معمای بزرگ بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال| چه کسانی به علی کریمی رای دادند؟ ناراحتی مدیران پرسپولیس از فدراسیون فوتبال درخواست عجیب بازیکنان استقلال از باشگاه آویژه صنعت برنده دربی بسکتبال مشهد درخشش جمشیدی و دبل دبل صدیقی سعید مهری اولین دشت استقلال در نقل و انتقالات برگشت پتی و غیبت آرن و داورپناه شکست نفت در غیاب باتجربه ها| گرگان بدون شکست پیشنهاد بایرن مونیخ برای علی کریمی چیست؟ آل کثیر در انتظار صدور مجوز حضور در تمرین پرسپولیس پاسخ عجیب معاون وزیر ورزش به کنایه علی کریمی+ ویدئو بی احترامی مظاهری به عزیزیان|قهر آقای دروازه بان پای پرواز به کرمان معاون سابق استقلال در فدراسیون فوتبال؟ احسان اصولی، عضو جدید هیات رییسه فدراسیون فوتبال شد متلک علی کریمی به فدراسیون‌نشینان: روز مهندس با تاخیر مبارک !+ ویدئو قربانعلی پور از استقلال جدا شد، مظاهری قهر کرد|در استقلال چه خبراست؟ درخواست سازمان حقوق بشر از همیلتون برای تحریم گرندپریکس عربستان شهره موسوی، نائب رییس زنان فدراسیون فوتبال کیست؟ + بیوگرافی و سوابق ویدئو لحظه اعلام پیروزی عزیزی خادم در انتخابات فدراسیون فوتبال تمام یاران عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال: از بازگشت احتمالی بهاروند تا علی خطیر
خبر ویژه

پدافند مسی شد| مصدومیت دورقی و شهریان

  • کد خبر: ۵۶۶۴۹
  • ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
پدافند مسی شد| مصدومیت دورقی و شهریان
در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال تیم رعد پدافند مشهد با نتیجه ۷۹ بر ۶۸ مقابل مس رفسنجان شکست خورد.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، دیدار تیم‌های بسکتبال رعد پدافند مشهد و صنعت مس رفسنجان امروز در تالار بسکتبال آزادی تهران آغاز و با برتری رفسنجانی‌ها به پایان رسید.

بازیکنان آغازگر مس رفسنجان: محمد شهریان، سعید محمدی، وحید اسلامی، مانوئل مالوئو و اصغر (پیمان) کاردوست
سرمربی: امیر هاشمی

بازیکنان آغازگر رعد پدافند مشهد: عدنان دورقی، نیما فتحی، صالح مرادیان، محمد کمالوند و محمد تالاری
سرمربی: جمال صیفی

کوارتر اول
سعید محمدی ستاره این روز‌های مس رفسنجان، سبد اول را ۳ امتیازی می‌گیرد. یکی از دو پرتاب آزاد شهریان هم به بار می‌نشیند. صالح مرادیان با پرتاب پشت قوسش اختلاف را به حداقل می‌رساند، اما یک ۳ دیگر از محمدی، پرتاب منطقه‌ای مالوئو و لی‌آپ شهریان، جمال صیفی را در امتیاز ۱۱ بر ۳ وادار به درخواست وقت استراحت می‌کند. در بازگشت دو تیم فلوتر فتحی اختلاف را کمتر می‌کند. دو پرتاب آزاد موفق شهریان هم ۳ کمالوند را در پی دارد، اما اسلامی این شوت را هم جواب می‌دهد. با فول گل روی کاردوست اختلاف دورقمی می‌شود. دست شهریان هم به ۳ باز می‌شود. آینه‌چیان زیر سبد می‌جنگد تا رعد به ۱۰ برسد. اشتباه رعدی‌ها ۳ پرتاب به اسلامی می‌دهد و در ادامه دانک کاردوست پایان خوش وقت اول با نتیجه ۲۶ بر ۱۰ به سود مس است. آن سوی میدان، اما آسیب‌دیدگی عدنان بدجوری نیمکت رعد را پریشان می‌کند!

