خبر ویژه

پاتوق‌های مواد فروشی را پاک‌سازی کنید

  • کد خبر: ۳۱۲۱
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است

مي‌توانيد از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: 30007289 پیام رسان:09154294580
مراجعه حضوری تلفن: 5-37288881-051
شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

نیروی انتظامی
464...0936 متأسفانه درشهرک شهید رجایی خانه های فساد و پاتوق های موادفروشی زیاد شده است، به گونه ای که حتی می ترسیم بچه هایمان را برای خرید نان به بیرون بفرستیم . لطفا اطلاع دهید نیروی انتظامی این محل ها را پاک سازی کند.


اتوبوس رانی
465...0935 همسرم کارگر پیمانکاری تعمیرگاه مرکزی اتوبوس رانی در شهرک عسکریه است. در چند سالی که او در این تعمیرگاه مشغول به کار شده همه مخارج 3 برابر افزایش داشته ولی حقوق کارگرها نه تنها اضافه نشده بلکه پرداختی هایشان هم به موقع نیست. الان 10سال است که به آن ها عیدی نداده اند. او و همکارانش نیز از ترس اخراج شدن سکوت را ترجیح می دهند. از طرفی در روند تمدید سالانه قراردادشان معمولا یک ماه حقوق حذف می شود. از شهرآرا خواهشمندیم صدای ما را به رئیس این تعمیرگاه برساند.
قوه قضائیه
405...0915 از مسئولان ارشد قضایی، به ویژه رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان خراسان رضوی و رئیس دادگاه رسیدگی به جرائم اخلال گران در نظام اقتصادی کشور که تلاش می کنند حق مردم گرفته شود، یک دنیا قدردانی می کنیم.

مخابرات
605...0915 بعد از گرفتن یک کد در ایرانسل، پیامی برایم ارسال شد که با 2000 تومان شارژ، 10 برابر می توانم مکالمه داشته باشم، درصورتی که این طور نبود. فقط با چند تماس کوتاه به پایان رسید. پیش از آن هم همسرم با گوشی خودش،10 هزار تومان برای خط من شارژ ایرانسل فرستاد ولی برایم اعمال نشد. واقعا چرا به مسائل این چنینی یک بار برای همیشه رسیدگی نمی شود؟

شهرستان
605...0915 حتما باید مردم بیرون بریزند و جاده را ببندند؟ یا شیشه های دهیاری را بشکنند که مشکل آب نپمنزل آباد حل شود؟ آقای دهیار مگر در روستا زندگی می کنند که از مشکلات بی آبی اهالی روستا خبر داشته باشند؟ الان 2 هفته از این بی آبی های فراوان گذشته است. اگر به کسی برنمی خورد لطفا به این موضوع رسیدگی شود.

شهرداری
شهروند: اجرای عملیات عمرانی که بیشتر در احداث تقاطع ها و پل های غیرهمسطح نمود پیدا می کند راه گشای مشکلات مردم است اما در زمان اجرای آن باید دقت شود؛ درحالی که سفرهای تابستانی با نزدیک شدن به شهریور ماه به اوج خود می رسد، مسئولان بزرگراه آزادی را در مسیر جاده چناران مسدود کرده اند. این کار با توجه به اینکه این محدوده مسیر مشهد به شمال هم به شمار می رود، نوعی کج سلیقگی است. نباید در این مقطع زمانی اقدام به اجرای پروژه ای طولانی مدت کرد که روزهای زیادی، کام شهروندان و زائران و مسافران تلخ شود!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}