خبر ویژه
مدیرحوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آمادگی اورژانس ۱۱۵ مشهد برای خدمات رسانی به زائران در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر رضا وفایی نژاد با بیان اینکه همه ساله همزمان با دهه پایانی ماه صفر زائران زیادی از مناطق مختلف کشور و دیگر کشور‌های مسلمان وارد مشهد می‌شوند اظهار کرد: بدین منظور ۴۲ دستگاه آمبولانس در مسیر‌های منتهی به حرم مطهر و مناطق پرتردد شهر مشهد مستقر و در زمان نیاز به زائران و مجاوران خدمات رسانی می‌کنند.
وی با تاکید بر آمادگی ۲۴ ساعته تمام دستگاه‌ها در این ایام بویژه روز رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام رضا (ع) بیان کرد: در این ایام مانند تمام مناسبت‌ها نظارت مستقیم بر روند انجام ماموریت‌های پایگاه‌ها توسط حوزه مدیریت حوادث انجام خواهد شد.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهدخاطر نشان کرد: حضور کارشناس اورژانس ۱۱۵ در مرکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد جهت مدیریت و راهوری آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در حوزه ترافیک شهر و افزایش تعداد اپراتور‌های پاسخگو در این ایام انجام می‌شود.
دکتر وفایی نژاد بیان کرد: علاوه بر آماده باش و فعالیت آمبولانس ها، اتوبوس آمبولانس‌ها و بالگرد اورژانس نیز برای ماموریت‌های لازم در آماده باش کامل هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}