کارت های قدیمی معافیت و پایان خدمت فاقد اعتبار است  فرو رفتن میلگرد در بدن نگهبان مشهدی حادثه‌ای دلخراش را رقم زد سقوط هواپیمای مسافربری در افغانستان + فیلم کمک محیط‌بانان به مناسب سازی زیستگاه پلنگ ایرانی در روز‌های برفی حمایت‌های مردم و مسئولان، «خوشبختی» را به معصومه، مادر مشهدی نزدیک‌تر کرد  جوان مرگ مغزی به ۶ بیمار زندگی دوباره بخشید صدور ۱۳ موافقت اصولی در حوزه گردشگری شهرستان چناران فعالیت ۱۱ مرکز شیمی درمانی سرپائی در شهر مشهد کشف۷۰۰ تن مواد مخدر در ۱۰ماه ابتدایی امسال تمدید طرح آمایش اتباع خارجی در خراسان رضوی تا ۲۴ بهمن محاکمه ۱۲ متهم اخلالگر در نظام ارزی امروز ۷ بهمن خروج هواپیمای شرکت هواپیمایی کاسپین از باند فرودگاه در ماهشهر+فیلم پرستار یا کارگر ساده/گلایه شهروندان از مراکز خدمات پرستاری ۳۵ کشته آخرین آمار زلزله در ترکیه سهمیه بندی باعث کاهش طلاق نیست ویروس کرونا در خراسان رضوی مشاهده نشده است آسمان‌خراش‌هایی با خراش محیط‌زیست نجات دختر ۲ ساله ترکی از زیر آوار زلزله ترکیه+فیلم
خبر ویژه

قتل دایی به خاطر پنچری

  • کد خبر: ۳۳۶۳
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
مردی جوان در منطقه توس مشهد مرتکب جنایت شد

مهدی قرآنی - تماس مأموران دایره تجسس کلانتری کاظم آ باد با قاضی ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه2 مشهد خبر از جنایتی داشت که در آن مردی میان سال به قتل رسیده بود.بازپرس احمدی نژاد به محض دریافت این خبر به همراه تیم جنایی اش پا به بیمارستانی گذاشت که متوفی در آن جانش را از دست داده بود. آثار به جا مانده بر روی سر مقتول حکایت از برخورد جسمی سخت در ناحیه گیجگاه او داشت. از همین رو با دستور قاضی احمدی نژاد جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای این جنایت که طبق گزارش پلیس متهم آن گریخته بود آغاز شد. بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی بازپرس جنایی دادسرا به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی راهی صحنه جرم واقع در یکی خیابان های منطقه توس شدند و به سراغ همسایگانی رفتند که شامگاه شنبه شاهد این قتل بوده اند.
یکی از شاهدان که مدعی بود از ابتدای این قتل در محل حضور داشته است در اظهاراتش به قاضی احمدی نژاد گفت: « مقتول با خواهرزاده اش در حال جر و بحث بود که ناگهان متهم با یک دسته کلنگ چند ضربه به دایی اش زد و بعد از آن هم فرار کرد.»
دیگر شاهد این ماجرا نیز گفت: « چندماه می شود که مقتول با متهم اختلاف دارد. وقتی به کوچه آمدم مقتول را دیدم که سرش را گرفته و روی زمین افتاده. به سمت متهم که خواهر زاده اش است رفتم اما او به سرعت فرار کرد. »
یکی دیگر از اهالی محل در تکمیل اظهارات شاهدان به مقام قضایی گفت: «دعوای مرگ بار این دایی و خواهر زاده سر خسارت زدن به خودروی متهم بود. او(متهم) یک چماق که شباهت به دسته کلنگ داشت را در دست گرفته بود و چند ضربه به دایی خود زد که یکی از ضربات به سر این مرد میان سال خورد و او را نقش بر زمین کرد.»
با تکمیل تحقیقات میدانی این پرونده دستور دستگیری متهم شناسایی شده بر عهده تیم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت و بررسی ها برای ردزنی خواهرزاده مقتول آغاز شد.روز گذشته قاضی ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه2 مشهد در تشریح دیگر ابعاد این پرونده گفت: نزاع میان خواهر زاده و دایی مقتولش در شامگاه شنبه اتفاق افتاده است که متوفی در اثر اصابت ضربه چماق به سرش به شدت آسیب دید و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت اما برخلاف تلاش پزشکان بیمارستان و با توجه به شدت صدمه وارده این مرد پنجاه ویک ساله صبح روز یکشنبه جانش را از دست داد.بازپرس علی اکبر احمدی نژاد بیان کرد: متهم پس از ضرب و شتم دایی اش با علم به اینکه می دانسته مرتکب چه جرمی شده متواری شده است که تحقیقات ما در این باره ادامه دارد. احمدی نژاد با اشاره به علت این درگیری مرگ بار ادامه داد: بر اساس شواهد موجود و ادعای شاهدان، متوفی در حال پنچر کردن لاستیک خودروی خواهرزاده اش بوده است که متهم سی ساله در همان لحظه از راه می رسد و با دایی اش درگیر می شود. در همین میان او(متهم) چند ضربه با یک چوب دستی به دایی خود می زند که یکی از ضربات به سر مقتول اصابت می کند و موجب ضربه مغزی او می شود. البته تا مشخص شدن علت دقیق این درگیری و دستگیری متهم نمی توان اظهار نظر دقیقی داشت. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}