شوهرم می خواست مرا با تبر بکشد، پیشدستی کردم ساخت ۹۹ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی خراسان رضوی آغاز شد صحبت‌های تنها راه‌یافته مدارس دولتی به جمع برترین‌های کنکو‌ر فیش حقوقی مردادماه بازنشستگان تامین‌اجتماعی بدون افزایش، صادر شد چرا مجلس در برابر سکوت دولت درباره حقوق «بازنشستگان تامین‌اجتماعی» بی‌تفاوت است؟ شیوع یک سرطان زنانه در ایران|احتمال ورود واکسن HPV به برنامه واکسیناسیون ملی جان باختن ۴کودک در استخر یکی از روستا‌های سبزوار اطلاعیه سازمان سنجش درباره انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری اجرای طرح ویژه شورای معتمدین حاشیه شهر برای قبول شدگان کنکور سراسری ماجرای زیرگرفتن عمدی یک شهروند در رجایی‌شهر کرج+ فیلم کارگران: معمولاً گوشت نمی‌خوریم! آغاز انتخاب رشته داوطلبان در کنکور ۱۴۰۱ آخرین آمار کرونا امروز، ۱۷ مرداد ۱۴۰۱| ۲۵۹شهر در وضعیت قرمز و نارنجی کشف جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه | جستجو برای یافتن ۵ مفقودی در ۳ استان ادامه دارد طرح دارویار در چه صورت دچار مشکل خواهد شد؟
خبر فوری
قتل همسر و مادر زن پای معامله ملک در بنگاه | سوءقصد نافرجام به جان فرزند خود
مرد جنایتکاری که در یک اقدام بی‌رحمانه، همسر و مادرزنش را پای معامله یک ملک در بنگاه املاک با ضربات متعدد قمه به قتل رسانده بود، پس از ۲۰ ساعت فرار، در چنگ قانون گرفتار شد و راز این جنایت دلخراش را در حالی فاش کرد که قاتل با تدابیر ویژه قضایی در آسیب‌رساندن به فرزندش ناکام ماند.

به گزارش شهرآرانیوز، شب سه شنبه گذشته زن ۲۴ ساله‌ای به همراه مادرش وارد بنگاه املاک شدند تا قولنامه فروش یک خانه نقلی را ثبت کنند. قرار بود «مهدیه» (زن ۲۴ ساله) ملکی را به نام مادرش قولنامه کند که مدتی قبل همسرش به نام او سند زده بود. مرد بنگاه دار که  مقدمات انتقال ملک مذکور را فراهم دید، قولنامه فروش را نوشت تا مادر و دختر آن را امضا کنند، اما هنوز این نقل و انتقال به سرانجام نرسیده بود که ناگهان مرد ۳۱ ساله‌ای از نیسان آبی پیاده شد و در حالی که قمه‌ای ترسناک را در دست داشت، پا به  درون بنگاه کوچک گذاشت که بیشتر از چند متر فضای خالی داخل آن دیده نمی‌شد.

مرد جوان که خشم و نفرت را در هم آمیخته بود و چهره اش رنگ ترسناکی داشت، به طرف «مهدیه» هجوم برد و او را هدف ضربات هولناک قمه قرار داد.

ترس و وحشت عجیبی داخل بنگاه املاک به راه افتاد و صدای جیغ و فریاد‌های دلخراش به هوا برخاست، اما مرد خشمگین در مقابل چشمان وحشت زده مشتریان دیگر و متصدی بنگاه، همچنان تیغه قمه را بالا می‌برد و بر پیکر خون آلود زن جوان فرود می‌آورد. هیچ کس را یارای دخالت نبود و همه از شدت ترس فقط حیرت زده، جیغ می‌کشیدند.

در این هنگام مادر مهدیه که بیش از این نمی‌توانست نظاره گر صحنه دلخراش فواره خون از پیکر دخترش باشد خود را میان ضارب و فرزندش قرار داد تا با جسم خود از اصابت بیشتر ضربات قمه به دخترش حفاظت کند، ولی مرد بی رحم درحالی او را نیز هدف تیغه مرگبار قمه قرار داد که دیگر زن جوان آخرین نفس هایش را می‌کشید.

مرد ۳۱ ساله که گویی چشم هایش را بسته بود، همچنان زیر نور لامپ‌های بنگاه املاک، قمه را بالا می‌برد و تیغه آن را بر پیکر زن ۴۴ ساله فرو می‌کرد.
طولی نکشید که جریان خون سنگ فرش‌های درون بنگاه را پوشاند و اجساد دو قربانی این جنایت کنار مبل‌های راحتی افتادند. قاتل ۳۱ ساله که  دیگر از مرگ دو زن مذکور مطمئن شده بود، از بنگاه بیرون آمد و با قرارگرفتن پشت فرمان خودروی نیسان آبی، پدال گاز را فشرد و به طرف جاده کلات به راه افتاد.

