آژیر قرمز همچنان ادامه دارد تشدید ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌های مشهد درخواست رئیس شورای شهر مشهد از متخصصان/کرونا را پلکانی حل می‌کنیم توزیع ۱۵۰۰ پرس غذای متبرک در ۴ شهرستان خراسان رضوی الکترونیکی شدن شهرداری منطقه یک مشهد بیکاری ۸۰۰ مربی تعلیم رانندگی در مشهد ثبت روزانه ۲۵۰۰ مشاوره پزشکی رایگان توسط پزشکان مشهدی صرف ۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار برای رفع آب گرفتگی‌ در مشهد شکست کرونا در نود و هشت سالگی کیفیت هوای مشهد پاک است پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی بیمارستان ناظران مشهد رشد۱۴ درصدی مصرف آب مشهد در اسفند ماه تولید سالانه بیش از 112 میلیون بوته انواع گل در خراسان رضوی 5 پایگاه اهدای خون بسیج زنان در مشهد آغاز به‌کار کرد ماسک های دردسرساز برترین های جشنواره مفلحون ۹۸ شهرداری مشهد معرفی شدند توقیف بیش از هزار خودرو در مشهد تدوین بسته حمایت از تولید برای آغاز فعالیت کسب‌وکار‌های اقتصادی توزیع ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در مشهد انجام روزانه ۳۰۰ سی. تی. اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در مشهد
خبر ویژه
در ایام تعطیلات نوروز ۲۰۰ اکیپ همراه با ۷۰ دستگاه انواع خودرو‌های مه پاش، آتش‌نشانی و فشار قوی به صورت دو شیفت فعال هستند.
به گزارش شهرآرانیوز، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با حضور در جمع اکیپ‌های گندزدایی و ضدعفونی سطح شهر به منظور عرض خداقوت و تبریک سال نو به همکاران پرتلاش این حوزه گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته برای پیشگیری و مقابله حداکثری با شیوع ویروس کرونا در سطح شهر مشهد، در ایام تعطیلات نوروز ۲۰۰ اکیپ همراه با ۷۰ دستگاه انواع خودرو‌های مه پاش، اتشنشانی و فشار قوی به صورت دو شیفت فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تمامی نیرو‌های خدمات شهری با جدیت بیشتر از گذشته حتی در ایام تعطیل نوروز، به صورت دو شیفت ضدعفونی معابر سطح شهر را ادامه می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه نیرو‌های زیادی به صورت داوطلب از همه اقشار مردم برای گندزدایی سطح شهر با محوریت سازمان آتش نشانی پای کار هستند افزود: ضدعفونی تمامی محلات حاشیه شهر، معابر اصلی، فرعی، محور‌های پیرامون درمانگاهها، داروخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، مساجد، ورودی شهرها، مبلمان پارکی و ایستگاه‌های اتوبوس در دستور کار می‌باشد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: علیرغم محدودیت‌هایی که برای تامین تجهیزات مورد نیاز اکیپ‌های ضدعفونی وجود دارد، اما تمام نیرو‌های اجرایی مجهز به ماسک، دستکش و اقلام بهداشتی می‌باشند و به صورت مستمر در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

وی  با بیان این که بنا بر هماهنگی‌های انجام شده، هرگونه اتراق و تجمع توسط شهروندان در بوستان‌ها ممنوع می‌باشد،   یادآور شد: شهروندان باید توصیه‌های بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند تا هر چه زودتر با قطع زنجیره انتقال این بیماری، شرایط در شهر به حالت عادی برگردد.

یعقوبی ادامه داد: از همکارانم در حوزه خدمات شهری نیز که علاوه بر فعالیت‌های روزانه و مستمر، برای خدمات دهی به شهروندان عملیات ضد عفونی سطح شهر را نیز به صورت دو شیفت انجام می‌دهند تشکر ویژه می‌کنم، و قطعا تا زمان از بین بردن کامل این ویروس در شهر مقدس مشهد این فعالیت‌ها تداوم خواهد داشت.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}