خبر فوری
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد: مشهد؛ مهد سینماگران و هنرمندان انقلابی بوده است
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: حکم شهردار در هفته گذشته امضا شد از اعتماد وزیر کشور سپاسگزارم و برای شهردار جدید آرزوی توفیق دارم و در چارچوب مقررات همراه وی خواهیم بود.

همتی| شهرآرانیوز، حسن موحدیان، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، در ششمین جلسه علنی این شورا با بیان اینکه حکم شهردار در هفته گذشته امضا شد از اعتماد وزیر کشور سپاسگزارم و برای شهردار جدید آرزوی توفیق دارم و در چارچوب مقررات همراه وی خواهیم بود، افزود: باید سعی کنیم ضمن حمایت از آقای ارجائی وظایف نظارتی خود را هم به تمامی انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه شورای شهر، با جدیت ناظر بر عملکرد شهرداری است، افزود: اعضای شورای شهر، ضمن حمایت از شهردار، به وظایف نظارتی خود نیز به جد عمل خواهد نمود چراکه نماینده مردم هستیم و حقوق ایشان پیوسته باید در اولویت امور باشد.

وی با اشاره بر اینکه واکسیناسیون خودرویی از روز شنبه در نمایشگاه بین‌المللی آغاز شده و با استقبال هم روبرو شده است، ادامه داد: وضعیت شهر مشهد نارنجی شده، اما از مردم تقاضا دارم استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را همچنان جدی بگیرند تا وارد پیک نشویم.

 

مشهد؛ مهد سینماگران و هنرمندان انقلابی بوده است

موحدیان در ادامه با بیان اینکه در هفته گذشته دو تن از انقلابیون را از دست دادیم، با ابراز تاسف و تاثر گفت: حاج رحیم پور ازغدی و مرحوم خجسته باقرزاده از سرمایه های بزرگ شهر بودند و همیسه در خدمت نظام و انقلاب بودند. 

به گفته وی، هنر انقلابی می‌تواند در گسترش شعار شورای ششم یعنی "مشهدالرضا علیه السلام، جهان‌شهر برکت و کرامت" موثر باشد.

به گفته وی، ۲۱شهریور روز ملی سینما است که به هنرمندان به ویژه هنرمندان مشهدی تبریک می گویم قطعا، مشهد مهد سینماگران و هنرمندان انقلابی بوده، با توجه به  ظرفیتی که در شهر وجود دارد با حمایت شورا در ساختن فیلم های فاخر با محوریت مشهد و امام رئوف همت شود.

 

افزایش سقف بدهی قابل تقسیط شهروندان تا ۱۳۰ میلیون تومان

موسی‌الرضاحاجی‌بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در راستای رویکرد حمایتی شورای ششم نسبت به ساکنان حاشیه شهر، سقف بدهی قابل تقسیط شهروندان ساکن در این مناطق با افزایش دوبرابری به ۱۳۰ میلیون تومان رسید و حوزه درآمدی ۳ نیز، علاوه‌بر حوزه‌های ۴ و ۵، شامل این تسهیلات شد.

 

تصویب لایحه اصلاح نحوه پرداخت در پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان با قید دوفوریت

ماده واحده- به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می¬شود، مبلغ قرارداد شماره ۱۲۴۹۴۰/۹۸/۲۱ مورخ ۰۳/۰۷/۹۸، معادل ۱،۹۹۱،۶۸۴،۴۰۹،۰۸۵ (هزار و نهصد و نود و یک میلیارد و ششصد و هشتاد و چهار میلیون و چهارصد و نه هزار و هشتاد و پنج) ریال را در قالب صورت وضعیت‌های کاکرد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (موسسه شهید رجایی) به روش ساختار شکست ریالی (CBS)، برابر جداول پیوست (مهر شده توسط شورای اسلامی شهر) و با توجه به پیشرفت اجزا مختلف پروژه، پرداخت نماید.

 

تصویب طرح اصلاح تبصره ۲ بند ۲ مصوبه شماره ۱۹۵۱۶/۹۶/۵/ش مورخ ۱۶/۱۱/۹۶ و اصلاحات بعدی آن

ماده‌واحده: تبصره ۲ بند ۲ مصوبه شماره ۱۹۵۱۶/۹۶/۵/ش مورخ ۱۶/۱۱/۹۶ و اصلاحات بعدی آن به شرح زیر اصلاح شد:

تبصره ۲ بند ۲ اصلاحی- تمامی بدهی مودیان در حوزه‌های ۳، ۴ و ۵ درآمدی با پیشنهاد شهردار منطقه و تایید کمیته نظارتی مربوط، تا سقف دو برابر نصاب معاملات جزء، بدون پیش پرداخت و تا سقف ۳۶ ماه، قابل تقسیط نمی‌باشد و مشمول افزایش ناشی از تقسیط نمی‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}