
خبر ویژه

رفیق‌کشی در چهارراه سیلو

  • کد خبر: ۱۰۳۰
  • ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۸
نزاع میان ۲ رفیق منجر به چاقوکشی و قطع رگ حیات یکی از آن‌ها شد

محمد‌جواد ابوعطا - مرد جوان را زمانی به بیمارستان رساندند که دیگر نفس نمی کشید. اما کادر اورژانس بـیـمارستان هاشمی نژاد تلاشی مضاعف برای برگرداندن این پسر جوان به زندگی آغاز کرد. عملیات احیا به سرعت آغاز شد، اما کار از کار گذشته بود و چشمانش برای همیشه به روی زندگی بسته شده بودند.
با اعلام مرگ این پسر جوان، کادر درمانی اورژانس بیمارستان شهید‌هاشمی نژاد بررسی برای مشخص شدن علت مرگ را در دستور کار قرار داد. رد چاقو روی شاهرگ حیاتی این جوان، جای هر گمانه زنی را گرفته بود و در پرونده پزشکی علت مرگ فرو رفتن جسم نوک تیز (چاقو) در گردن نوشته شد.
گام بعدی اعلام موضوع به پلیس بود که سرپرست اورژانس شهید هاشمی نژاد در تماس با نیروی حراست بیمارستان، اعلام کرد که جوانی بر اثر ضربه چاقو جان خود را از دست داده است.
دقایقی بعد در میان گریه های جانسوز مادر فرد جان باخته، نیروهای انتظامی در بیمارستان حاضر شدند و تحقیقاتشان شروع شد. معاینه جسد و تأیید قتل در اثر فرو رفتن چاقو به گردن جوانی بیست وپنج ساله به نام رضا، پای تیم جنایی را به پرونده گشود.


درگیری در چهارراه سیلو
با حضور قاضی کاظم میرزایی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 مشهد در بیمارستان، پرونده جنایی درباره مرگ این فرد گشوده شد. طبق اظهارات شاهدان عینی و خانواده متوفی این درگیری ساعت 8صبح روز گذشته در چهارراه سیلو رخ داده بود.
طبق آنچه خانواده مقتول اعلام کردند، ضارب یکی از دوستان پسرشان بوده و پس از درگیری اقدام به چاقوکشی کرده و در مقابل چشمان رهگذران با چاقو ضربه ای مرگ بار به گردن مقتول زده و پس از درگیری از صحنه متواری شده است.
قاضی میرزایی، دستور ویژه ای برای شناسایی و دستگیری ضارب صادر کرد و کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی مأموریت یافتند تا مقدمات کاررا برای دستگیری ضارب را فراهم کنند.


در جست و جوی علت درگیری
اینکه چه می شود دو دوست در یک صبح تابستانی در ملأ علام با یکدیگر درگیر شوند و یکی از این افراد رشته رفاقتشان را با ضربه چاقو از هم بپاشد و دستش به خون رفیقش آلوده شود، موضوعی نیست که بتوان پیش از دستگیری ضارب به آن پی برد.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2مشهد نیز به این موضوع اشاره می کند و اطلاعات بیشتر راجع به علت درگیری را موکول به زمان دستگیری و اعترافات متهم به قتل می کند.با اطلاعات و سرنخ های کشف شده، ضارب راه گریزی ندارد و به زودی با هدایت قاضی میرزایی و تلاش گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، مطمئنا دستگیر می شود. اما این نزاع مرگ بار میان دو رفیق یک بار دیگر زنگ هشدار برای خانواده ها و جوانان را به صدا درمی آورد که در انتخاب دوست و رفیق بیشتر دقت کنند و خانواده ها نیز نسبت به معاشرت فرزندانشان با افراد مختلف بیش از پیش حساس باشند و زمانی که متوجه شدند افراد پیرامون فرزندانشان از صلاحیت لازم برخوردار نیستند، این موضوع را به صورت دوستانه و در فضایی به دور از تشنج و درگیری با فرزندانشان مطرح و راه و چاه را به آن ها نشان بدهند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13980725160549

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}