خبر ویژه
ادامه تلاش‌های قایدی برای جدایی از استقلال | مقصد آلمان است؟
مهدی قایدی که اواخر فصل پیش نیز به‌دنبال جدایی از استقلال بود، با پیشنهاد‌های تازه‌ای که به دستش رسید، دوباره به‌دنبال پیوستن به یک تیم خارجی است.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، پیش از آنکه دوباره خبری درباره احتمال جدایی قایدی و پیوستن به بوندس لیگا شنیده شود، بار‌ها درباره احتمال جدایی این بازیکن خبر‌هایی در رسانه‌ها آمده بود، اما به دلیل سنگ بزرگی که باشگاه استقلال پیش روی این بازیکن قرار داده جدایی میسر نشده است. قایدی اما عزمش را جزم کرده تا از استقلال به تیم‌های بزرگ منتقل شود و هیچ بعید نیست که این جدایی در نیم فصل محقق شده و بازیکن کوتاه قامت استقلال راهی تیم بایرلوزکوزن آلمان شود.

 

گفته می‌شود پیشنهاد ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار دلاری نیز به این بازیکن داده شده تا برای نیم فصل به طور قرضی در ترکیب لورکوزنی‌ها حضور داشته باشد. بدون شک اگر باشگاه آلمانی خواهان جذب این بازیکن باشد، پول خوبی گیر باشگاه استقلال خواهد آمد چرا که قایدی با استقلال قرارداد رسمی دارد. قراردادی که تا ۱۴۰۱ نیز اعتیار دارد و این بازیکن چنانچه بخواهد به هرباشگاهی منتقل شود باید باشگاه استقلال را از لحاظ مالی راضی کند. با توجه به اینکه پول خوبی گیر باشگاه استقلال می‌آید و از طرفی این باشگاه با مشکلات مالی عدیده مواجه است هیچ بعید نیست که مهدی استقلال را در نیم فصل به سمت تیم آلمانی ترک کند، اما این جدایی بدون شک خشم هواداران استقلال را به دنبال خواهد داشت.

 

هوادارنی که می‌دانند اگر قایدی هم از تیمشان جدا شود عیار تیمشان درخط حمله باز هم پایین‌تر خواهد آمد. قایدی در آخرین بازی استقلال مقابل پرسپولی به نوعی منجی تیمش بود و نشان داد همچنان در گلزنی تبحر بالایی دارد ومی تواند استقلال را دربازی‌های بزرگ از شکست‌های احتمالی نجات دهد.

 

البته باشگاه استقلال هنوز در مواجهه با پیشنهادی که از آلمان به دست مدیر برنامه‌های قایدی رسیده هیچ واکنشی نشان نداده است که سکوت باشگاه استقلال بعد از انتشار خبر پیشنهاد باشگاه لوزکوزن خود می‌تواند تاییدی بر وقوع برخی اتفاقات درآینده‌ای نه چندان دور باشد. استقلال فاصله‌ای تا نیم فصل ندارد وچنانچه قایدی بخواهد به جمع لژیونر‌های فوتبال ایران ملحق شود باید دراندک زمانی تصمیم نهایی خود را بگیرد و به لحاظ مالی نیز باشگاه استقلال را راضی کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}