خبر ویژه
شاخص کل بورس امروز ۲۳ تیر| رشد ۳ هزار واحدی شاخص در روز ریزش بازار
افزایش قدرت جبهه فروشندگان در معاملات دیروز خبر از افزایش عرضه در معاملات امروز می‌داد و همین اتفاق هم رخ داد. امروز ۲۳ تیر شاخص کل بورس تا ساعت ۱۱ و نیم قرمز بود و در ساعات پایانی توانست سبز شود.  
گروه اقتصاد/شهرآرانیوز؛ امروز شاخص کل بورس با ۰.۱۹ درصد رشد معادل ۳۴۰۸ پله صعود را تجربه کرد و به یک میلیون و ۸۱۶ هزار واحد رسید.  افزایش عرضه‌ها باعث شد که تا ساعت ۱۱ و نیم شاخص کل منفی باشد و رشد نماد‌های شاخص ساز بود که توانست در ساعات پایانی پنچره معاملاتی نماگر اصلی بازار را سبز کند.

شاخص کل هم وزن، اما در معاملات امروز با ۳۷۴۱ پله سقوط معادل ۰.۷۷ درصد ریزش را تجربه کرد. شاخص کل هم وزن به خوبی بیان گر نقشه قرمز بازار امروز بود. سبز بودن شاخص کل و ریزش شاخص کل هم وزن بیان گر این موضوع است که اغلب نماد‌های بورسی و فرابورسی در معاملات روز جاری ریزش را تجربه کردند و شاخص کل به لطف رشد چند نماد شاخص ساز کار خود را در محدوده سبز و با رشد ۰.۱۹ درصدی به پایان رساند.

امروز ۲۳ تیر ماه در دو بازار بورس و فرابورس در مجموع ۲۷۱  نماد در قیمت‌های مثبت و ۳۶۱ نماد در قیمت‌های منفی معامله شدند. در جریان معاملات بورس امروز ۱۱ میلیارد و ۵۴۱ میلیون برگه سهم به ارزش ۱۹ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان معامله شد. همچنین ۳ میلیارد و ۴۹ میلیون برگه سهم به ارزش ۸ هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در فرابورس ایران معامله شد.

در این گزارش شاخص‌های منتخب، نماد‌های موثر بر شاخص کل و نماد‌هایی که بیشترین رشد را امروز تجربه کردند را برایتان لیست کرده‌ایم که در ادامه می‌بینید.

نماد‌هایی که امروز بیشترین رشد را تجربه کردند:
شاخص کل بورس امروز ۲۳ تیر/ رشد ۳ هزار واحدی شاخص در روز ریزش بازار
 
نمادهای موثر بر شاخص کل:
شاخص کل بورس امروز ۲۳ تیر/ رشد ۳ هزار واحدی شاخص در روز ریزش بازار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}