خبر بد برای تیم ملی فوتبال ایران| کره شمالی کناره گیری کرد استراماچونی به مربیگری فوتبال باز می‌گردد؟ رفتار مربیان استقلال باید اصلاح شود| از غلامپور تا فرهاد مجیدی نگاهی به نتایج ۴ تیم آسیایی در لیگ برتر؛ خستگی و دیگر هیچ گلایه پادووانی از باشگاه استقلال| آسیب دیدگی من درمان ناپذیر است سبقت سیدجلال حسینی از کریم باقری پاسخ عجیب وزیر ارتباطات به توهین فرهاد مجیدی+ عکس یحیی در پرسپولیس تاریخ‌ساز شد روایت عاشقانه‌های شهدای ورزشکار | شهید اردیبهشتی روی تاتامی قاب خاطره | شادروان حسین فکری به همراه رضا صاحبی و عادل بهلور مشجری: آنالیز، رکن اصلی والیبال مدرن است سپاهان در اندیشه بازگشت به صدر| ربیعی سد راه محرم نویدکیا؟ انقلاب غول‌های لالیگا| لیست ورود و خروج بارسا و رئال را بشناسید حضور رائول در رئال مادرید جدی شد| اسطوره جانشین زیدان می‌شود؟ ۶۴ ساعت مشت‌زنی بی‌وقفه بدون خواب! محرومیت ۳ جلسه‌ای در انتظار عیسی آل کثیر؟| مهاجم پرسپولیس و سندروم دست بیقرار! آغاز بررسی جنجال در دیدار پرسپولیس با سپاهان و استقلال| متهمان احضار شدند! افت عجیب مظاهری در استقلال| ۸ بازی ۱۱ گل خورده
خبر فوری
یک رأس مثلث فینال به نام گرگان شد|خارجی های مهرام صمد را دست تنها گذاشتند
نخستین دیدار تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و مهرام تهران با برتری ۸۴ - ۷۲ شهرداری‌چی‌ها پایان یافت.
گروه ورزش/شهرآرانیوز، نخستین دیدار از سری فینال سوپرلیگ بسکتبال بین تیم‌های شهرداری گرگان و مهرام تهران در تالار بسکتبال آزادی تهران آغاز و در نهایت به نفع گرگانی‌ها به پایان رسید.در شبی که خارجی های گرگان مثل همیشه عملکرد خیلی خوبی داشتند خارجی های مهرام اصلا نتوانستند بازی خوبی از خود به نمایش بگذارند و صمد دست تنها از پس آنها برنیامد.

بازیکنان آغازگر شهرداری گرگان: پری پتی، محمد جمشیدی، نوید رضایی‌فر، مایک رستم‌پور و آلاده امینو
سرمربی: مهران شاهین‌طبع

بازیکنان آغازگر مهرام تهران: مهدی کامرانی، صمد نیکخواه بهرامی، حامد حسین‌زاده، مسعود سلیمانی و دووان سامرس
سرمربی: علی آرزومندی

کوارتر اول
نوید رضایی فر از حمله اول گرگان سبد می‌سازد. ۳ امتیازی پتی، سبد بعدی است و خود پتی ۳ امتیازی دوم را هم می‌زند تا گرگان به ۸ برسد. لی‌آپ حسین‌زاده سبد اول مهرام است و صمد تیمش را به ۴ هم می‌رساند. ۳ امتیازی نوید از فراز دستان خود او شهرداری را دورقمی می‌کند تا آرزومندی وقت استراحت بگیرد. در بازگشت، کار ترکیبی نوید و سینا واحدی به دانک آمینو ختم می‌شود. صمد اولین ۳ مهرام را می‌زند و پتی پشت خط پرتاب آزاد امتیازات شهرداری را دو برابر مهرام می‌کند. پرتاب منطقه‌ای آمینو هم اختلاف را دورقمی می‌کند. پتی این بار دو پرتاب آزاد خود را هدر می‌دهد. بازهم واحدی و نوید، کار خود را تکرار می‌کنند تا آمینو دانک بزند. ۱۹ - ۷! پتی پشت خط پرتاب آزاد این بار بی‌اشتباه است. امتیازات شهرداری سه برابر مهرام می‌شود. سینا واحدی این بار خودش در فست برک سبد می‌گیرد. ترنت مهرام را به ۹ می‌رساند. مایک هم سبد می‌گیرد هم فول گل، اما قبل از پرتابش یا اکنیکالی که می‌گیرد، صمد مهرام را دو رقمی می‌کند. پرتاب مایک موفق نیست. مهرام سبد بعد را هم می‌گیرد و با دو پرتاب آزاد موفق صمد، کوارتر اول به پایان می‌رسد. ۲۵ - ۱۴ به سود گرگان.

