باید بین جرم سیاسی و امنیتی تفاوت قائل شد خانم‌ها ۱۵ درصد از ثبت نام کنندگان برای مجلس یازدهم مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک پروژه مدیریت توسعه است فتنه را خنثی کردیم، آماده برخورد با هر گونه ناامنی هستیم FATF در جلسه غیررسمی مجمع تایید نشد / هنوز رای گیری رسمی نشده است آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس / چه چهره‌هایی ثبت نام کردند؟ ثبت نام ۶۷۴ داوطلب در حوزه انتخابیه خراسان رضوی آخرین خبر‌ها از آخرین روز ثبت نام داوطلبان مجلس در استان پیام رهبری به داعش و آمریکا در سایت سردار سلیمانی + فیلم اتاقی که در آن کاندیدا‌های انتخابات رد صلاحیت می‌شوند+ فیلم استان خراسان رضوی، سومین استان دارای بیشترین داوطلبان نمایندگی مجلس صفحه نخست روزنامه‌های کشور - شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ مهلت ثبت نام در انتخابات تمدید نمی‌شود/ امروز آخرین روز ثبت نام از کاندیدا‌های مجلس یازدهم بیانیه پایانی نشست کمیسیون مشترک برجام ضرورت بازنگری مجدد در لایحه صیانت از بانوان ورود به سیاست با کلید شهرت اضافه‌بار یک کامیون، علت سقوط پل هوایی بزرگراه چراغچی روز ششم؛ ۶۴ نفر واعظی: سیاست دولت، محدود کردن فعالیت‌های دانشجویی نیست اختیارات ویژه برای آقای استاندار
خبر ویژه
استاندار خراسان رضوی:

انتخابات مجلس یکی از انتخابات بسیار مهم و تاثیرگذار است

  • کد خبر: ۱۰۷۶۸
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
استاندار خراسان رضوی گفت: خوشبختانه با طلوع انقلاب اسلامی، انتخابات در کشور در سطح گسترده‌ای برگزار می‌شود و بر همین اساس، جمهوری اسلامی هم مبتنی بر رای مردم به وجود آمده و پشتوانه اصلی نظام هم مردم هستند.

زهرا اسکندریان- به گزارش شهرآرانیوز، علیرضا رزم‌حسینی در بازدید از روند ثبت نام کاندیدا‌ها در چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری مشهد اظهارداشت: دولت و نظام خودش را موظف می‌داند که مرتبا انتخابات را برگزار کند، حتی در دوران جنگ و ۸ سال دفاع مقدس هیچوقت انتخابات تعطیل نشد. به همین دلیل تاکنون انتخابات را باشکوه‌ برگزار کردیم.
استاندار خراسان رضوی انتخابات مجلس را یکی از انتخابات بسیار مهم و تاثیرگذار در کشور دانشت و گفت: مجلس در راس امور است و اختیارات قانونی زیادی دارد، لذا ما باید به عنوان مسئول برگزاری انتخابات، زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم آوریم.
وی تصریح کرد: مردم اگر امروزه در انتخابات شرکت کنند علاوه بر کاستی‌هایی که داریم، ما می‌پذیریم مردم مشکلات زیادی دارند، اما نظام متعلق به خود مردم است حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند به امنیت پایدار کشور کمک کند و بسیار بسیار موثر باشد.
وی با ابراز خرسندی از استقبال کاندیدا‌های استان برای ثبت نام گفت: طبق آمار نسبت ثبت نام شوندگان در مقایسه با دوره‌های قبل، بیشتر و حتی دوبرابر شده است، پیش‌بینی می‌کنیم چهره‌های سرشناس و تاثیر گذار در روز‌های آخر برای ثبت‌نام مراجعه کنند. حضور جوانان در این دوره بسیار چشمگیر است چرا که جوانان علاقمندند در جامعه حضور داشته باشند و مسئولیتی را به عهده بگیرند.
رزم حسینی نقش نمایندگان مجلس را در استان بسیار پررنگ توصیف کرد و افزود: با این حال اگر مردم نمایندگان فهمیم و پاکدست و باهوش و خردمند انتخاب کنند، خیلی می‌توانند در توسعه استان موثر باشد. امنیت ملی و منافع ملی ترجیح بر نیاز‌های شخصی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}