بررسی سوابق هنرمندان متقاضی شرکت در بخش یادمان‌های نوروزی همه شهر باید در اختیار افراد توان‌یاب قرار گیرد وجود ۴۱۰ دستگاه اتوبوس مناسب برای حمل صندلی چرخدار در مشهد چاپ چهارعنوان کتاب با خط بریل ویژه جامعه نابینایان در مشهد شهردار مشهد: پروژه‌های بدون پیوست مناسب سازی مجوز نخواهد گرفت مناسب سازی هشت بوستان برای افراد دارای معلولیت براساس کانون‌های محل زندگی | نصب ۴۶ وسیله بازی و ورزشی ویژه توانیابان اولین تور بازدید میدانی هنرمندان بخش آذین‌های نوروزی از سطح شهر مشهد راه‌اندازی واکسیناسیون سیار کرونا در پنج ایستگاه کار مشهد معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب شد استفاده از پارک ملت به‌ عنوان یک پارک هویتی در حوزه ورزش حس خوب تعلق شهروندان اولین رویداد چالش معکوس در حوزه قطارشهری برگزار شد لزوم توجه بیشتر به ایمنی ساختمان‌ها در حاشیه شهر مشهد نقشه جامع خواهرخواندگی مشهد تهیه می‌شود رفع کمبود‌های حاشیه مشهد، نیازمند همراهی دولت و مجلس است اوج بستری بیماران کرونایی خراسان رضوی در تابستان ۱۴۰۰ رقم خورد لزوم آشنایی شهروندان مشهدی با حقوق همسایه‌داری تقویت فضای نشاط و ورزش در دستورکار مدیریت‌شهری مشهد ایوان طرق یک گام به آبادانی نزدیک شد ضرب‌الاجل ۶ ماهه برای زیباسازی شهر مشهد
خبر فوری

همت مدیریت شهری مشهد برای خدمت عالمانه و جهادی

  • کد خبر: ۷۹۹۱۴
  • ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
همت مدیریت شهری مشهد برای خدمت عالمانه و جهادی
شهردار مشهد در نخستین نشست با شورای معاونان و شهرداران مناطق: بدنه فهیم، بصیر، متخصص و انقلابی شهرداری مشهد به این نکته توجه داشته باشند که رویکرد دوره ششم رویکرد نگاه به درون خواهد بود؛

محمد کاملان | شهرآرانیوز؛ شهردار مشهد با تأکید بر اینکه ما خادم حضرت‌رضا (ع)، خادم زائرانشان و خادم مجاورانشان هستیم، تصریح کرد: بدنه فهیم، بصیر، متخصص و انقلابی شهرداری مشهد به این نکته توجه داشته باشند که رویکرد دوره ششم رویکرد نگاه به درون خواهد بود؛ بنابراین جوانان شایسته شهرداری و همکاران عزیزم در معاونت ها، مناطق و سازمان‌ها کمر همت را برای خدمت عالمانه و جهادی محکم‌تر ببندند.


سیدعبدا... ارجائی در نخستین روز کاری خود با حضور در نشست شورای معاونان، شهرداران مناطق، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، افزود: شورای ششم ثابت کرد که به ظرفیت‌های برخاسته از مشهدالرضا (ع) و خادمان مردم که در شهرداری این شهر سابقه فعالیت دارند، توجه و اعتماد دارد.
وی ادامه داد: از عنایت، ولی نعمتمان حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) سپاسگزارم و از اعتماد اعضای محترم شورای ششم به بدنه شهرداری و همچنین همه همکاران سابق در بدنه مدیریت شهری و سطح استان تشکر می‌کنم.

تلاش برای شهر، با شتاب بیشتر

شهردار مشهد با بیان اینکه امیدواریم دوران شورای ششم در عرصه مدیریت شهری، دوره مدیریت عالمانه و جهادی باشد، اظهار کرد: بر همین اساس تأکید داریم که همه کار‌ها و تصمیم‌ها در شهرداری مشهد برمبنای کار کارشناسی و دقیق علمی باشد و تکریم ساحت مقدس علم و کار فنی سرلوحه فعالیت‌ها قرار گیرد.


