۳ راهکار شهردار مشهد برای حل مشکل آب رسانی به چشمه پونه تیر مدعی بوستان شمشاد به سنگ خورد +ویدئو اعمال محدودیت در بوستان‌های مشهد | حضور تنها با استفاده از ماسک پس از درمان، توانمندسازی معتادان باید مورد توجه قرارگیرد افزایش تعرفه‌های تاکسی‌های مشهد از فردا ۲۵ تیر + جدول رفع عناصر نازیبای شهری از وظایف مدیریت شهری است آماده‌سازی بانک اطلاعاتی معتادان متجاهر، متکدیان و کودکان کار در مشهد پیش‌بینی پوشش ۳۰۰۰ معتاد متجاهر در کمپ حسن‌آباد مشهد بررسی ابعاد مختلف پروژه کمربند جنوبی در نشستی مجازی | نقد کمربند در «بزرگراه» وعده ‌میلیاردی وزیر برای ساختمان ‌طلسم‌ شده انتقال خون سناباد هوای امروز مشهد ۲۴ تیر در وضعیت قابل قبول سکه‌های عصر سلوکیان در موزه بزرگ خراسان + تصاویر ورودی آرامستان‌های شهرداری مشهد مسدود شد قول مساعد استاندار برای تأمین مالی پروژه‌های شهری از طریق خط اعتباری بانک‌ها تصویب طرح تفصیلی پیشنهادی حوزه جنوب غرب مشهد گوهرشاد خاتون افزایش آمار فوتی‌های کرونا در مشهد وضعیت مشهد بسیار قرمز است کمک ۵۳ میلیارد تومانی شهرداری مشهد برای ترویج نماز چرا پیشنهاد حذف دیوار‌های دانشگاه فردوسی مطرح شد؟
خبر ویژه
قول مساعد شهردار مشهد برای رفع کمبود واگن قطارشهری برای بانوان مشهدی
شهردار مشهد در خصوص کمبود واگن برای سفر بانوان مشهدی در قطارشهری مشهد گفت: خوشبختانه ۱۰ رام قطار از گمرک وارد شده و برای مونتاژ وارد واگن سازی شده است؛ امیدواریم تا دو ماه دیگر این واگن‌ها وارد خط شوند و مشکل کمبود واگن برای بانوان مشهدی حل شود.

زهرا اسکندریان- به گزارش شهرآرانیوز، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در مراسم بهره برداری از ایستگاه کوهسنگی خط دو قطارشهری مشهد اظهارداشت: برنامه‌های زیادی برای افزایش ناوگان عمومی تا پایان سال در مشهد داریم. امروز حلقه آخر استفاده از خط دو قطارشهری و به بهره برداری رسیدن آن بود که امیدواریم تا پایان سال بتواند ظرفیت ما را حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد افزون ببخشد.
وی با اشاره بر اینکه نوسازی ۱۵۰ دستگاه اتوبوس نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد، اظهارداشت: تعدادی از این اتوبوس‌ها در خطوط به کار گرفته شده و مابقی نیز تا پایان سال به ناوگان اضافه خواهد شد.
شهردار مشهد خاطرنشان کرد: همانطوری که قبلا گفتیم موضوع تاکسی‌های برقی را در اولویت جدی کارخود قرار داده ایم که امیدواریم با کمکی که از کارگروه ملی زیارت و مجوز‌هایی که خواهیم گرفت آن را هم تسریع ببخشیم.
وی از ارائه لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد و گفت: بر اساس آن دریافتی‌های ما از مسافران بر اساس زمان و میزان مسافت طی شده در شهر خواهد بود. انشاا.. تا پایان سال تکلیف این موضوع نیز مشخص می‌شود.

به گفته وی، براساس برنامه‌ریزی‌های اولیه اجرای خط دو قطار شهری مشهد از انتهای طبرسی تا میدان شهید کاوه بوده است، البته در ادامه تصمیم گرفته شد تا در ابتدای شهرک سلامت نیز محلی برای توقف قطارها ایجاد شود.

 شهردار مشهد خاطرنشان کرد: اکنون تصمیم گرفته شده تا درمجاورت شهرک سلامت علاوه بر ایستگاه قطار شهری، پایانه اتوبوسرانی و پارکینگ خودرو نیز برای استفاده شهروندان احداث شود. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}