شناسایی ۱۷۶۴ مسافر دارای علائم اولیه کرونا در مبادی ورودی خراسان رضوی اقدامات مثبتی در حوزه سلامت و پیشگیری در خراسان‌رضوی انجام شده است آماده‌باش شهرداری مشهد در پی بارش‌های پیش‌رو تغییر کاربری اراضی باعث تخریب منابع تولید و اشتغال در کشاورزی می‌باشد سند حاشیه‌نشینی مناطق پیرامونی در حال تدوین است هزینه خدمات برای فوتی‌های کرونایی افزایشی نداشته است ضدعفونی مستمر و شبانه‌روزی مناطق مختلف مشهد با تاکید بر نقاط حاشیه‌ای شهر امام جمعه مشهد: خداوند جانبازان را از ابتلا به ویروس کرونا مصون دارد استان خراسان رضوی ۶۰۰ جانباز بیش از ۷۰ درصد دارد راه‌آهن مشهد در بخش جابه‌جایی مسافر تعطیل شد/ فعالیت فرودگاه مشهد با حداقل پرواز ادامه دارد رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه علیه کرونا در مشهد آغاز شد/۳۰۰ نقطه از مشهد گندزدایی می‌شود رویکرد شورا، تکریم جامعه ایثارگری و جانبازی مشهد است غربالگری حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ساکنان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در زمینه کرونا ۲۹ صنف متخلف در مشهد تعطیل شد ورود به باغ‌ها و ویلا‌های اطراف مشهد ممنوع شد ورود به مشهد ممنوع شد/۱۳ فروردین تمامی تفرجگاه‌ها مسدود است مشارکت اساتید طب سنتی مشهد در کمک به درمان بیماران کرونایی شرکت‌های برق خراسان رضوی برق‌های غیرضروری را خاموش کردند بازدید مسئولان شهری و نظامی از کارگاه‌های تولید ماسک شهرداری مشهد مدیر عامل جدید گروه شرکت‌های پدیده معرفی شد
خبر ویژه

چرا آمار رای دهندگان در خراسان رضوی اعلام نمی‌شود؟

  • کد خبر: ۱۸۴۰۵
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
جعفری، رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: قانون انتخابات میگوید بعد از شمارش آرا و تایید هیات نظارت میتوان آمار رای دهندگان را اعلام کرد به همین دلیل اعلام آمار به صورت لحظه‌ای تخلف است. با این حال این موضوع در حال بررسی است.
به گزارش شهرآرانیوز، جعفری افزود: سیستم در کل کشور به صورت یکپارچه فعال است و تمام مراجعه کنندگان ما با سیستم ارتباط دارند. نقش هیات اجرایی و نظارت هم در این سیستم دیده شده است. احتمالا انتهای رای گیری کمترین اختلاف را خواهیم داشت. سرعت نسبت به دوره‌های قبل خیلی بیشتر است.
 
رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: برای فواید سیستم احراز هویتی الکترونیکی میتوان به این موارد اشاره کرد که تعرفه‌های مصرفی به صورت لحظه‌ای وجود دارد. از سه طریق به مرکز وصل میشود. حتی اگر سیستم افلاین شود رای گیری دچار اختلال نخواهد شد.

وی ادامه داد: تخلفات هیات‌های اجرایی و عوامل توسط بازرسان بررسی و برخورد میشود. تخلفات برخی هم توسط نمایندگان داوطلبان به صورت مکتوب اعلام میشود. هیات‌های نظارت هم علاوه بر وجود بازرس، پیگیری میکنند. هم چنین تا چهارشنبه ۱۷ پرونده تخلف انتخاباتی تشکیل شده است.

 هم چنین وی افزود: در برخی شعب به صورت تفکیک جنسیتی رای گیری میشود که بسیار معدود و موردی است. از لحاظ قانون منعی ندارد و به خاطر درخواست آن شعبه و تشخیص هیات اجرایی این اتفاق می‌افتد.
 
 
خبرنگار: زهرا اسکندریان
 
 


برچسب ها: انتخابات98
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}