نتیجه و ویدیو خلاصه بازی انگلیس و صربستان در یورو۲۰۲۴| مدعی وارد می شود نتیجه و ویدیو خلاصه بازی دانمارک و اسلوونی در یورو 2024 | اولین تساوی یورو رقم خورد قهرمانی اکبری در مسابقات موتورسواری مسکو نتیجه و ویدئو خلاصه بازی هلند و لهستان در یورو| برد سخت هلندی‌ها آلمان از برگزاری یورو ۲۰۲۴ چقدر درآمد کسب خواهد کرد؟ مبینا فلاح در تیراندازی با کمان سهمیه المپیک گرفت بازگشت ستاره مشهدی فوتسال ایران به لیگ برتر | حسین طیبی به گهرزمین پیوست پخش زنده بازی انگلیس و صربستان در یورو ۲۰۲۴ (۲۷ خرداد ۱۴۰۳) + تماشای آنلاین پخش زنده بازی اسلوونی و دانمارک در یورو ۲۰۲۴ (۲۷ خرداد ۱۴۰۳) + تماشای آنلاین پخش زنده بازی هلند و لهستان در یورو ۲۰۲۴ (۲۷ خرداد ۱۴۰۳) + تماشای آنلاین دومین طلای کاروان ایران در بریکس را هم ووشو گرفت | زهرا کیانی طلایی شد در اختتامیه جشنواره فرهنگی‌ورزشی رضوی «جاده ولایت» عنوان شد: جشنواره «جاده ولایت» بین‌المللی می‌شود + فیلم زاهدی و پرسپولیس بی‌حساب شدند نقل و انتقالات پرسپولیس در گرو حکم درویش زمان برگزاری فینال جام حذفی مشخص شد کروس و موسیالا رکوردداران جدید یورو ۲۰۲۴ ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس برابر صربستان در یورو ۲۰۲۴ | تمام ستاره‌ها به‌خط می‌شوند حمله به مدافع تیم ملی آلمان به خاطر ذکر «الله اکبر» تاریخ و ساعت بازی انگلیس و صربستان در یورو ۲۰۲۴ | انتظار برای نمایش دو جین ستاره انگلیسی
سرخط خبرها

برنامه کامل بازی‌های یورو ۲۰۲۴ آلمان + جدول بازی‌ها

  • کد خبر: ۲۳۲۵۲۰
  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱
  • ۱
برنامه کامل بازی‌های یورو ۲۰۲۴ آلمان + جدول بازی‌ها
مسابقات جام ملت‌های اروپا از روز جمعه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ شروع می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا از ساعت ۲۲:۳۰ روز جمعه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ با جدال تیم‌های آلمان و اسکاتلند شروع می‌شود. مسابقات امسال در ۱۰ شهر و به میزبانی کشور آلمان برگزار می‌شود.

طبق اعلام یوفا برنامه کامل بازی‌های مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

مرحله گروهی
هفته اول
جمعه ۲۵ خرداد (بازی افتتاحیه)
گروه A: آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران)

شنبه ۲۶ خرداد
گروه A: مجارستان – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه B: اسپانیا – کرواسی (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۰:۳۰)
گروه B: ایتالیا – آلبانی (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد
گروه D: لهستان – هلند (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۳:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد
گروه E: رومانی – اوکراین (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه E: بلژیک – اسلواکی (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه D: اتریش – فرانسه (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۲۳:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد
گروه F: ترکیه – گرجستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه F: پرتغال – کرواسی (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۳:۳۰)

هفته دوم
چهارشنبه ۳۰ خرداد
گروه B: کرواسی – آلبانی (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه A: آلمان – مجارستان (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه A: اسکاتلند – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

پنجشنبه ۳۱ خرداد
گروه C: اسلوونی – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه C: دانمارک – انگلیس (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه B: اسپانیا – ایتالیا (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

جمعه اول تیر
گروه E: اسلواکی – اوکراین (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه D: لهستان – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه D: هلند - فرانسه (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲ تیر
گروه F: گرجستان – جمهوری چک (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)
گروه F: ترکیه – پرتغال (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه E: بلژیک – رومانی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

هفته سوم
یکشنبه ۳ تیر
گروه A: سوئیس – آلمان (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه A: اسکاتلند – مجارستان (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر
گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر
گروه D: هلند – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه D: فرانسه – لهستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه C: انگلیس – اسلوونی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه C: دانمارک – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر
گروه E: اسلوواکی – رومانی (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
گروه E: اوکراین – بلژیک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: جمهوری چک – ترکیه (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)
گروه F: گرجستان – پرتغال (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی
شنبه ۹ تیر
بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر
بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۱۱ تیر
بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر
بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)


مرحله یک چهارم نهایی
جمعه ۱۵ تیر
بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر
بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۹:۳۰)
بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله نیمه نهایی
سه‌شنبه ۱۹ تیر
بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر
بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

فینال
یکشنبه ۲۴ تیر
برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گزارش خطا
ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجتبی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۶
0
0
ساعت بازی اسپانیا وکرواسی را به اشتباه ۲۰:۳۰‌زدید من گول خوردم و بازی را کامل ندیدم
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} <-- End Google Analytics Code -->