کوارتر دوم
صمد، سبد اول را می‌گیرد و آرمان با حضورش در زمین ۳ امتیازی می‌زند. پتی در حمله با قد و قامتش روی دست دفاع مهرام ریباند می‌کند و خودش اندوان می‌زند. ۳ امتیازی سامرس اختلاف را به ۶ کاهش می‌دهد. این بار شاهین‌طبع وقت استراحت می‌گیرد. در بازگشت نوید جواب ۳ امتیازی سامرس را می‌دهد. کامرانی در فست برک اختلاف را کمتر می‌کند. حضور به موقع حسین‌زاده زیر سبد گرگان، سبد بعد را برای مهرام در پی دارد. ۳ پتی، اما فاصله را حفظ می‌کند. نوید این بار در ضدحمله توپ را داخل سبد مهرام جا می‌دهد. خود پتی پشت خط پرتاب آزاد، یک اقدام موفق دارد. ۴ امتیاز پیاپی از مهرام که آخری با پرتاب منطقه‌ای صمد به دست آمد، این تیم را به ۳۰ رساند تا شاهین طبع وقت دوم استراحت گرگان را هم بگیرد. در بازگشت ۳ امتیازی نوید گرگان را ۳۹ - ۳۰ برنده به رختکن می‌فرستد.

کوارتر سوم
سبد اول نیمه ۳ امتیازی و متعلق به صمد نیکخواه بهرامی است. مایک این پرتاب را جواب می‌دهد، ولی صمد ۳ بعدی را هم می‌زند. با ۳ امتیازی کامرانی، اختلاف به ۳ کاهش می‌یابد، اما این بار نوبت پتی است تا ۳ بزند. صمد پشت خط پرتاب آزاد اختلاف را به ۴ کاهش می‌دهد. با ترن‌اوور نوید، صمد با خطای پتی سرنگون می‌شود و یکی از دو پرتاب آزاد او هم گل می‌شود. جمشیدی سبد بعد را می‌گیرد تا فاصله پا برجا بماند و با امتیازگیری بعدی جمشیدی در ضدحمله، آرزومندی وقت استراحت می‌گیرد. در بازگشت، اما خود جمشیدی سبد بعد را هم می‌گیرد. سامرس جبران می‌کند، ولی شهرداری بازهم در حمله موفق است. اندوان کامرانی تکمیل نمی‌شود. امینو پشت خط پرتاب آزاد بی‌اشتباه است. خطای حسین‌زاده روی خود امینو غیرورزشی تشخیص داده می‌شود، اما رضا جوادی، پس از بازبینی فیلم، فقط دو پرتاب به سنتر گرگان می‌دهد که هردو گل می‌شوند. حضور متین جلالیان با ۳ امتیازی او توام است. مایک این ۳ امتیاز را پس می‌گیرد تا گرگان به ۶۰ برسد. پس از ترن‌اوور مهرام، پتی سبد بعد را می‌گیرد. گرگان با آمینو سبد بعد را هم می‌گیرد، اما سبد آخر کوارتر سهم صمد و مهرام است تا گرگان ۶۳ - ۵۱ پیش باشد

کوارتر چهارم
اوپن‌شات سامرس، اختلاف را به ۱۰ کاهش می‌دهد. اندوان سامرس، لی‌آپ نوید و دانک سامرس گرگان به ۷۰ می‌رساند. تا آرزومندی وقت استراحت بگیرد. در بازگشت، سامرس ۵ خطایی می‌شود. پتی پشت خط پرتاب آزاد، اختلاف را به ۱۹ می‌رساند. ۳ امتیازی کامرانی اختلاف را کمتر می‌کند. پتی در میان فریاد‌های اعتراض صمد سر خندان‌پور، توپ او را می‌گیرد تا شهرداری دانک بزند. خود صمد یک پرتاب آزاد موفق دارد. کامرانی ۳ بعدی را هم می‌زند تا مهرام به ۶۰ برسد. جمشیدی این ۳ را جواب می‌دهد، اما حسین‌زاده با کمک شیشه ۳ بعد را می‌زند. دو پرتاب آزاد صمد هم موفق است تا شاهین طبع وقت استراحت بگیرد. در بازگشت، گرگان در فاز مدیریت بازی عمل می‌کند. امینو اندوان می‌گیرد تا شهرداری به ۸۰ برسد. جلالیان در میان اعتراضات صمد به تعویضش پس از لی آپ سینا واحدی، ۳ می‌زند. متین، اما دو پرتابش را از دست می‌دهد. اندوان حسین‌زاده پایان‌بخش این دیدار است. در نهایت ۸۴  بر۷۲ شهرداری گرگان بازی اول فینال را می‌برد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
نظرسنجی
در سال پیش رو در کدام بازار سرمایه گذاری خواهید کرد؟
بازار بورس ایران
بازار رمز ارزها
طلا یا دلار
خودرو یا مسکن
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}