خبر ویژه
فکری: بازی جوانمردانه در اولویت است|مهم نیست برنده من باشم یا نکونام
سرمربی استقلال تاکید دارد که تیمش در بازی های لیگ باید بازی های جوانمردانه را به نمایش بگذارد. سرمربی استقلال اخلاق مداری را در اولویت قرارداده است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، استقلال بازی دشواری در اهواز دارد و اگر ۳ امتیاز این بازی را به چنگ آورد وضعیت خوبی در هفته‌های آغازین خواهد داشت و با روحیه در بازی‌های بعد حاضر می‌شود.

محمود فکری در آستانه بازی با فولاد که عصر جمعه برگزار می‌شود می‌گوید: «بازی سختی است و من به حریف احترام می‌گذارم. اما باید ۳ امتیاز را به دست آوریم. این بازی برای دو طرف مهم است، اما مهم‌تر از آن اخلاق مداری است که من از بازیکنان خواستم آن را رعایت کنند. دوست دارم یک بازی جوانمردانه را از بازیکنانم شاهد باشم. ما باید فیرپلی را در دستور کار خود قرار دهیم.»

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که برنده بازی جمعه چه تیمی خواهد بود گفت: «این مهم نیست که من می‌برم یا نکونام. مهم اخلاق است که باید سعی کنیم در همه بازی‌های در اولویت کاری خود قرار دهیم.» فکری درباره بازی گرفتن از بازیکنان جدید نیز این توضیحات را داده است: «اینکه چه کسی بازی کند مشخص نیست. ما به دنبال امتیاز هستیم و قطعا بازیکنانی را استفاده خواهیم کرد که از آمادگی بالا برخوردار باشند. مهم نیست چه کسی برای استقلال بازی می‌کند. این مهم است که آماده‌ها به ترکیب اصلی برسند ومن این کار را خواهم کرد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}