خبر ویژه

جدال با تیم زخمی!

  • کد خبر: ۷۴۰۱
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
کار سخت شاگردان گل محمدی دربرابر تیم بحران زده منصوریان

احسان سرفرازی - یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته لیگ برتر فوتبال ایران، امروز از ساعت ۱۶:۵۰ میان دو تیم شهر خودرو مشهد و ذوب آهن اصفهان، در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌شود در حالی که ذوب آهن وضعیت خوبی ندارد.

شاگردان منصوریان، وضعیت خوبی در لیگ برتر ندارند و با ۴ تساوی و ۲ شکست، در رتبه سیزدهم جدول هستند. سبزپوشان اصفهانی، هفته گذشته هم با شکست از مس کرمان، از گردونه رقابت‌های جام حذفی کنار رفت تا فشار هیئت مدیره این باشگاه بر روی علیرضا منصوریان بیشتر شود.

تیم میزبان برای تغییر جایگاهش در جدول و برون‌رفت از بحران، نیاز مبرم به ۳ امتیاز این بازی دارد. البته حریف امروز منصوریان، شهر خودرویی است که وضعیت نسبتا متفاوتی با ذوبی‌ها دارد.

نماینده شهرمان در لیگ برتر، با ۴ پیروزی، یک تساوی و یک شکست، تا پیش از بازی‌های این هفته در رده سوم جدول قرار داشت و برای بقا در میان مدعیان، باید حتما این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. علی‌منصور در سه بازی آخرش در برابر گل‌محمدی، نتایج درخشانی گرفته و هر ۳ مرتبه، مچ این مربی را خوابانده است. نکته منفی دیگری که برای شهر خودرو در این بازی وجود، تعداد باخت‌هایی است که در بازی‌های مستقیم بین دو تیم رقم خورده است.

نماینده عنابی‌پوش شهرمان تاکنون ۶ بار از ذوب‌آهن شکست خورده و در برابر هیچ تیمی بیش از این، باخت نداشته است.

این بازی تقابل‌های مستقیم جذابی هم دارد. از رویارویی دوباره یحیی گل‌محمدی با ذوب آهن تا جدال محمدرضا خلعتبری که تا همین نیم‌فصل لیگ گذشته در مشهد بازی می‌کرد. یوسف بهزادی هم دیگر بازیکنی است که در پایان فصل گذشته، پیراهن تیم مشهدی را از تن درآورد و بلیت اصفهان را گرفت. چنانچه بهزادی امروز مراقب قفس توری اصفهانی‌ها باشد، جدال جذابی با یونس شاکری، امین قاسمی‌نژاد و دیگر همبازی‌های پیشینش خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}