وی ادامه داد: برادر عزیزم جناب دکتر کلائی، شهردار سابق، زحمات زیادی برای توسعه شهر کشیدند و این تلاش‌ها با قدرت و شدت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.


شهردار مشهد افزود: با حضور آقای دکتر کلائی بررسی و آسیب‌شناسی به‌نسبت کاملی درباره فعالیت‌ها انجام شده است؛ بنابراین در این دوره برای رفع کمبود‌ها تلاش و نقاط قوت گذشته با قدرت تقویت می‌شود.


ارجائی با قدردانی از تلاش‌های رضا خواجه‌نائینی، سرپرست شهرداری و معاونت مالی و پشتیبانی، گفت: بخش عمده‌ای از زحمات شهرداری در دوره پیش بر دوش ایشان بود که در دوران سرپرستی به اوج خود رسید.

حمایت کامل شورای شهر از شهردار

در این مراسم، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد نیز با قدردانی از تلاش‌های شهردار سابق مشهد، گفت: یکی از موضوعاتی که برای شورای شهر در انتخاب شهردار اهمیت داشت، شناخت از شهر و بدنه شهرداری بود که خوشبختانه مهندس ارجائی، شهرداری و شهر را خوب می‌شناسد و این یک نقطه قوت برای شهر است.


حسن موحدیان با بیان اینکه شورای شهر بر ارائه برنامه از سوی شهردار تأکید داشت، اظهار کرد: برنامه‌ای که مهندس ارجائی ارائه داد، نشان داد که این برنامه با فکر و پشتوانه علمی تدوین شده است.


رئیس شورا تصریح کرد: بی برنامگی بیشترین فشار را به معاونان، شهرداران مناطق و کارکنان شهرداری وارد می‌کند؛ بنابراین بر انجام فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌ها براساس برنامه تأکید داریم و اقدامات را براساس برنامه ارائه‌شده، ارزیابی می‌کنیم.


موحدیان با اشاره به اینکه تغییر و تحول در همه سازمان‌ها و نهاد‌ها اتفاق می‌افتد، خاطرنشان کرد: تغییر و تحول طبیعی است که فشار روانی ایجاد می‌کند و ما سعی می‌کنیم این فشار را کم کنیم، اما در مقابل تقاضا داریم که به تغییر و تحول به‌صورت موضوعی عادی نگاه کنید.


وی ادامه داد: با صراحت اعلام می‌کنم که شورای شهر از شهردار در چارچوب قانون به‌صورت کامل حمایت می‌کند، اما در کار‌ها دخالت نخواهد کرد.


رئیس شورا ادامه داد: امیدواریم با تلاش همه همکاران در مدیریت شهری در پایان ۴ سال آینده شاهد کارنامه خوبی در خدمات‌رسانی به مردم باشیم.

ابرسازمانی به‌نام شهرداری مشهد

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد نیز در این مراسم با بیان اینکه شهرداری با ۱۸ هزارمیلیارد تومان بودجه و ۲۶ هزار نیرو یک ابرسازمان است، افزود: نخستین روز کار شهردار را تبریک می‌گوییم و امیدواریم در دوره‌ای که مسئولیت دارند، مدیریت شهری با لطف و عنایت، ولی نعمتمان حضرت‌رضا (ع) با قدرت به‌پیش برود.


رضا خواجه‌نائینی تصریح کرد: ابرسازمان شهرداری مشهد دارای صد مدیر عضو شورای اداری است که شاید اختیارات، بودجه و نیرویی که تحت نظر آن‌ها فعالیت می‌کند، بیشتر از بسیاری از اداره‌های‌کل استان باشد.


وی ادامه داد: کار در شهرداری مشهد، بسیار پرفشار و طاقت‌فرساست که ان‌شاءا... با مدیریت و درایت مهندس ارجائی، کار‌ها با قدرت و قوت انجام شود و شهرداری مشهد همچنان موفق باشد و در میان شهرداری‌های کلان‌شهر‌ها بدرخشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}