آغاز اجرای آزمایشی طرح حذف جارچیان و فروش بلیت در پایانه امام رضا(ع) دمای هوای خراسان رضوی کمی افزایش می‌یابد درخشش ۲ کودک خراسانی در جشنواره جهانی ریاضی ظرفیت سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی ۳۰۰ هزار میلیارد تومان برخی با القاب‌شان زنده‌اند/ عناوین برای قاسم سلیمانی کوچک بود افزایش میزان بارش‌ها در نیمه جنوبی خراسان رضوی تا ۳۰ میلیمتر جریان گاز ۳۶ واحد اداری و تجاری در خراسان رضوی قطع شد هوای مشهد آلوده است همایش بزرگداشت شهید سردار سپهبد سلیمانی در مشهد شروع ثبت‌نام حج تمتع از ۱۸ بهمن‌ماه از سامانه امداد و پیام ۱۹۴ شرکت گاز چه می‌دانید؟ جزئیات طرح تنظیم رایگان موتور خودرو در مشهد مشهد الگوی هوشمندسازی کلان‌شهر‌ها جزییات طرح الگوی ارائه خدمات در پایانه مسافربری مشهد طبق برنامه‌ریزی ۸ محله مشهد از حاشیه‌نشینی خارج خواهد شد آسفالت حدود ۴ هزار متر مربع از معابر سطح شهر پروژه‌های خدمت رسان؛ اولویت نخست تخصیص بودجه ۹۹ فرودگاه مشهد ردیف بودجه کارگروه ملی زیارت در بودجه ۹۹ احیا می‌شود شهروندخبرنگار/ تاکسی‌های اینترنتی و تعرفه الیت
خبر ویژه
شهردار مشهد در خصوص کمبود واگن برای سفر بانوان مشهدی در قطارشهری مشهد گفت: خوشبختانه ۱۰ رام قطار از گمرک وارد شده و برای مونتاژ وارد واگن سازی شده است؛ امیدواریم تا دو ماه دیگر این واگن‌ها وارد خط شوند و مشکل کمبود واگن برای بانوان مشهدی حل شود.

زهرا اسکندریان- به گزارش شهرآرانیوز، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در مراسم بهره برداری از ایستگاه کوهسنگی خط دو قطارشهری مشهد اظهارداشت: برنامه‌های زیادی برای افزایش ناوگان عمومی تا پایان سال در مشهد داریم. امروز حلقه آخر استفاده از خط دو قطارشهری و به بهره برداری رسیدن آن بود که امیدواریم تا پایان سال بتواند ظرفیت ما را حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد افزون ببخشد.
وی با اشاره بر اینکه نوسازی ۱۵۰ دستگاه اتوبوس نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد، اظهارداشت: تعدادی از این اتوبوس‌ها در خطوط به کار گرفته شده و مابقی نیز تا پایان سال به ناوگان اضافه خواهد شد.
شهردار مشهد خاطرنشان کرد: همانطوری که قبلا گفتیم موضوع تاکسی‌های برقی را در اولویت جدی کارخود قرار داده ایم که امیدواریم با کمکی که از کارگروه ملی زیارت و مجوز‌هایی که خواهیم گرفت آن را هم تسریع ببخشیم.
وی از ارائه لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد و گفت: بر اساس آن دریافتی‌های ما از مسافران بر اساس زمان و میزان مسافت طی شده در شهر خواهد بود. انشاا.. تا پایان سال تکلیف این موضوع نیز مشخص می‌شود.

به گفته وی، براساس برنامه‌ریزی‌های اولیه اجرای خط دو قطار شهری مشهد از انتهای طبرسی تا میدان شهید کاوه بوده است، البته در ادامه تصمیم گرفته شد تا در ابتدای شهرک سلامت نیز محلی برای توقف قطارها ایجاد شود.

 شهردار مشهد خاطرنشان کرد: اکنون تصمیم گرفته شده تا درمجاورت شهرک سلامت علاوه بر ایستگاه قطار شهری، پایانه اتوبوسرانی و پارکینگ خودرو نیز برای استفاده شهروندان احداث شود. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}