خبر ویژه

گرایش سرمایه گذاری در کلانشهر مشهد در حال تغییر است

  • کد خبر: ۱۰۸۲۸
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
گرایش سرمایه گذاری در کلانشهر مشهد در حال تغییر است
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار مشهد گفت: گرایش سرمایه گذاری در کلانشهر مشهد در حال تغییر است، به طوری که در گذشته گرایش سرمایه گذاری در استان خراسان رضوی در قالب پروژه های بلندمرتبه بوده که در حال حاضر این رویکرد متوقف شده است.

به گزارش شهرآرانیوز؛ شهریار آل‌شیخ در حاشیه اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد با اعلام این خبر افزود: این مساله به معنای فرار سرمایه نیست، چرا که ما ظرفیت های بسیار عظیمی در سطح استان داریم که توسط بخش خصوصی مدیریت می شود و پروژه هایی که می توانند در حریم در قالب پروژه های کارکردی شکل گیرند.
وی ادامه داد: سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در حوزه های کسب و کارهای نوین و فناوری های نوین غافل بوده اند و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در کشور شکل گرفته است. رویکرد در حوزه صنعت استان خراسان رضوی متمرکز بر صنایع کوچک بوده است که این مسائل باید در کانون توجه قرار گیرد.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار مشهد متذکر شد: صنایع بزرگ به طور خاص در استان خراسان رضوی شکل نگرفته است، موضوع سرمایه گذاری های مرتبط با گردشگری و تجاری و سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل شهری همچنان کمرنگ بوده است. لذا حوزه صنایع بزرگ، خدمات گردشگری و ایجاد شبکه های زنجیره تامین کالای سوغات و حوزه های مرتبط با گردشگری شهری که نیاز به سرمایه گذاری دارد و قطعا سرمایه گذاری در این حوزه ها درآمدزا خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}