قیمت انواع میوه در بازار مشهد امروز ۶ مهر + نرخنامه ۳۳روز تمامِ سهم مشهدی‌ها از تنفس هوای پاک امسال امکان دسترسی سیستمی به بسته‌های تشویقی بازآفرینی بافت‌ فرسوده تا پایان مهر ۱۰ نقاشی با موضوع شهدای دفاع مقدس این هفته رونمایی می‌شود آغاز عملیات مقابله با پمپاژ فاضلاب در بستر کشف‌رود در آینده‌ای نزدیک اجرای طرح بازآفرینی بافت‌های فرسوده در مناطق کم‌برخوردار مشهد تحولات و پیشرفت‌های ارتش موجب امنیت و آرامش کشور شده است معراج شهدای مشهد ثبت ملی می‌شود رفع بیش از ۶۸ هزار مورد سد معبر در مشهد بهره برداری از مسیر کهندژ به آرامگاه فردوسی تا آذر ماه سال جاری جابجایی بیش از ۹ میلیون مسافر در خطوط قطار شهری مشهد اطلاعیه مهم محدودیت‌های ترافیکی در مشهد ۶ بازار مشهد همچنان در صدر بازارهای پرخطر | پایان مهر آخرین مهلت ایمن سازی چانه زنی بازار برای ایمن سازی | پرخطر اما دارای پایان کار ۸ سال قبل ! آب شوران* | ثبت ۱۰۰۰ گزارش تخلف آبی در صنایع در خراسان رضوی بهره برداری از تقاطع ابوطالب مشهد تا ۲۲ بهمن سال جاری| رکورد‌شکنی زمان تیرگذاری توسعه ۹۰۰ هکتاری کمربند سبز جنوبی آغاز عملیات اجرایی ۱۲ پروژه بزرگ شهری در مشهد| نیاز به ۸ هزارمیلیاردتومان اعتبار برای رفع پهنه های ناکارآمد شهر خراسان رضوی در انتظار سومین استاندار؟
خبر ویژه
شهردار مشهد: حوزه مغز افزاری سازمان ما در رسیدن به توفیقات ارزشمند دیده نمی‌شود
شهردار مشهد گفت: بخش‌های مغز افزاری ما حوزه برنامه ریزی، حوزه مالی و پشتیانی و حوزه اقتصادی هستند که در این دوره با یکدیگر هماهنگ‌تر عمل می‌کنند و یکی از نقاط برجسته این دوره این هماهنگی و گفتگو و فهم متقابل است و این عوامل این امکان را می‌دهد که سازمان عملکرد‌های قابل رصدی داشته باشد تا بتوانیم به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم.
به گزارش شهرآرانیوز، محمدرضا کلائی در مراسم اهدا جایزه ملی انجمن حسابرسان داخلی ایران به شهرداری مشهد، اظهار کرد: زمانی که ما موفقیتی این چنینی را کسب می‌کنیم، با توجه به کارکرد حسابرسی داخلی در این موفقیت مجموعه‌ای از عوامل سهیم هستند.
وی افزود: چه کسانی که امکان ردیابی اهداف و عملکرد‌ها را فراهم کردند و چه کسانی که برای رسیدن به این مهم برنامه ریزی کردند، همه و همه در این امر نقش به سزایی دارند.

شهردار مشهد بیان کرد: کسانی که ابزار‌ها را برای رسیدن به این مهم فراهم کردند نیز در بدست آوردن این موفقیت بی نصیب نبوده اند.

کلائی خاطرنشان کرد: همه این دسته‌ها در کنار همه برای این موفقیت تلاش کردند، اما واقعیت امر در این است که تمامی این افراد دست به دست هم مغز افزار سازمان ما هستند و همه این‌ها در کنار هم تلاش کردند.

وی تصریح کرد: معتقدم که بخش‌های مغزافزاری ما حوزه برنامه ریزی، حوزه مالی و پشتیانی و حوزه اقتصادی هستند که در این دوره با یکدیگر هماهنگ‌تر عمل می‌کنند و یکی از نقاط برجسته این دوره این هماهنگی و گفتگو و فهم متقابل است و این عوامل این امکان را می‌دهد که سازمان عملکرد‌های قابل رصدی داشته باشد تا بتوانیم به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم.

شهردار مشهد گفت: کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، معمولا دیده نمی‌شوند. اهمیت حوزه مالی ما در این موضوع اصلا دیده نمی‌شود و عموم افراد درکی از نقشی که این حوزه در توفیقات ساختار سازمانی در مجوعه مدیریت شهری دارند، بدست نیاورند.

کلائی ادامه داد: بنده شهادت می‌دهم که حوزه‌های مغزافزاری ما به شدت خوب عمل می‌کنند، حتی اگر دیده نشوند.
 
 
منبع: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}