پایش ایمنی و بهداشت بوستان‌های بزرگ شهری هم‌زمان با اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۳ صدور بیش از ۴۱ هزار اخطاریه سد معبر در سطح شهر مشهد شهردار مشهد با معاون پارلمانی رئیس جمهور دیدار کرد عملیات اجرایی حسینیه کرمانی‌ها (بنای تاریخی کوچه سلسبیل) در مشهد متوقف شد آمادگی کامل پایانه‌های مسافربری مشهد برای خدمت‌رسانی به زائران نوروزی ۱۴۰۳+ فیلم آمادگی کامل سازمان آرامستان‌های مشهد در ایام چراغ برات سرویس‌دهی ۳۵۰ دستگاه اتوبوس به شهروندان مشهدی در ایام چراغ برات دیدار دستیار رئیس‌جمهور با خانواده شهیدان «سیدحمزه علوی» و «دانیال رضازاده» در مشهد پرواز‌های فرودگاه مشهد از سر گرفته شد (۳۰ بهمن ۱۴۰۲) سرگردانی مسافران پرواز تهران به مشهد شرکت آتا + فیلم لغو پروازهای خروجی از مشهد در پی کاهش دید افقی(۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲) مترو مشهد در نیمه شعبان (۶ اسفند ۱۴۰۲) رایگان است اجرای ویژه‌برنامه‌های هفته درخت‌کاری در مشهد با رویکرد‌های متنوع فرزین: هدف بانک مرکزی تقویت حکمرانی ریال است در صدوششمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس چه گذشت؟ + فیلم (۳۰ بهمن ۱۴۰۲) درباره کوچه حوض‌خرابه مشهد، یادگاری از حدود ۲۰۰ سال پیش آمادگی تمام‌قد مدیریت شهری برای برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان در مشهد احیای معراج شهدای مشهد تنها یک بازسازی صرف نیست | اختصاص ۲۲ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه جاده درگز- قوچان کولاک شد (۳۰ بهمن ۱۴۰۲) اعمال قانون ۱۲۱۹ فقره تخلفات حادثه‌ساز در مشهد| توقیف ۶۴ دستگاه خودرو متخلف (۳۰ بهمن ۱۴۰۲)
خبر فوری

تذکر رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر به شهردار مشهد | هیچ پیگیری در خصوص تذکرات صورت نمی‌گیرد

  • کد خبر: ۲۱۱۴۱۵
  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
تذکر رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر به شهردار مشهد | هیچ پیگیری در خصوص تذکرات صورت نمی‌گیرد
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری، مشارکت‌ها و مسکن شورای اسلامی شهر مشهد از عدم پیگیری در خصوص تذکرات به شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، مجید دبیریان در صدوپنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در تذکری به شهردار اظهار کرد: آقای شهردار می‌فرمایند در خانه اگر کس است یک حرف بس است. ما نمی‌دانیم یک مطلب را چند بار باید به شما تذکر دهیم.

وی بیان کرد: عملکرد شما به گونه‌ای است که برای هر جلسه ما سوژه و موضوع جدیدی برای تذکر می‌گذارید، اما من برای بار پنجم تذکر می‌دهم و احتمالا از جلسه بعد تبدیل به سوال می‌شود.

دبیریان افزود: ۱۰ ماه است سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی متولی ندارد یا متوجه اهمیت و ماموریت این دو سازمان نیستید و یا قدرت انتخاب ندارید. این همه افراد متخصص یک نفر را انتخاب کنید. به ایام عید نزدیک می‌شویم و دو سازمان مهم و خدمت‌رسان ما متولی ندارند.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری، مشارکت‌ها و مسکن شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: به اندازه کافی کارمندان شهرداری را ناراضی کردید. پاکبانان و پیمانکاران ناراحت هستند، حداقل سازمان‌ها را به دلیل عدم انتصاب ناراضی نکنید.

وی خاطرنشان کرد: اکنون این موضوع را نیز تاکید می‌کنم که شهردار منطقه ثامن ۲۰ روز است مسئولیت جدیدی را پذیرفتند، زودتر تعیین تکلیف کنید. اجازه ندهید خدمات‌رسانی توسط تاکسیرانی و اتوبوسرانی به زائران دچار خلل شود.

در ادامه هاشم دائمی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد نیز عنوان کرد: تذکرات مختلفی در جلسات به شهردار و مدیریت شهری وارد می‌شود و اعضا تذکرات را عنوان می‌کنند، اما شهردار و مدیریت شهری فقط می‌شنوند و اقدامی انجام نمی‌شود.

وی تصریح کرد: تذکر من به هیات رئیسه است که باید وارد بودن یا نبودن تذکرات را مورد تایید قرار دهید یا نه. در صورتی که تذکر وارد است باید پاسخ قانع‌کننده ارائه دهند. ضبط صوت نیستیم که هر هفته به شهردار تذکر دهیم و شهردار ادای افراد مظلوم را در بیاورند و اتفاقی رخ ندهد.

دائمی اضافه کرد: نتیجه این بی‌توجهی‌ها، تجمعات است. نتیجه بی‌توجهی آقای شهردار و تنها چسبیدن به انتصابات آن هم انتصابات غلط که مدیران درآمدی حذف و مدیران هزینه‌ای وارد شدند، این می‌شو‌د که این ماه برای پرداخت حقوق دچار مشکل شدید.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} <-- End Google Analytics Code -->