لحظاتی بعد وقتی شاهدان عینی این حادثه ترسناک، از شوک خارج شدند با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و ماجرای جنایت درون بنگاه را اطلاع دادند. دقایقی بعد با تایید قتل دو زن در یک جنایت وحشتناک شبانگاهی، بلافاصله قاضی ویژه قتل عمد به همراه گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی درحالی عازم خیابان قائم (عج) در بولوار رسالت شدند که سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) فرماندهی گروه تخصصی کارآگاهان را به عهده داشت.

با حضور قاضی دکتر صادق صفری در محل وقوع جنایت، تحقیقات مقدماتی آغاز شد، اما تجمع رهگذران و اهالی در کنار بنگاه املاک فرصت هرگونه اقدام سریع  اطلاعاتی و عملیاتی را از کارآگاهان گرفته بود. در این هنگام و با دستور قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب پرده‌ای روی شیشه بنگاه املاک نصب شد تا بررسی‌های پلیسی و قضایی در فضایی خارج از هیاهو صورت گیرد، ولی حضور برخی از نزدیکان مقتولان در محل حادثه نیز بر سختی کار افزود چرا که گریه‌های تکان دهنده آنان و جیغ و فریاد‌هایی که به آسمان برخاسته بود، موجب کندی تحقیقات می‌شد.

با وجود این، صحنه جنایت به کنترل نیرو‌های انتظامی درآمد و بررسی‌های دقیق مشخص کرد که قاتل ۳۱ ساله، همسر «مهدیه» (زن ۲۴ ساله) است که با ورود به بنگاه املاک جملات کوتاهی بین او و همسرش نیز رد و بدل شده است.

دقایقی بعد هویت اصلی متهم به قتل لو رفت و گروه ویژه کارآگاهان با کسب دستورات محرمانه‌ای از قاضی دکتر صفری، عملیات ردزنی نیسان آبی را آغاز کردند. از سوی دیگر نیز گروهی از کارآگاهان عملیاتی با هدایت سرهنگ، ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد) و با تدابیر مقام قضایی، به شناسایی نزدیکان و فرزندان مقتولان پرداختند چرا که قاتل تهدید کرده بود پسرش را هم می‌کشد به همین دلیل ۳ فرزند متهم بلافاصله در پناه قانون قرار گرفتند و حمایت‌های پلیسی از آنان در دستور کار قرار گرفت.

پس از بررسی‌های مقدماتی در محل وقوع جنایت که تا نیمه شب طول کشید گروهی از کارآگاهان با همکاری اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی به محل‌های اختفای احتمالی متهم عزیمت کردند، اما حتی برخی از نزدیکان متهم نیز در منازل خود حضور نداشتند.

در همین حال دامنه تحقیقات گسترده‌تر شد و متهم فراری زیر چتر اطلاعاتی قرار گرفت چرا که خودروی نیسان آبی او درجاده خارج از شهر شناسایی شده بود.
تلاش‌های شبانه برای دستگیری «حمید- ص» همچنان ادامه داشت به گونه‌ای که  دیگر رصد‌های اطلاعاتی به صبح روز گذشته رسیده بود. در این هنگام خبری در بی سیم‌های پلیس پیچید که رمزگشایی آن حکایت از بازگشت متهم فراری داشت.

او که تا شهرستان سبزوار تحت تعقیب و زیر چتر اطلاعاتی کارآگاهان بود، تصمیم خود را تغییر داده بود و به سوی مشهد حرکت می‌کرد. به همین دلیل گروهی از کارآگاهان در ورودی  و به طور نامحسوس در کمین قاتل فراری نشستند و به محض این که وارد کمینگاه شد، در محاصره قرار گرفت و حلقه‌های قانون بر دستانش گره خورد.

این متهم ۳۱ ساله که بی درنگ به مقر انتظامی انتقال یافته بود، انگیزه خود از ارتکاب این جنایت وحشتناک را اختلافات خانوادگی ذکر کرد و گفت: همسرم با من سر ناسازگاری داشت در حالی که من او را خیلی دوست داشتم و نمی‌خواستم از زندگی ام بیرون برود! اظهارات این مرد قاتل در حالی بیان می‌شد که بررسی‌های غیرمحسوس کارآگاهان با دستورات قاضی دکتر صادق صفری نشان می‌داد: متهم به قتل برای آن که همسرش را راضی نگه دارد و از اختلافات بیشتر در زندگی جلوگیری کند منزلی را به نام او ثبت کرده بود، ولی «مهدیه» که باز هم با شوهرش اختلاف داشت تصمیم گرفت این ملک را به نام مادرش سند بزند که همین موضوع یکی از دلایل خشم «حمید – ص» (قاتل) شده است.

منبع: خراسان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}