آغاز اجرای آزمایشی طرح حذف جارچیان و فروش بلیت در پایانه امام رضا(ع) دمای هوای خراسان رضوی کمی افزایش می‌یابد درخشش ۲ کودک خراسانی در جشنواره جهانی ریاضی ظرفیت سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برخی با القاب‌شان زنده‌اند/ عناوین برای قاسم سلیمانی کوچک بود افزایش میزان بارش‌ها در نیمه جنوبی خراسان رضوی تا ۳۰ میلیمتر جریان گاز ۳۶ واحد اداری و تجاری در خراسان رضوی قطع شد هوای مشهد آلوده است همایش بزرگداشت شهید سردار سپهبد سلیمانی در مشهد شروع ثبت‌نام حج تمتع از ۱۸ بهمن‌ماه از سامانه امداد و پیام ۱۹۴ شرکت گاز چه می‌دانید؟ جزئیات طرح تنظیم رایگان موتور خودرو در مشهد مشهد الگوی هوشمندسازی کلان‌شهر‌ها جزییات طرح الگوی ارائه خدمات در پایانه مسافربری مشهد طبق برنامه‌ریزی ۸ محله مشهد از حاشیه‌نشینی خارج خواهد شد آسفالت حدود ۴ هزار متر مربع از معابر سطح شهر پروژه‌های خدمت رسان؛ اولویت نخست تخصیص بودجه ۹۹ فرودگاه مشهد ردیف بودجه کارگروه ملی زیارت در بودجه ۹۹ احیا می‌شود شهروندخبرنگار/ تاکسی‌های اینترنتی و تعرفه الیت
خبر ویژه
مدیر بیمارستان شهید کامیاب از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از بهره برداری پروژه جدید اورژانس این مرکز در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر مسعود خانی با بیان اینکه از امروز پیش بهره برداری و بستری بیمار در این بخش انجام می‌شود اظهار کرد: اورژانس جدید بیمارستان شهید کامیاب با عرصه ۱۳۶۷ مترمربع و اعیان ۴۵۷۹ متر مربع در ضلع جنوب شرقی بیمارستان شهید کامیاب در سه و نیم طبقه ساخته شده است.
دکتر خانی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده و موافقت‌های صورت گرفته، به زودی بخشی از پروژه اورژانس متمرکز بیمارستان راه اندازی می‌شود، تصریح کرد: این اورژانس با ظرفیت ۱۵ تخت و یک اتاق عمل و راه اندازی یک دستگاه رادیولوژی و ۱۲ تخت آی سی یو تروما و بخش سوانح با ظرفیت ۳۰ تخت آماده ارائه خدمت به بیماران است.
وی با تاکید براینکه طبقه منهای یک با مساحت ۴۷۸متر مربع، شامل موتور خانه، اتاق برق، مجموعه اکسیژن ساز مرکزی و ساکشن و رختکن آقایان و خانم‌ها راهروی ارتباطی است، ادامه داد: طبقه همکف نیز با مساحت ۱۳۶۷متر مربع شامل واحد تصویربرداری اورژانس، پذیرش و ترخیص بیماران سرپایی و اورژانس و بخش بستری موقت با ظرفیت ۱۷ تخت بستری، اتاق عمل سرپایی، گچگیری، ریکاوری و اتاق استراحت پرسنل است.

دکتر خانی افزود: طبقه مثبت یک با مساحت ۱۳۶۷ متر مربع نیز مجهز به یک بخش ICU به ظرفیت ۱۲تخت و بخش سوانح خانم‌ها و اقایان هرکدام با ظرفیت ۱۷ تخت بستری و مجموع ۳۴ تخت جهت بیماران بستری کمتر از ۲۴ ساعت بستری است.
مدیر بیمارستان شهید کامیاب بیان کرد: طبقه مثبت دو نیز با مساحت ۱۳۶۷ متر مربع مجهز به یک بخش ICU به ظرفیت ۱۰تخت و آزمایشگاه مرکزی بیمارستان و پاویون پزشکان وآسیستان‌های مقیم با امکانات مربوطه است؛ در مجموع هزینه‌های انجام شده در این مجموعه تاکنون بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال بوده است.
دکتر خانی ضمن قدردانی از حمایت‌های دکتر بحرینی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تیم اجرایی وی گفت: تعداد تخت‌های آی سی یو تروما این بیمارستان با افزایش ۱۲ تخت آی سی یو اورژانس جدید به ۷۰ تخت آی سی یو تروما در این مرکز درمانی می‌رسد که این تعداد تخت‌ای سی یو در نوع خود در بین مراکز درمانی بی نظیر است.
به همین منظور سرپرست معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران این حوزه با حضور در بیمارستان شهید کامیاب ضمن بازدید از اورژانس جدید این مرکز، در نشستی با رییس و مدیران بیمارستان در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}