کوارتر دوم
مرادیان سبد اول را برای رعد می‌گیرد. فرم دفاعی مشهدی‌ها در این وقت بهتر به نظر می‌رسد. کمالوند در یک غافلگیری توب را می‌دزد و سبد بعد را می‌گیرد تا هاشمی وقت استراحت بخواهد در ادامه، اما رعد یک ۳ دیگر می‌زند و آینه‌چیان هم با دانکش سبد مس را می‌گیرد! سرانجام عبدالوند پس از حدود ۶ دقیقه سبد اول مس را در کوارتر دوم می‌گیرد و خالقی فر هم سبد بعدی را فرو‌می‌ریزد. بلاک مرادیان بیهوده است چرا که توپ او در قوس نزولی قرار داشت. مصطفی رضایی با تک پرتاب آزادش اختلاف را دوباره دورقمی می‌کند. دژستان از روی دست اسلامی ۳ بعدی را روانه سبد مس می‌کند، ولی شهریان هم پرتاب مشابهی دارد تا مس در این کوارتر هم دورقمی شود. شاگردان هاشمی ۳۷ بر ۲۶ برنده به رختکن می‌روند، ولی آن‌ها کوارتر دوم را ۱۶ بر ۱۱ به رعد بدون عدنان باخته‌اند!

کوارتر سوم
دو پرتاب ۳ امتیازی از اسلامی شروع مقتدرانه مس رفسنجان در نیمه دوم است. پرتاب منطقه‌ای کمالوند و کار تماشایی سجاد سلمانی هم دو سبد برای رعد دارد. کمالوند در حمله بعدی با بال فیک خود مالوئو را محو و بازی را در کوارتر سوم در ۶ مساوی می‌کند. مالوئو در فست برک با حرکتی زییا جبران می‌کند و آن‌طرف دست تالاری به سبد باز می‌شود تا دو تیم پا به پای هم پیش بروند. کاردوست زیر سبد موفق است، اما کمالوند انگار در این بازی دوباره احیا شده و ۳ او سبد مس را تسخیر می‌کند. بازهم کاردوست و بازهم امتیاز برای مس. کار تماشایی تالاری در ریباند حرکت کمالوند را تکمیل می‌کند تا دوباره اختلاف به ۱۰ کاهش یابد. سلمانی در فست برک امتیازات بعدی را می‌گیرد و مالوئو اینطرف جبران می‌کند. نیما فتحی جای عدنان را گرفته و خودش با لی‌آپی دیدنی سبد مس را فرو می‌ریزد. تالاری روی پاس دیدنی فتحی بازهم زهرش را به مس می‌ریزد و شهریان اینور جبران می‌کند. رعد کوتاه بیا نیست و سلمانی امتیاز می‌گیرد. کاردوست با شدت تمام دانکش را به سبد رعد می‌کوبد، اما دو‌پرتاب فتحی پایان خوش کوارتر سوم برای رعد است. ۵۶ بر ۴۹ به سود مس، اما کوارتر سوم ۲۳ بر ۱۹ برای رعد!

کوارتر چهارم
سید اول را مرادی‌نسب می‌گیرد. دو‌پرتاب آزاد موفق از مرادیان هم امتیازات نخست رعد است. در مقابل تک پرتاب موفق شهریان، رعد یک سبد کامل می‌گیرد. سجاد سلمانی جسورانه فول حمله می‌گیرد تا ۳ امتیازی مرادیان به سبد مس برود. اسلامی از تجربه‌اش مدد می‌گیرد و سلمانی جوان دیوانه‌وار با مسی‌ها می‌جنگد. یکی از دو پرتاب آزاد فتحی به سبد می‌غلتد و کار دیدنی مرادیان رعد را به ۳ امتیازی مس می‌رساند! ۶۳ بر ۶۰. فول گل روی مسی‌ها بازهم اختلاف ایجاد می‌کند و وقتی شهریان مس را به ۷۰ می‌رساند، صیفی وقت استراحت می‌خواهد. در بازگشت خالقی فر یک جفت پرتاب موفق دارد و فول گل روی او ۳ امتیاز دیگر به حساب مس می‌ریزد. حرکت تکتیکی کمالوند صحنه زیبایی خلق می‌کند تا پس از امتیاز او هاشمی وقت استراحت بخواهد. در بازگشت شهریان هم یک جفت سبد موفق دارد. رعد در پایان بازی با دژستان و کمالوند چند امتیاز را جبران می‌کند تا سرانجام این دیدار با برتری ۷۹ بر ۶۸ مس رفسنجان تمام شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}