درخواست عجیب بازیکن مازاد استقلال از کادرفنی ژوستد با چند دلار استقلالی می‌شود؟ هشدار گل محمدی درباره وضعیت مالی پرسپولیس: از صبوری ما سوء استفاده نشود پرسپولیس بدون امتیاز خرید «بازیکن خارجی» مدعی قهرمانی ششم! طارمی و آزمون در لیست بهترین بازیکنان جهان! خط و نشان مهدی عبدی برای شهباززاده| اقای گل پرسپولیسی یا سپاهانی؟ شکست نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر کشتی آزاد| بازنده‌های میدان دیده! نگاهی به سومین دوره مسابقات فوتبال جام جوانان کشور در سال ۱۳۵۳ بحران در شهرخودرو پایان یافت؟| از تجمع تا تمرین با میثاقیان جنگ نابرابر ایران و غول‌های آسیا برای میزبانی از جام ملت‌های ۲۰۲۷  ساعت بازی تیم ملی امید و لبنان| دومین آزمون تیم مهدوی کیا رقابت جدی لواندوفسکی و مسی| مسئله توپ طلا! اولین مدال‌آور دوومیدانی ایران در بازی‌های آسیایی درگذشت اعزام خراسانی‌ها به اولین مسابقات پاورلیفتینگ کشوری معجزه‌ای به نام فوتبال| امنیتی‌ها و معترضان عراقی تماشاگر ویژه ال‌کلاسیکو! اتفاق عجیب دیگر در شهرخودرو+ عکس| مدیرعامل از امضای نامه توبیخ بی‌خبر است! فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و نساجی+ ویدئو گل‌ها نتیجه بازی پرسپولیس و نساجی+ ویدئو گل‌ها| موتور عبدی روشن شد
خبر فوری
حریفان امید‌های ایران مشخص شدند| قرعه مناسب برای تیم ملی در پیش‌مقدماتی آسیا
تیم امید ایران با تیم‌های تاجیکستان، نپال و لبنان در مرحله پیش مقدماتی امید‌های آسیا هم گروه شد.

گروه ورش| شهرآرا نیوز، مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله مقدماتی فوتبال زیر ۲۳ سال در تاشکند ازبکستان برگزار و هم‌گروهی‌های تیم ملی کشورمان مشخص شدند بنابر قرعه کشی، تیم ملی کشورمان در گروه B مسابقات با تاجیکستان، نپال و لبنان هم‌گروه شد.

این مسابقات به ۲ صورت شرق و غرب آسیا تقسیم شد و تیم ملی کشورمان به همراه سوریه، عربستان و عراق در سید نخست قرار داشت. بازی‌های تیم ملی کشورمان قرار است در تاجیکستان برگزار شود.

گروه بندی کامل مسابقات مرحله مقدماتی فوتبال زیر ۲۳ سال به شرح زیر است:

غرب آسیا

گروه A: سوریه -  قطر (میزبان) – یمن و سریلانکا

گروه B: ایران – تاجیکستان (میزبان) – لبنان و نپال

گروه C: عراق – بحرین (میزبان) – افغانستان – مالدیو

گروه D: عربستان سعودی – بنگلادش – کویت (میزبان) – ازبکستان

گروه E: امارات (میزبان) – عمان – هند – قرقیزستان

گروه F: اردن (میزبان) – فلسطین – ترکمنستان

شرق آسیا

گروه G: استرالیا – چین – اندونزی (میزبان) – برونئی

گروه H:کره جنوبی – سنگاپور (میزبان) – تیمور شرق – فیلیپن

گروه I: ویتنام – میانمار – هنگ کنگ – چین تایپه (میزبان)

گروه J:تایلند – مالزی – لائوس – مغولستان (میزبان)

گروه K: کره شمالی – ژاپن و کامبوج

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}