برهانی: کاظمی فراتر از والیبال ایران و در حد جهان است نوستالوژی| نجات تیم خراسان در لیگ قدس به لطف گل «اعظم» بررسی عملکرد فوتبالیست‌های مشهدی در لیگ برتر بیستم| نمایش پهلوانانه آمار خاص استقلال در فصل ۱۴۰۰-۹۹| ۷ کاپیتان در یک سال! لالیگای کهکشانی| از دیپای تا آگوئرو و امباپه؟ ساعت و تاریخ کشتی‌های حسن یزدانی در توکیو| ورود پلنگ جویبار به المپیک لیگ برتر فوتسال بانوان ۱۶ تیمی می‌شود؟ نتیجه کشتی‌های گرایی در المپیک توکیو و صعود به نیمه نهایی+ فیلم مسابقه ویدئو| حمله تند جواد خیابانی به بازیکنان تیم ملی والیبال روی آنتن زنده نوراللهی برای ماندن در پرسپولیس با سمیعی دیدار کرد برنامه مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو (۱۲ مرداد) محمد جمشیدی ملی پوش بسکتبال: تاکتیک‌های تیم ملی بر اساس کامنت‌های مردم تغییر می‌کند | سرمربی باعث کتک کاری بین ملی پوشان شد بررسی عملکرد تیم ملی بسکتبال مقابل فرانسه پایان دیاباته با ۳ گل زده از لیگ برتر خداحافظی کرد| شیخ در انتظار جام حذفی نتیجه کشتی محمدعلی گرایی در نیمه‌نهایی المپیک توکیو+ فیلم بازی
خبر فوری
نتیجه دیدار تیم ملی والیبال ایران و برزیل| شکست پشت شکست برای شاگردان آلکنو
تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان تن به شکستی دیگر این بار مقابل برزیل داد.

به گزارش شهرآرانیوز، بلندقامتان ایران در حالی مقابل برزیل صف آرایی کردند که در ۱۰ بازی گذشته مقابل هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان و آمریکا به پیروزی رسیده و به ژاپن، روسیه، صربستان، آلمان و استرالیا بازی را واگذار کردند.

تیم ملی والیبال برزیل سال هاست که در رده نخست جهان قرار دارد و در این مسابقات هم با ترکیب تا دندان مسلح پا به میدان گذاشته است. بلندقامتان برزیل با ثبت ۹ پیروزی و یک شکست در رده نخست لیگ ملت‌های والیبال قرار دارند و این درحالی است که تیم ملی والیبال ایران با پنج پیروزی و پنج شکست در رده هشتم این مسابقات ایستاده است. فرانسه تنها تیمی بوده که در این دوره از مسابقات موفق شده برزیل را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست دهد.

در ۱۰ بازی اخیر این دو تیم، تیم ملی والیبال برزیل موفق شده ۹ پیروزی کسب کند و سهم برد ایران تنها یک پیروزی در سال ۲۰۱۴ (مسابقات لیگ جهانی) بوده که با نتیجه ۳ بر ۱، بازی به سود ایران تمام شده است.

بلندقامتان ایران با ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی پور، میثم صالحی، علی اصغر مجرد، صابرکاظمی و آرمان صالحی (لیبرو) مقابل برزیل صف‌آرایی کردند.

ست اول: ایران ۱۹ - ۲۵ برزیل

در امتیاز ۳ به سود برزیل، رالی زیبایی بین تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال برزیل شکل گرفت که در آخر ملی پوشان برزیل موفق شدند امتیاز این توپ را کسب کنند.

در امتیاز ۴ به سود ایران، میثم صالحی توانست از سرویس مستقیم برای ایران پوئن کسب کند.

در ابتدای این ست، ملی پوش برزیل سرویس را خراب کرد تا نتیجه ۷-۶ به سود برزیل شود.والیبالیست‌های ایران که با لباس سورمه‌ای مقابل تیم ملی برزیل با لباس زرد قرار گرفته بودند، در ابتدای این ست با نتیجه ۱۰-۸ از حریف خود عقب افتادند.

سرویس‌های سرعتی صابر کاظمی، دریافت را برای ملی پوشان والیبال برزیل سخت کرده بود به طوری که برزیل همچنان با امتیاز ۱۱-۱۰ از ایران پیش بود.

در امتیاز ۱۲ به سود برزیل، داور امتیاز توپ را به سود برزیل اعلام کرد که با عصبانیت آلکنو همراه بود و صحبت‌های سرمربی روس با داور تاثیرگذار نبود تا نتیجه ۱۲-۱۰ به سود بلندقامتان برزیل شود.

در ادامه این ست، برزیل تیم برتر میدان بود و توانست با نتیجه ۱۵-۱۰ از ایران پیش بیفتد و همین موضوع باعث شد آلکنو عصبی شود.

در اواسط ست اول این دیدار، جواد کریمی و بردیا سعادت وارد میدان شدند تا شاید نتیجه به سود ایران تغییر کند.

اسفندیار که در انتهای این ست وارد میدان شد، با سرویس‌های قدرتی کار را برای تیم ملی برزیل سخت کرد تا اختلاف کمتر شود و نتیجه ۲۳-۱۹ به سود ملی پوشان برزیل شود.

ملی پوشان ایران در این ست پر اشتباه ظاهر شده و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ مقابل برزیل شکست خوردند.

ست دوم: ایران ۲۵ - ۲۳ برزیل

دو تیم در ابتدای ست دوم، پایاپای پیش رفته به طوری که تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال برزیل در امتیاز ۳ برابر شدند.

