خبر فوری
ساپینتو به بازیکنان استقلال: یک هفته دیگر دوام بیاورید
ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال از بازیکنان این تیم خواسته یک هفته دیگر تمرینات سخت بدنسازی را تاب بیاورند. هفته آخر تمرینات سبک برگزار خواهد شد.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، روزی که ساپینتو تمرینات استقلال را به طور رسمی آغاز کرد، در محاسبات خود به این نتیجه رسید که تیمش با روند معمولی یک هفته زمان برای رسیدن به آمادگی قطعی بدنی کم خواهد آورد. به همین دلیل او و همکارانش فشار تمرینی را قدری بیشتر لحاظ کردند تا کمبود زمان جبران شود.
تا امروز روند تمرینی استقلال همان طور که ساپینتو برنامه‌ریزی کرده پیش رفته است و طبق محاسبات مربیان استقلال ۷۵ درصد آمادگی بدنی حاصل شده است. از نظر تاکتیکی نیز فقط برگزاری بازی‌های تدارکاتی ساپینتو را با آمادگی بازیکنان در اجرای تاکتیک‌های مد‌نظرش آشنا خواهد کرد که احتمالاً یکی، دو بازی دیگر تا شروع لیگ برگزار خواهد شد تا ساپینتو از بعد تاکتیکی نیز به اهدافش نزدیک شود.
تمرینات بدنی بازیکنان، اما تا شروع لیگ ادامه خواهد داشت و طبق صحبت‌هایی که ساپینتو با بازیکنان استقلال پیش از پرواز به سوی ایران از ترکیه کرده به آن‌ها گفته خود را آماده یک هفته دیگر از تمرینات سخت و پرفشار بدنی کنند.
البته استقلال تا شروع لیگ زمان بیشتری در اختیار خواهد داشت، اما سرمربی استقلال قصد دارد بعد از انجام تمرینات سخت بدنی در یک هفته آتی، فشار تمرینات را بکاهد و در واقع بازیکنان به ریکاوری بپردازند تا با عضلات سخت و فشرده وارد کوران رقابت‌ها نشوند.
درحقیقت تمرینات سختی که در ترکیه انجام شد و بازیکنان بیش و کم به آن اشاره کردند، یک هفته دیگر تداوم خواهد داشت و بعد از آن فشار تمرینات به طور محسوسی کاهش خواهد یافت و استقلال وارد لیگ خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}