خبر فوری
شهردار مشهد خبر داد: انجام ۲۷ هزار میلیارد پروژه عمرانی در شهر مشهد
شهردار مشهد گفت: در ساماندهی کشف رود ۱۲ دستگاه دولتی و خود دولت به کمک ما آمدند، ۲۸ کیلومتر ساماندهی شد و امتداد مسیر را خواهیم داشت.

به گزارش شهرآرانیوز، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، در مراسم بهره‌برداری از فاز اول تقاطع غیرهم‌سطح آزادگان و فاز اول پروژه ساماندهی بوم پارک کشف‌رود و پارک جنگلی ۵۰۰ هکتاری در ارتفاعات جنوبی مشهدگفت: در ساماندهی کشف رود ۱۲ دستگاه دولتی و خود دولت به کمک ما آمدند، ۲۸ کیلومتر ساماندهی شد و امتداد مسیر را خواهیم داشت.

 

وی با بیان اینکه سپتاژ تا تابستان به بهره‌برداری می‌رسد که در نوع خود اولین است، نابسامانی‌های حاشیه شهر مشهد درست خواهد شد ، افزود: کاشت صیفی‌جات با آب فاضلاب متوقف خواهد شد. تاکنون ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

به گفته وی، پارک ۵۰۰ هکتاری در جنوب مشهد با هدف حفاظت از این محدوده در دستور کار قرار گرفت.

 

شهردار مشهد ادامه داد: از کارگران گذر که بر اثر کرونا بیکار شده بودند دراین پروژه‌ها استفاده کردیم و با راه‌اندازی ایست‌کار‌ها این کارگران ساماندهی شدند و تجمعات در سر چهارراه‌ها کم شد. این ۵۰۰ هکتار فارغ از خود پروژه، به خاطر شیوه انجامش برای من ارزش بیشتری دارد.

 

کلائی خاطرنشان کرد: ۲۷ هزار میلیارد پروژه عمرانی در شهر مشهد در حال انجام است. در سال ۹۸، ۷ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی گفتیم انجام می‌دهیم، اما این عدد ۱۱ هزار میلیارد تومان شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}