خبر ویژه

پیکر شهید محسن مهاجر قوچانی در مشهد تشییع می‌شود

  • کد خبر: ۴۷۱۶
  • ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
همزمان با ایام محرم حسینی، پیکر مطهر شهید «محسن مهاجرقوچانی» از شهدای تازه شناسایی شده دفاع مقدس، فردا در مشهد تشییع می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، شهید «محسن مهاجر قوچانی» فرزند «محمد حسن» سال ۱۳۶۱ در حالی که عضو اطلاعات عملیات لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) بود در عملیات «مسلم بن عقیل» در شهر «مندلی» عراق به مقام رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در منطقه باقی ماند و نامش جزو شهدای مفقودالاثر ثبت شد.
بر اساس آزمایش DNA و در پی اعلام مرکز تحقیقات ژنتیک انسانی، پیکر پاک و مطهر شهید «محسن مهاجرقوچانی»، از شهدای مفقودالاثر استان خراسان رضوی پس از ۳۷ سال شناسایی شد.
پیکر پاک و مطهر شهید ساعت «محسن مهاجر قوچانی» صبح فردا از مقابل مجتمع فرهنگی مهدیه واقع در خیابان امام رضا (ع) به سمت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع (تشییع و پس از طواف در حرم مطهر رضوی و اقامه نماز، در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) در جوار همرزمان شهیدش به خاک سپرده می‌شود.
مراسم وداع با پیکر شهید «محسن مهاجر قوچانی» امروز در ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۱ در جامعه الحسین (ع (رزمندگان اسلام واقع در بلوار مصلی، نبش مصلی ۱۱ برگزار می‌شود.
گفتنی است پیکر شهید محمد حسین مهاجر قوچانی برادر شهید محسن قوچانی نیز در شهریور ۱۳۹۶ پس از سال به کشور بازگشت و همزمان با دهه اول محرم در مشهد تشییع و در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) به خاک سپرده شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980628132814
ضمائم 13980628130742

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}