بستری ۹۴ مورد مشکوک به کرونا در مشهد تست کرونا معصومه ابتکار مثبت شد کرونا نمازجمعه مشهد را لغو کرد کشف ۱۵ تن موادمخدر در کشور پیشنهاد خانه سینما برای تعطیلی فیلم‌سازی "نرجس" تنها نیست تلاش وزارت خارجه ایران برای برقراری پرواز‌ها به امارات لغو اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس خراسان رضوی تعلیق پرواز‌های ایران توسط سازمان هواپیمایی هندوستان ۲۶ فوتی و ۲۴۵ ابتلا به کرونا در کشور تا امروز ۹۸/۱۲/۰۸ تست کرونا ذوالنور نماینده قم در مجلس مثبت شد+ویدئو خبر وزیر ارتباطات درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال+عکس کشف دو کامیون زنجبیل قاچاق در پایتخت تعطیلی دانشگاه قم تا پایان سال روایتی از حال و روز پرستاران و پزشکان مشهد در خط مقدم دفاع از سلامت دانشگاه‌ها یک هفته دیگر تعطیل شد / تعیین تکلیف مدارس، جمعه شب ممنوعیت پذیرش مسافر در هتل‌های مازندران ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت سیل به پل‌های پلدختر ۵۰۰ میلیون تومان هزینه برای مقابله با کرونا در مدارس خراسان رضوی دانشجویان مشمول واجد شرایط تا پایان سال برای معافیت تحصیلی اقدام کنند
خبر ویژه

قتل در خیابان علیمردانی

  • کد خبر: ۳۷۲۳
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰
بررسی پرونده کشته شدن مردی ۳۶ ساله مقابل یک باشگاه بدن‌سازی

محمدجواد ابوعطا - هیکل درشت مرد جوان تمام تخت را پر کرده بود. پزشکان اورژانس بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد تلاش گسترده‌ای را آغاز کرده بودند تا او را به زندگی بازگردانند. خانواده‌اش نیز خودشان را به بیمارستان رسانده بودند و دست به دعا برداشته بودند.
به گفته پزشک معالج، خون زیادی از دست داده و به همین علت به کما رفته بود. ضربه‌های زیادی به پیکرش وارد شده بود؛ ضربه‌ای به جمجمه، صورت، دست راست؛ اما ضربه‌ای که او را به این روز انداخته بود، به ران راستش خورده و موجب شده بود تا این فرد خون زیادی از دست بدهد.
برادر همسرش را در راهرو بیمارستان پیدا می‌کنم که در کنار او، دیگر اعضای خانواده مصدوم هم حاضر هستند. علت حادثه را می‌پرسم و چنین می‌شنوم: «او در خیابان علیمردانی از باشگاه بدن‌سازی بیرون آمده است که یک خودرو نگه داشته و 2نامرد که لباس‌های محلی به تن داشته‌اند، از خودرو پیاده شده و از پشت با وسیله‌ای نوک‌تیز مثل تبر به او حمله کرده‌اند. او اصلا فرصت دفاع از خودش را پیدا نکرده و هنگامی که غرقه به خون به زمین افتاده است، ضاربان سوار خودرو شده و فرار کرده اند.»
یکی دیگر از اقوام این فرد نیز که در آنجا حضور دارد، توضیح می‌دهد که شماره پلاک خودرو را برداشته و به مأموران کلانتری داده‌‌ است. او همچنین اضافه می‌کند که طبق گفته عوامل کلانتری این خودرو متعلق به یک خانم است و بررسی‌ها برای شناسایی او ادامه دارد.
از شغل مصدوم می‌پرسم و اینکه آیا به کسی مظنون هستند؟ آن‌ها می‌گویند که مضروب در حوزه ساخت‌وساز ساختمانی فعال بوده، اما با کسی مشکل خاصی نداشته است که به دلیل آن به او حمله کنند.
در خلال این گفت‌و‌گوهای کوتاه، پزشکان همچنان فعال هستند و تلاش مضاعفی برای بازگرداندن مرد جوان به زندگی آغاز کرده‌اند.


غروب غم‌انگیز
از زمانی که مضروب روی تخت بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد تا زمانی که خبر مرگش اعلام شد، چند ساعت زمان برد و او در غروب یکشنبه 27مردادماه برای همیشه چشمانش را به روی زندگی بست.
با مرگ این فرد، پرونده وارد مرحله جدیدی شد و بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با حضور در بیمارستان و بررسی دیگر جزئیات این درگیری، تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی ضاربان آغاز کرد.
بر اساس اظهارات قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، احتمال اینکه این حمله و درگیری به دلایل شخصی و اختلافات فامیلی بوده باشد نیز دور از ذهن نیست.


دستگیری 2متهم
کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان‌رضوی نیز به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مأمور شناسایی متهمان این پرونده می‌شوند.
طبق بررسی‌های ابتدایی، ضاربان 2نفر بوده‌اند و یک نفر نیز رانندگی خودرو را بر عهده داشته است. این افراد پس از پیاده شدن از خودرو با حمله ناگهانی به مقتول و با وسیله‌ای شبیه تبر و داس که احتمالا دست‌ساز بوده است، ضرباتی به این فرد وارد کرده و سپس از صحنه گریخته‌اند.
به گفته مقام قضایی، تا‌کنون 2نفر با اتهام معاونت در قتل دستگیر شده‌اند و متهمان اصلی نیز شناسایی شده‌اند که تحقیقات برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد..

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}