ساعت و تاریخ بازی فوتسال ایران و قزاقستان در جام جهانی لیتوانی واعظ: امیدوارم به خاطر محبوبیت، قرارداد مجیدی ۳ ساله نشده باشد فرصت ۳ ساله آجورلو به مجیدی باور کردنی است؟! در سر سردار چه می‌گذرد؟ | آیا آجورلو برای استقلال برنامه‌ای دارد؟ مجیدی می‌ماند، مدیران استقلال می‌روند| آجورلو چهارمین مدیرعامل فرهاد مددی: به مجیدی گفته بودم جلالی مصدوم است شکست یاران موسوی برابر تیم میلاد عبادی پور برنامه بازی های تیم ملی والیبال در مرحله دوم جوانان جهان لیست مجیدی برای تقویت استقلال لو رفت ماجرای بانداژ سر بردیا سعادت در بازی با مراکش چه بود؟ ریگی به استقلال برنمی‌گردد| تکذیب شایعات صبحگاهی! سرپرست، ناامید از ترکیب جدید هیات‌مدیره| صدری بی‌خیال پرسپولیس شد؟ آجورلو همراه با مجیدی در استقلال| پاشازاده هم حذف شد! هنری از چنگ سپاهان پرید تعبیر جالب روس‌ها از شهرت سعید معروف ارومیه ای های والیبال به لهستان رسیدند بردیا بر سر دو راهی ایتالیا و فرانسه مجیدی به دنبال بازیکنان جدید برای استقلال! قاب خاطره | بیژن قنبری در حال تهیه گزارش از مسابقات کشتی والیبال ساحلی در کنار رود پارک مشهد
خبر فوری

نماینده‌های مجلس حامی کاندیداتوری حمید سجادی؟

  • کد خبر: ۷۸۰۰۹
  • ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
نماینده‌های مجلس حامی کاندیداتوری حمید سجادی؟
بسیاری از نماینده‌های مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری سید حمید سجادی به عنوان وزیر آینده ورزش و جوانان حمایت کرده‌اند وبه نظر می‌رسد انتخاب سجادی نهایی خواهد بود.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، اغلب نماینده‌های مجلس شورای اسلامی حضور سید حمید سجادی برصندلی ریاست وزارت ورزش را به سود ورزش ایران می‌دانند وبراین باورند این چهره ورزشی می‌تواند مناسبات مطلوبی دراین رشته به وجود آورد و موجب رشد و پیشرفت ورزش در کشور شود. علاوه برنماینده‌های مجلس شورای اسلامی، بسیاری از چهره‌های ورزش در مصاحبه‌‎های خود از کاندیداتوری حمید سجادی حمایت کرده اند.

خاتمی: برنامه‌های سجادی رونق ورزش را به دنبال خواهد داشت

دکتر مسعود خاتمی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و نماینده شهرستان‌های گلپایگان درباره حضوراحتمالی دکتر سید حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان گفت: «در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس جلسه‌ی خوبی با دکتر سجادی داشتیم و برنامه‌هایی که ارائه داد بسیار مفید و سازنده بود و اجرای آن در ابعاد کشوری قطعا به سود سلامت و نشاط مردم، بویژه جوانان است. با توجه به سابقه ورزشی و مدیریتی دکتر حمید سجادی، به نظر می‌رسد که برنامه‌های که ارائه دادند می‌تواند رونق ورزش در سطح کشور را به دنبال داشته باشد و قطعا یکی از نیاز‌های ضروری جامعه هم در شرایط کنونی ارتقا جایگاه ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی است که خوشبختانه می‌توان از وزارت ورزش و جوانان انتظار تحقق آن را داشت.»

نظری: سجادی تسلط مطلوبی درحوزه ورزش دارد

علیرضا نظری، نماینده شهرخمین وعضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی پیرامون برنامه‌های دکتر سید حمید سجادی، وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم توضیحاتی می‌دهد: «چند روز گذشته جلسات مهمی در کمیسیون‌های مختلف با گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و دکتر سجادی برنامه‌های خود را ارائه داد و توضیحات خوبی را نیز مطرح کرد. دکتر سجادی برنامه‌های خوب و امیدوار کننده‌ای را در ابعاد مختلف ورزش قهرمانی، همگانی و حرفه‌ای داشت و نظر مثبتی نسبت به این گزینه دارم. دکتر سجادی، چون از بدنه ورزش است تسلط خوبی به موضوعات ورزش دارد و از مشکلات کاملا مطلع است.»

