خبر ویژه
فشار باشگاه استقلال روی مظاهری: قراردادت را کم کن
باشگاه استقلال که از سوی نهاد‌های نظارتی زیر ذره بین است بازیکنان خود را تحت فشار قرارداده تا قرارداد شان را کم کنند. یکی از این بازیکنان مظاهری است که ۵ ونیم میلیارد تومان قرارداد بسته و باشگاه درصدد کاهش ۲ ونیم میلیاردی این قرارداد است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، باشگاه استقلال همچنان درتلاش است قرارداد بازیکنان خود را کاهش دهد. از باشگاه استقلال خبر می‌رسد بازیکنانی همچون وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر با افزایش شدید قرارداد دستمزد‌های خود را برای لیگ بیستم به عدد ۵ میلیارد تومان رسانده اند. این افزایش در شرایطی اعمال شده که دستمزد فصل پیش این بازیکنان به ۲ میلیارد تومان هم نمی‌رسید.

در این میان برخی بازیکنان جدید هم هستند که قرارداد‌های عجیبی منعقد کرده اند. علاوه بر محمد حسین مرادمند که قراردادش با استقلال سروصدا کرده رشید مظاهری نیز قراردادی به ارزش ۵ ونیم میلیارد تومان منقعد کرده که صدای نهاد‌های نظارتی را در آورده است. به همین دلیل مدیرباشگاه استقلال در تلاش است تا شاید بخش قابل توجهی از این قرارداد را کسر کند. به مظاهری پیشنهاد شده ۲ ونیم میلیارد تومان از این قرارداد کاهش یابد، اما این دروازه بان درحالی که زمان زیادی تا پایان نقل و انتقالات باقی نمانده حاضر به پذیرش این پیشنهاد نشده است.  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}