خبر فوری
قطع امید محمود فکری از محمد نادری| استقلال به دنبال میثم تیموری
میثم تیموری، بازیکنی که به دلیل بی توجهی در باشگاه استقلال به تراکتور ملحق شد حالا مورد توجه محمود فکری قرار گرفته و سرمربی استقلال قصد دارد از او به جای نادری درنیم فصل دوم استفاده کند. درخواستی که بعید است با موفقت تبریزی‌ها همراه شود.
گروه ورزش| شهرآرا نیوز، بازی‌های نا امید کننده محمد نادری در استقلال محمود فکری را به شدت نگران کرده است. استقلالی‌ها که تصور می‌کردند با جذب نادری درجناج چپ هیچ مشکلی احساس نخواهند کرد، اما به دنبال بازی‌های معمولی و حتی ضعیف این بازیکن به دنبال خرید بازیکنان جدید هستند.
 
در همین راستا محمود فکری نام میثم تیموری را به یارگیران باشگاه داده تا در راستای جذب او اقداماتی انجام شود. البته تیموری در قرارداد با باشگاه تراکتور است و بعید به نظر می‌رسد که رسول خطیبی اجازه جدایی اش را صادر کند. نکته قابل توجه درباره رفتار‌های مدیران باشگاه استقلال این است که هرچند سال یک بار سراغ بازیکنانی می‌روند که از این باشگاه کنار گذاشته شده اند.
 
به هرحال اگر این موضوع را هم چندان مورد توجه قرار ندهیم مسئله جذب بازیکن درجناح چپ درحالی که نادری با قیمت گزافی به استقلال ملحق شد می‌تواند نکته پراهمیتی برای باشگاه استقلال باشد. عجیب‌ترین قسمت ماجرای جناح چپ استقلال این است که هرویه میلیچ را هم با آن همه تاثیرگذاری از تیم کنار گذاشته اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}