درخشش حاجیان در روز تولدش ماشین جنگی شیمیدر به خاکریز بعدی رسید! حسن زاده دبل دبل کرد نفت آبادان برنده سریع ترین بازی لیگ بسکتبال روزگار بی فروغ؛ دل پر درد ورزشکاران زن ایران! باشگاه استقلال: ساکت الهامی را برای سرمربیگری می‌خواستیم یک طلبکار به پرسپولیس مهلت داد ۵۰ هزار دلار میلیچ در زمان سعادتمند در فرودگاه ضبط شد! انتقاد وکیل سوشا مکانی از عدم تصویب FATF!| پرسپولیس و سوشا به تفاهم رسیدند؟ دورقی: مهرام تیم گردن کلفتی است|پدافند جوانان بسیار خوبی دارد قنبرزاده نائب رئیس فدراسیون فوتبال شد دردسر‌های یک مربی پرسپولیسی در استقلال| کمالوند و دیوار بی اعتمادی آجرلو علیه انتخابات فدراسیون فوتبال؟ درخشش دوباره صیادمنش در اروپا+ ویدئو گل رقیب فرهاد مجیدی روی نیمکت نساجی مازندران! پست اینستاگرامی جنجالی علی کریمی+ عکس| خداحافظ ایران؟ تغییرات در تیم‌های پایه پرسپولیس قاب خاطره | ترکیب رویایی تیم فوتبال پیام در سال ۷۵ ناکامی نماینده مشهد در لیگ دسته سوم فوتبال| «شریعت‌نوین» روی دور باخت درباره مالک تیم شهر‌خودرو که در فرایند تحویل آن سخت گرفته است
خبر ویژه

دانشگر: اگر فیفا این مسائل را بشنود، هنگ می‌کند!

  • کد خبر: ۳۳۲۲۴
  • ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
دانشگر: اگر فیفا این مسائل را بشنود، هنگ می‌کند!
محمد دانشگر یکی از بازیکنان استقلال است که تست کرونایش مثبت اعلام شده است. مدافع شماره ۱۳ آبی‌پوشان ضمن انتقاد از برخورد‌هایی که با او و هم‌تیمی‌هایش می‌شود، مدعی شد چندروزی تب‌ولرز داشته و حتی چند تن از بازیکنان استقلال حس بویایی خود را هم از دست داده‌اند.
محمد دانشگر یکی از بازیکنان استقلال است که تست کرونایش مثبت اعلام شده است. مدافع میانی آبی‌پوشان که این‌روز‌ها در قرنطینه به سر می‌برد، روز شنبه و در دومین مرحله تست‌گیری از بازیکنان استقلال متوجه شد که به این ویروس آلوده شده است. مدافع میانی آبی‌پوشان که اتفاقا تا اینجای فصل یکی از مدافعان تأثیرگذار استقلال هم بوده، روز گذشته پاسخ‌گوی سؤالات خبرنگار فارس بود. مدافع شماره ۱۳ آبی‌پوشان ضمن انتقاد از برخورد‌هایی که با او و هم‌تیمی‌هایش می‌شود، مدعی شد چندروزی تب‌ولرز داشته و حتی چند تن از بازیکنان استقلال حس بویایی خود را هم از دست داده‌اند.


خودم حس کردم اتفاقی افتاده است
محمد دانشگر در ابتدای صحبت‌هایش درباره شرایط جسمانی خودش و کار‌هایی که این‌روز‌ها انجام می‌دهد، گفت: بد نیستم. کمی مواقع خواب تنگی نفس دارم و آن زمان‌ها اذیت می‌شوم. چند روز پیش هم تب‌ولرز داشتم و خودم حس کردم اتفاقی افتاده است. همان روزی که جواب تست‌های ما مثبت اعلام شد، به خانه آمدم و دیگر بیرون نرفتم. از بس حوصله‌ام سر رفته در خانه وزنه می‌زنم! فقط خانواده‌ام خیلی نگران شده‌اند.
وی در ادامه مدعی شد این‌روز‌ها در کنار خانواده نیست و به‌تن‌هایی دوران قرنطینه را سپری می‌کند. وی دراین‌باره گفت: خوشبختانه پدرومادرم در شهر خودمان هستند، ولی در این چند روز ۲۰۰ بار تماس گرفته‌اند. آن‌ها خیلی نگران هستند و مرتب زنگ می‌زنند. هر چه به آن‌ها می‌گویم حالم خوب است، حرفم را باور نمی‌کنند. چون ما را نمی‌بینند، فکر می‌کنند الان وضعیت خوبی ندارم. ۲ روز پیش آن‌قدر تماس گرفتند که خودم فکر کردم تب مالت گرفته ام!


