پایان حفاری خط سه متروی مشهد تا پایان سال ۹۹ راه‌اندازی سامانه ملی ثبت شکایات و تخلفات حوزه شوراها ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس از چه زمانی است؟ مروری بر تاریخچه «بالاخیابان» و «پایین‌خیابان» که نخستین خیابان مشهد است تاکید بر برگزاری مراسم محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در مشهد تبدیل منشور حقوق شهرنشینی به یک فرهنگ سد شوریجه؛ ۲۵ سال فقط ۱۹ درصد پیشرفت فیزیکی! حل مشکلات گود ۴۰ ساله فخار با سرمایه‌گذاری اجتماعی عبور از موج اول کرونا بدون همراهی تشکل‌ها ممکن نبود جمع آوری ۳۶۰۰ تابلوی فرسوده از اماکن تجاری مشهد ثبت یک میلیون و ۴۷۵ هزار درخواست مردمی در ۱۳۷ مشهد جلوگیری از تخلفات ساخت‌وساز در حریم مشهد به کمک پهباد زندگی چند متر پایین‌تر از سطح شهر در گود فخار روایت ازخودگذشتگی شهید هادوی اعتماد به مدیران جوان، سرمایه توسعه شهر است اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه آسیب‌های اجتماعی در مشهد ریاضی: منتقدان چرا در گذشته سکوت کردند؟ برق را صرفه جویی کنید، به کودکان کار کمک کنید مدیریت شهری تاوان شفافیت را پرداخت مسیر گذشته ادامه دارد
خبر ویژه
اورژانس جدید بیمارستان شهید کامیاب بزودی به بهره برداری می‌رسد
مدیر بیمارستان شهید کامیاب از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از بهره برداری پروژه جدید اورژانس این مرکز در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر مسعود خانی با بیان اینکه از امروز پیش بهره برداری و بستری بیمار در این بخش انجام می‌شود اظهار کرد: اورژانس جدید بیمارستان شهید کامیاب با عرصه ۱۳۶۷ مترمربع و اعیان ۴۵۷۹ متر مربع در ضلع جنوب شرقی بیمارستان شهید کامیاب در سه و نیم طبقه ساخته شده است.
دکتر خانی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده و موافقت‌های صورت گرفته، به زودی بخشی از پروژه اورژانس متمرکز بیمارستان راه اندازی می‌شود، تصریح کرد: این اورژانس با ظرفیت ۱۵ تخت و یک اتاق عمل و راه اندازی یک دستگاه رادیولوژی و ۱۲ تخت آی سی یو تروما و بخش سوانح با ظرفیت ۳۰ تخت آماده ارائه خدمت به بیماران است.
وی با تاکید براینکه طبقه منهای یک با مساحت ۴۷۸متر مربع، شامل موتور خانه، اتاق برق، مجموعه اکسیژن ساز مرکزی و ساکشن و رختکن آقایان و خانم‌ها راهروی ارتباطی است، ادامه داد: طبقه همکف نیز با مساحت ۱۳۶۷متر مربع شامل واحد تصویربرداری اورژانس، پذیرش و ترخیص بیماران سرپایی و اورژانس و بخش بستری موقت با ظرفیت ۱۷ تخت بستری، اتاق عمل سرپایی، گچگیری، ریکاوری و اتاق استراحت پرسنل است.

دکتر خانی افزود: طبقه مثبت یک با مساحت ۱۳۶۷ متر مربع نیز مجهز به یک بخش ICU به ظرفیت ۱۲تخت و بخش سوانح خانم‌ها و اقایان هرکدام با ظرفیت ۱۷ تخت بستری و مجموع ۳۴ تخت جهت بیماران بستری کمتر از ۲۴ ساعت بستری است.
مدیر بیمارستان شهید کامیاب بیان کرد: طبقه مثبت دو نیز با مساحت ۱۳۶۷ متر مربع مجهز به یک بخش ICU به ظرفیت ۱۰تخت و آزمایشگاه مرکزی بیمارستان و پاویون پزشکان وآسیستان‌های مقیم با امکانات مربوطه است؛ در مجموع هزینه‌های انجام شده در این مجموعه تاکنون بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال بوده است.
دکتر خانی ضمن قدردانی از حمایت‌های دکتر بحرینی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تیم اجرایی وی گفت: تعداد تخت‌های آی سی یو تروما این بیمارستان با افزایش ۱۲ تخت آی سی یو اورژانس جدید به ۷۰ تخت آی سی یو تروما در این مرکز درمانی می‌رسد که این تعداد تخت‌ای سی یو در نوع خود در بین مراکز درمانی بی نظیر است.
به همین منظور سرپرست معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران این حوزه با حضور در بیمارستان شهید کامیاب ضمن بازدید از اورژانس جدید این مرکز، در نشستی با رییس و مدیران بیمارستان در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}