سمیه رفیعی: سجادی زمینه رشد و تعالی ورزش را فراهم کند

سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از معرفی سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم حمایت کرده است: «وزارت ورزش و جوانان به مدیری نیاز داشت که از شاخصه‌های قهرمانی، مدیریتی و برنامه‌ای برخوردار باشد و گزینه‌ی پیشنهادی رییس جمهور برای این وزارتخانه جملگی این شاخصه‌ها را دارد و شایسته رای اعتماد است. آنچه که در قالب برنامه‌های دکتر سجادی وجود داشت بیانگر شناخت دقیق و تسلط بر اوضاع و مشکلات ورزش کشور است که امیدوارم پس از رای اعتمادی که از مجلس می‌گیرد با قدرت و انگیزه‌ی بالا زمینه رشد و تعالی ورزش کشور بوجود آید.»

فیروزی پور: سجادی رای اعتماد می‌گیرد

رحمت الله فیروزی پور، نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر انتخاب سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان را قطعی دانست: «دکتر سجادی برنامه‌های خوبی دارد و جامعه ورزش هم از این گزینه استقبال کرده است و با توجه به تجربیات ارزنده و دوران پرافتخار قهرمانی می‌تواند در وزارت ورزش و جوانان موفق باشد. رییس جمهور با توجه به جمیع جهات گزینه‌های خود در وزارتخانه‌ها را معرفی کرده است و امیدوارم نمایندگان به این گزینه‌ها اعتماد کنند تا دولت با اقتدار اهداف خود را محقق سازد. دکتر سجادی هم قهرمان خوبی بوده و در مدیریت ورزشی هم دارای سابقه و تجربه است و مجلس به او رای اعتماد می‌دهد.»

حسینی کیا: سجادی از خود ورزش است

سید جواد حسینی‌کیا، نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی درخصوص معرفی دکتر حمید سجادی برای احراز پست وزارت ورزش و جوانان می‌گوید: «آقای سجادی از دل ورزش برخواسته است و این موضوع نشان می‌دهد که توانایی حضور در وزارت ورزش و جوانان را دارد و با توجه به اینکه سال‌ها به عنوان قهرمان ملی در عرصه ورزش حضور داشته و بعد از آن نیز به عنوان مدیر ورزشی فعالیت کرده این قابلیت را دارد که سکان کشتی ورزش کشور را برعهده بگیرد.» حسینی کیا ازقابل قبول بودن توضیحات شجادی درکمیسیون مجلس پرده برداشت: «توضیحات آقای سجادی در کمیسیون ورزش قابل قبول بود و اکثر اعضای کمیسیون نیز ابراز رضایت کردند. گزینه دولت سیزدهم برای احراز پست وزارت ورزش و جوانان این توانایی را دارد که ورزش کشور را به جلو هدایت کند. نظر اکثر نمایندگان نیز برای حضور دکتر سجادی در وزارت ورزش و جوانان مثبت است. با توجه به اینکه سجادی چهره ورزشی است برای امر ورزش با مشکلی مواجه نخواهیم بود، ولی درخصوص حوزه جوانان نیز باید برنامه خوبی داشته باشد تا نواقصی که در این حوزه وجود دارد برطرف شود. در بخش جوانان باید با برنامه‌تر کار کنیم.»

رضایی: قول واگذاری استقلال و پرسپولیس را از سجادی گرفتیم

علی رضایی، عضوکمیسیون اقتصادی مجلس از حضور وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در این کمیسیون خبر داده و اعلام کرده سجادی در راستای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قول‌هایی داده است: «در این جلسه سیدحمید سجادی برنامه‌های خود در دو حوزه ورزش و جوانان را تشریح کرد و نمایندگان مجلس نیز در حوزه‌های مدیریت و منابع انسانی سوالات خود را مطرح کردند. در خصوص واگذاری دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال وزیر پیشنهادی ورزش راهکار‌هایی داشت و برای اجرایی شدن آن قول مساعد داد.»

بامیری: از سجادی حمایت می‌کنیم

حسین بامیری، نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس و نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی درخصوص معرفی حمید سجادی برای تصدی گری وزارت ورزش و جوانان این جملات را به زبان آورد: «ما در کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها مواضع و دیدگاه‌های خود را برای توسعه ورزش کشور و حوزه جوانان به آقای سجادی گفتیم. درخواست ما این بود که مطالبات نمایندگان برای استان‌های مربوطه برای توسعه زیرساخت‌ها و سرانه‌های ورزشی با رویکرد عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی انجام شود. با توجه به سبقه و پیشینه‌ای که آقای سجادی در ورزش دوومیدانی داشته و کار‌های مدیریتی که در ورزش کشورو انجام داده است نیت ما در کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها این است که از ایشان حمایت کنیم. چند روز تا زمان رای گیری و دادن رای اعتماد نمایندگان به گزینه‌های معرفی شده از سوی رییس جمهور باقی مانده و در این چند روز زمان برای رفع ابهامات احتمالی وجود دارد. سجادی در این چند روز فرصت دارد که با همه کمیسیون‌ها نشست داشته باشد و برنامه‌های خود را برای توسعه ورزش و حوزه جوانان تشریح کند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}