معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی: تا صنعتی شدن فاصله داریم | لزوم تمرکز بر ماشین سازی در خراسان رضوی پژمانفر: ایده‌های گره گشا کار مردم را به گوش مجلس برسانید تولید باید علمی و کاربردی باشد وزیر کار: حقوق کارمندان ۲۵ درصد افزایش می‌یابد | در خصوص افزایش حقوق کارگران هنوز تصمیمی گرفته نشده است مستمری خانوار دو نفره تحت حمایت کمیته امداد ماهانه ۷۸۰ هزار تومان! اقساط تسهیلات عتبات عالیات از یارانه سرپرستان خانوار کسر خواهد شد ثبت‌نام پیش‌فروش سایپا از امروز پنجشنبه (۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱) آغاز شد + جزئیات بورس کالا شرایط خرید خودرو در ۲۴ و ۲۵ بهمن را اعلام کرد وزیر اقتصاد: نیشابور دومین شهر اقتصادی استان خراسان رضوی یارانه نقدی بهمن‌ماه ۱۴۰۱ واریز شد + جزئیات پرداخت مالیات خودرو‌های سه میلیارد تومانی از سال آینده اجرایی می‌شود پیش‌بینی می‌شود که قیمت زعفران از قیمت کف بازار بالاتر برود عرضه ۲ هزار دستگاه تارا در بورس کالا از هفته آینده (۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱) آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی حوزه آب و کشاورزی در مشهد (۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱) ۱۰۰۵ واحد مسکن مهر در گلبهار افتتاح می‌شود (۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱) طرح فروش فوق العاده محصولات زامیاد دوباره در دسترس خریداران قرار گرفت+ جدول (۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱) قیمت فیدلیتی، کامیونت، ریسپکت و کامیون در بورس کالا اعلام شد + جدول قیمتها قیمت خودرو در بازار امروز (۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱) | پژو ۲۰۷ در بازار ۶۴۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد شاخص کل بورس امروز ۱۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ | شاخص بورس نوسانی شد، خودرویی‌ها مثبت
خبر فوری

جهش قیمت در بازار خودرو مشهد | افزایش قیمت خودرو تا کی ادامه دارد؟

  • کد خبر: ۱۳۷۳۰۵
  • ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
جهش قیمت در بازار خودرو مشهد | افزایش قیمت خودرو تا کی ادامه دارد؟
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو مشهد گفت: بازار خودرو مشهد این هفته در شیب تند قیمتی قرار داشت و محصولات ایران خودرو و سایپا جهش قیمتی قابل توجهی را تجربه کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، حسین حسینی، رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو مشهد درباره وضعیت بازار خودرو تصریح کرد: بازار خودرو مشهد این هفته  شیب تند قیمتی تجربه کرد به طوریکه  محصولات ایران خودرو و سایپا جهش قیمت قابل توجهی را سپری کرد.
به گفته وی، تنها عامل تاثیر گذاربر قیمت خودرو نوسانات ارزی است و تا زمانیکه ارز ما به ثبات نرسد بازار خودرو همچنان سیر صعودی دارد و رو به افزایش قیمت است. همچنین خودرو‌های خارجی هم تحت تاثیر نوسانات ارزی افزایش قیمت قابل توجهی داشته است.

حسینی یادآورشد: علی رغم افزایش قیمت‌ها تقاضا هم در این بازار زیاد است و نسبت به آن فروشنده کمتراست و همین امر باعث شده بازار خودر وافزایش قیمت داشته باشد. امیدواریم ارز کشور تامین شود تا ثبات به این بازار برگردد. با توجه به اینکه عرضه خودرو صفر در بازار کم است. همین موضوع در افزایش قیمت خودرو‌های داخلی هم دخیل است.

به گزارش شهرآرانیوز، بر اساس بررسی‌های صورت گرفته در بازار خودرو جهش بیشتر قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته‌است؛ در بین خودرو‌های پراید موجود در بازار مدل ۱۳۱ آن از ۱۹۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۷ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۵۱ سال ۱۳۹۹ آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده‌است و در حال حاضر ۱۷۱ میلیون تومان قیمت خورده‌است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۱۷۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۷۸ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده‌است و در حال حاضر ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودرو‌های پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته از افزایش قیمت‌ها در امان نبوده‌اند، به طوری که ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۳۰۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۳۱۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۲۰ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده‌است و ۳۳۴ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۹۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۹۷ میلیون تومان رسیده‌است.
پژو پارس نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت را تجربه کرد به طوری که مدل ۱۴۰۰ آن از ۴۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۱۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز از ۳۹۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۹۴ میلیون تومان رسیده‌است.

خودرو‌های تیبا نیز در ۲۴ ساعتگذشته از فزایش قیمت‌ها در امان نبودند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۲۱۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۲۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده‌است و ۲۰۲ میلیون تومان قیمت خورده‌است.
در میان خودرو‌های دنا نیز این افزایش قیمت‌ها مشهود بوده‌است به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۴۲۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۴۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۰۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودرو‌های راناو ساینا نیز در ۲۴ ساعت گذشته جهش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که رانا پلاس پانوراما مدل ۱۴۰۱ از ۳۸۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۸۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۶۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۷۰ میلیون تومان رسیده‌است و در بین خودرو‌های ساینا نیز ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۱۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۱۹ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۲۹ میلیون تومان رسیده‌است.
در بین خودرو‌های سمند و کوییک نیز این افزایش قیمت‌ها رخ داده‌است به طوری که قیمت سمند LX EF ۷ مدل ۱۴۰۱ از ۳۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۳۵۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۸ میلیون تومان رسیده‌است و در بین خودرو‌های کوییک نیز قیمت کوییک اتوماتیک پلاس مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۸ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۲۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۸ میلیون تومان رسیده‌است.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}