یکسری از بچه‌ها حس بویایی خود را از دست داده‌اند
دانشگر در ادامه درباره وضعیت سایر هم‌تیمی‌هایش گفت: کم‌وبیش با آن‌ها در تماس هستم. آن‌ها هم در خانه قرنطینه هستند و وضعیتی مشابه من دارند. یکسری از بچه‌ها حس بویایی خود را از دست داده‌اند. خود من چند روز پیش تب‌ولرز داشتم و شب‌ها موقع خواب مشکل دارم. بقیه هم همین‌طور. البته امروز کمی بهتر هستم، ولی شرایط برای سایر بچه‌ها هم همین است. به‌هرحال امیدوارم زودتر این‌روز‌ها تمام شود، چه برای من و دوستانم، چه برای همه مردم ایران. به نظرم با کمی سخت‌گیری و رعایت اصول اولیه بهداشتی می‌شود جلوی خیلی از این اتفاقات را گرفت.


کسانی که پشت‌سر ما حرف می‌زنند، وجدان ندارند
نرفتن استقلال به جم در غیاب بازیکنانی که کرونا گرفته‌اند، سروصدای زیادی به پا کرد؛ حتی عده‌ای گفتند بازیکنان استقلال کرونا نگرفته‌اند و عمدا به جم نرفتند. مدافع جنگنده خط دفاعی آبی‌پوشان دراین‌باره هم گفت: آن‌هایی که این حرف‌ها را زدند و گفتند ما دروغ گفتیم، باید وجدان داشته باشند که ندارند. داشتن وجدان چیز بدی نیست. مگر ما خانواده نداریم که به دروغ بگوییم کرونا گرفته‌ایم؟ شاید خیلی‌ها برای اهدافشان از این کار‌ها انجام بدهند، ولی ما از این کار‌ها بلد نیستیم. شما فکر کردید استقلال از پارس جنوبی می‌ترسد؟ بعد از بازی با سایپا در اینستاگرامم نوشتم که مثل کوه پشت سرمربی تیممان هستیم و قرار بود در بازی با پارس جنوبی تمام توانمان را بگذاریم. اینکه یک ویروس در بدن بازیکنان استقلال افتاده، نباید دلیلی باشد که عده‌ای بگویند ما ترسیده‌ایم. اگر می‌خواستیم از این شلوغ‌کاری‌ها بکنیم، چرا ۲۵ بازیکن تیم و کادر فنی به فرودگاه رفتند؟


اگر فیفا این مسائل را بشنود، هنگ می‌کند!
محمد دانشگر درباره اینکه گفته می‌شود اعضای باشگاه استقلال در همان پرواز معروف تهران- اهواز به این ویروس آلوده شده‌اند هم گفت: شک نکنید در آنجا گرفته‌ایم. شنیدم یکی از بازیکنان فولاد ۲ بار تست داده و هر ۲ بار تست او مثبت بوده است؛ حتی یکی از آن‌ها به بچه‌های تیم ما زنگ زد که من ۲ بار در این مدت کرونا گرفته‌ام، ولی نگران نباشید، چیزی نمی‌شود! وقتی چنین‌مسائلی می‌شنوم، با خودم می‌گویم یعنی جان انسان‌ها ارزشی ندارد؟ اینکه فقط لیگ برگزار شود، چه ارزشی دارد؟ ما بازیکن هستیم، ولی مثل برده‌ها به ما نگاه می‌کنند! ظاهرا هر اتفاقی بیفتد، اصلا مهم نیست. وقتی بازیکنی کرونا دارد و اعلام نمی‌کند و به زمین می‌رود، یعنی با جان ۲۱ بازیکن درون زمین بازی می‌کند. چطور می‌شود فولادی‌ها در عرض ۳ روز، تست ۱۱ بازیکن تیمشان مثبت اعلام شود؟ حتما چیزی بوده که تستشان مثبت اعلام شده است. اگر فیفا این مسائل را بشنود، هنگ می‌کند!


اگر به جم می‌رفتیم، یک تیم دیگر را هم به خطر می‌انداختیم
دانشگر در پایان به تست‌گیری دوباره از خودش و هم‌تیمی‌هایش اشاره کرد و گفت: طبق صحبت‌ها و هماهنگی‌هایی که صورت گرفته، قرار است یک نوبت دیگر از ما تست بگیرند. ۱۰ بار دیگر هم لازم باشد، تست می‌دهم؛ ولی یکی به من بگوید چرا بازیکنی که کرونا دارد، باید بازی کند؟ مگر ما انسان نیستیم؟ چطور ما قبل از بازی با پارس جنوبی اعلام‌خطر کردیم و گفتیم که ممکن است تیم حریف از ما کرونا بگیرد؟ ما کار انسانی کردیم، وگرنه اگر به جم می‌رفتیم، یک تیم دیگر را به خطر می‌انداختیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}