خبر ویژه
ستاره استقلال شاکی شد| قائدی ناراحتی بعد از تعویض را تایید کرد
مهدی قایدی در مصاحبه‌ای صراحتا تایید کرده که از تعویض شدن ناراضی است. قایدی البته این ناراضایتی را محترمانه بیان کرده است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، محمود فکری در بازی‌های اخیر بار‌ها مهدی قایدی را از میدان بیرون آورده و بازیکن دیگری را به جایش در ترکیب اصلی استقلال قرار داده است. این تصمیم گا‌ها با ناراحتی‌هایی از سوی مهدی قایدی همراه بوده است. درآخرین بازی استقلال مقابل گل گهر قایدی دقیقه ۷۵ از میدان بیرون رفت.

در بازی قبل مقابل ذوب آهن نیز شماره ۱۰ دقیقه ۶۹ از میدان بیرون رفت. اما این پایان ماجرا‌های مهدی نیست. قایدی دربازی با شهرخودرو نیز دقیقه ۷۷ محمود فکری اقدام به تعویض او کرد. حتی دربازی با صنعت نفت آبادان هم قایدی دقیقه ۹۰ از میدان بیرون رفته بود تا سریال تعویض‌های او کامل شود. قایدی تا پیش از بازی با صنعت نفت آبادان که اول بار او از ترکیب اصلی بیرون رفت هیچ گاه تعویض نشده بود، اما ظاهرا سرمربی استقلال به این باور رسیده که مهدی بازیکن ۹۰ دقیقه‌ای نیست و باید او را تعویض کند وبه دیگر بازیکنان میدان دهد.

این تصمیم با واکنشی از سوی شماره ۱۰ آبی‌ها همراه بوده واو صراحتا اعلام کرده از این وضعیت ناراضی است. قایدی دراین باره می‌گوید: «بازیکنی که تعویض می‌شود و یا ذخیره نشین می‌شود ناراحت نشود بدون شک بازیکنی با روح بزرگی نیست و پیشرفت نخواهد کرد. اما این به معنی بی احترامی به تصمیم کادر فنی نیست. من دوست دارم همیشه فیکس بازی کنم و همیشه یکی از بهترین بازیکنان تیمم باشم و زحمات بچه‌ها را تکمیل کنم، اما تصمیم نهایی با کادر فنی تیم است. بدون شک آقای فکری و همه اعضای کادر فنی تصمیماتشان در راستای کمک به من و تیم بوده است. خوشحالم که توانستم در بازی با گل گهر بازی کنم. همیشه و در همه تیم‌هایی که بازی کرده ام مطیع تصمیمات کادر فنی بوده ام.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}