سرویس‌های سرعتی صابر کاظمی در این ست هم کار را برای تیم ملی والیبال برزیل سخت کرده بود تا ایران با امتیاز ۴-۳ پیش بیفتد.

بلندقامتان ایران در ادامه ست دوم، موفق‌تر از برزیل بوده و توانستند با نتیجه ۶-۴ از حریف پیش بیفتند.

در امتیاز ۸ برای ایران، سید محمد موسوی توانست از سرویس مستقیم امتیاز کسب کند.

در امتیاز ۶ به سود برزیل، رالی زیبایی بین تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال برزیل شکل گرفت که در آخر امتیاز این توپ به نام برزیل ثبت شد.

در ادامه کار، برزیل توانست اختلاف امتیاز را جبران کند تا دو تیم در امتیاز ۱۰ برابر شوند. علی اصغر مجرد در امتیاز ۱۲ به سود ایران بازیکن برزیل را تک دفاع کرد تا نتیجه ۱۲-۱۰ شود. بلندقامتان برزیل بار دیگر اختلاف امتیاز را جبران کرده تا دو تیم در امتیاز ۱۳ برابر شوند.

سعید معروف در ست دوم نقش رهبری را به خوبی به اجرا درآورد تا ایران با نتیجه ۱۶-۱۴ از برزیل پیش بیفتد.

برزیل در این ست کوتاه بیا نبود و توانست دوباره به بازی برگردد تا تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال برزیل در امتیاز ۱۷ برابر شوند.در انتهای این ست، تیم ملی والیبال ایران موفق شد با نتیجه ۲۳-۲۲ از برزیل پیش بیفتد تا سرمربی برزیل مجبور شود وقت استراحت بگیرد.

صابر کاظمی در پوئن ۲۴ موفق شد امتیاز مستقیم از سرویس به دست آورد تا دوباره سرمربی برزیل تایم استراحت بگیرد.

در پایان کار در ست دوم تیم ملی والیبال ایران تیم برتر میدان بود و با تک دفاع توانست برزیل را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ شکست دهد.ست سوم: ایران ۱۹ - ۲۵ برزیل

در این ست تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال برزیل پایاپای پیش رفتند به طوری که دو تیم در امتیاز ۲ برابر شدند.

نیمکت نشین‌های تیم ملی والیبال ایران در این ست تصمیم گرفته که بلندقامتان ایران را تشویق کنند. میثم صالحی در امتیاز ۴ به سود ایران توانست پوئن مستقیم از سرویس را به نام خود ثبت کند.

سرویس‌های تیم ملی والیبال برزیل در ست سوم کار را برای ایران سخت کرده بود تا در امتیاز ۹-۶ به سود برزیل، آلکنو وقت استراحت گرفت.

در ادامه کار، تیم ملی والیبال برزیل برتر از تیم ملی والیبال ایران کار کرد و توانست ۱۴-۱۰ از ایران پیش بیفتد.

اشتباهات فردی تیم ملی والیبال ایران در اواسط ست سوم زیاد شده بود تا ایران با نتیجه ۱۶-۱۲ از حریف عقب بیفتد.

برزیل در اواسط این بازی سرویس‌های زیاد را از دست داد تا نتیجه ۲۰-۱۷ همچنان به سود برزیل باشد.

والیبالیست‌های برزیل در این ست تیم برتر میدان بودند و توانستند ایران را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹شکست دهند.ست چهارم: ایران ۲۱ - ۲۵ برزیل

در ست چهارم، آلکنو تصمیم گرفت جواد کریمی، رضا عابدینی و بردیا سعادت را به میدان آورد. در این ست هیچ یک از دوتیم دست از تلاش نکشید تا دو تیم در امتیاز ۳ برابر شوند.

سرویس‌های برزیل در ست چهارم سرعتی زده می‌شد و این نوع سرویس دریافت را برای ایران سخت کرده بود. با این تفاصیل ایران با نتیجه ۸-۴ از برزیل عقب افتاد.

در ادامه این ست، تیم ملی والیبال برزیل برتر از ایران عمل کرد و موفق شد نتیجه را ۱۲-۸ به سود خود کند.

اشتباهات بازیکنان ایران در اواسط ست چهارم بسیار زیاد شده بود به طوری که آلکنو در امتیاز ۱۴-۸ وقت استراحت گرفت.

برزیل در این ست کم اشتباه ظاهر شد و توانست با نتیجه ۱۶-۸ از ایران پیش بیفتد.

اسفندیار موفق شد در امتیاز ۱۳ به سود ایران، از سرویس مستقیم پوئن کسب کند.در امتیاز ۱۸-۱۴ به سود برزیل، سرمربی برزیل تصمیم گرفت برای وقفه در بازی تعویض کند، اما موفق نبود چرا که ایران امتیاز ۱۵ را کسب کرد.

دریافت‌های آرمان صالحی در اواسط این ست باعث شد تمرکز تیمی برزیل برهم بریزد چرا که توپ‌ها به خوبی به پاسور می‌رسید و ملی پوشان در حمله موفق بودند.

در پوئن ۱۶ رالی زیبایی بین دو تیم شکل می‌گیرد که در آخر بردیا سعادت امتیاز توپ را به نام ایران ثبت می‌کند.

جوانان والیبال ایران در انتهای ست چهارم موفق شدند با گرفتن چند پوئن پیاپی اختلاف را کم کرده تا نتیجه ۲۰-۱۹ شود، اما برزیل که یکی از قدرت‌های جهان محسوب می‌شود در نهایت در یک بازی کم اشتباه موفق شد ایران را در ست چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ شکست دهد و در مجموع ۳ بر یک برنده بازی شود.

 

منبع: ایسنا


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}