امضای هزار و ۱۲۹تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی رکب بانک مرکزی به سفته‌بازان بازار ارز ورشکستگی صادرکنندگان به دلیل نوسان ارز همتی: قانون بانکداری بدون ربا از سال آینده اجرایی می‌شود پاشنه آشیل کشور اقتصاد است  قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۹/۲۱ ایجاد ۹۲ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد رئیس کل بانک‌ مرکزی در مشهد: ثبات را به بازار ارز باز می‌گردانیم همایش ملی ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی ۲۸ آذرماه امسال برگزار می‌شود ظرفیت ثبت‌نام مسکن ملی فقط در ۱۴ شهر خراسان رضوی باقی‌ست راه طی‌نشده اقتصاد دور باطل در بافت فرسوده رشد ۶/ ۱۰ درصدی اعتبارات جاری و عمرانی استان جامه پلمب بر تن بی‌قیمت‌ها مجمع تشخیص مصلحت سود بانکی را حذف کرد سرمایه‌گذاران در خراسان رضوی باعث کاهش نرخ بیکاری توسعه اقتصاد دیجیتال با کمک پارک ICT دلار همچنان رو به سقوط رشد اقتصادی سال ۹۹ به ۲ درصد می‌رسد ۲۸۴ میلیارد دلار ارز برای تنظیم بازار
خبر ویژه

برگزاری مجمع عمومی «پدیده» در اوایل دی‌ماه

  • کد خبر: ۱۰۷۰۸
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۷
استاندار: خبر‌های خوبی برای سهام‌داران پدیده در راه است
در حالی که علی کریمی، سرپرست شرکت پدیده شاندیز، روز ۲۳ آبان ماه در ستاد تدبیر استان گفته بود که تا پایان آذرماه مجمع عمومی این شرکت برگزار می‌شود، روز گذشته در دیدار با استاندار خراسان رضوی اعلام کرد که با توجه به پیگیری‌های انجام شده برای اخذ مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، مجمع عمومی شرکت پدیده اوایل دی ماه برگزار خواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در دیدار سرپرست و مدیران گروه شرکت‌های پدیده که در محل دفتر استاندار برگزار شد، با بیان اینکه پدیده در دوره جدید مدیریتی می‌تواند به مرکز جذب سرمایه‌های خرد مردمی تبدیل شود، گفت: پدیده از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است و باید محور توسعه استان باشد. علیرضا رزم حسینی اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی برای احقاق حقوق سهام داران شرکت پدیده و احیای مجدد این پروژه عظیم انجام گرفته و خبر‌های خوبی در راه است. وی با اشاره به اینکه همکاری‌های گوناگونی در سطوح مختلف برای احیای پدیده صورت گرفته است، افزود: پدیده می‌تواند در حوزه گردشگری، کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات و سلامت پروژه تعریف کند و در توسعه اقتصادی تأثیرگذار باشد. استاندار با اشاره به برآورد حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان ظرفیت سرمایه گذاری در استان تصریح کرد: مجموعه پدیده یکی از ۲۰۰ پروژه دارای اولویت استان در حوزه سرمایه گذاری است و در این راستا باید با جلب مشارکت مردم و بهره گیری از منابع مالی خرد، پروژه‌هایی طراحی و اجرایی کند.
رزم حسینی با بیان اینکه پدیده در دوره جدید مدیریتی می‌تواند به مرکز جذب سرمایه‌های خرد مردمی تبدیل شود، گفت: پدیده از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است و باید شرکت توسعه محور استان باشد.
در ادامه جلسه سرپرست گروه شرکت‌های پدیده با اشاره به آخرین وضعیت این مجموعه اظهار کرد: اکنون فضای آرامی در گروه شرکت‌های پدیده حاکم است و در کنار این مهم فضای یک سال آینده فعالیت‌های شرکت را ترسیم کرده ایم. کریمی گفت: فهرست کامل سهام داران پدیده به شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار ارائه شده و جلسات فشرده‌ای برای ثبت اسامی سهام داران در سامانه فرابورس در حال برگزاری است که به زودی نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد. کریمی با تأکید بر اینکه به دنبال افزایش پیشرفت فیزیکی پروژه‌های شرکت ابنیه پدیده هستیم، افزود: گروه شرکت‌های پدیده پتانسیل این را دارد تا در مسیر راه اندازی کسب وکار‌های نوین همراه با تولید ثروت و اشتغال زایی گام بردارد. وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، مجمع این شرکت اوایل دی ماه امسال با ترکیب سهام داران مجموعه برگزار خواهد شد. سرپرست گروه شرکت‌های پدیده خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته حدود ۳۵ میلیون نفر از منطقه ییلاقی شاندیز بازدید کرده اند که ظرفیت بزرگی برای رونق گردشگری به شمار می‌رود و باید آن را مدیریت کنیم، در این راستا قطعا شرکت پدیده همراه با مشارکت مردم به سمت سیاست‌های جدید حرکت خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}