پیروزی پورتو در شب درخشش مهدی طارمی+ فیلم هتریک ستاره بوشهری اکسون بدون کورین باخت/ درخشش خواجه زاده در غیاب هنری حذف تیم مهارت‌های فردی دختران در یک هشتم نهایی جام جهانی فیلم استقبال مردم شیراز از هادی چوپان اسکوچیچ کاریزما و اقتدار ندارد| قطع همکاری تیم ملی با سرمربی کروات قطعی است؟ پشیمانی بازیکن استقلال از شماره جدید پیراهنش!| شماره مجیدی دردسرساز شد؟ نفرزاده: آذرباتری برنامه سه ساله دارد|با قهرمان آسیا در اولین گام رقابت می کنیم دلیل درخواست سرمربی استقلال برای خرید مهاجم خارجی چیست؟ در قرارداد استقلال و کارگزار جدید بازنگری می‌شود؟ معاون اسبق وزارت ورزش در پرسپولیس؟ ورود تماشاگران والیبال ممنوع! توضیحات وکیل بیرانوند درباره جدایی از بواویشتا| جدایی زودهنگام گلر تیم ملی؟ ساعت بازی ایران و لبنان در مقدماتی جام جهانی قطر جوابیه داوران بین المللى به رئیس فدراسیون والیبال؛ آقای داورزنی در حق داوران پدری نکردید اعلام برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر| استقلال در تهران، پرسپولیس در اراک اجبار AFC برای تشکیل تیم زنان استقلال و پرسپولیس اعتصاب در شهرخودرو+ ویدئو| بازیکنان تیم مشهدی بازی نمی‌کنند! برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال| رویارویی تارتار و استقلال در اصفهان قاب خاطره | تیم فوتبال ابومسلم در سال‌۱۳۷۶ آغاز رقابت‌های بسکتبالیست‌های آویژه از میدان اکسون
خبر فوری
برنامه کامل دیدار‌های مرحله دوم تیم ملی والیبال در قهرمانی آسیا
تیم ملی والیبال فردا پنج شنبه در مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف کره جنوبی خواهد رفت.

گروه ورزش/شهرآرانیوز، ملی پوشان کشورمان در مرحله دوم والیبال قهرمانی مردان آسیا با تیم‌های پاکستان، چین‌تایپه و کره‌جنوبی در گروه F رقابت خواهند کرد. تیم ملی والیبال ایران روز پنج‌شنبه در این مرحله از رقابت‌ها به مصاف کره‌جنوبی می‌رود و روز جمعه نیز با چین‌تایپه روبرو خواهد شد.
گروه بندى کامل مرحله دوم مسابقات قهرمانى مردان آسیا به شرح زیر است:


 پنج‌شنبه ۲۵ شهریور:
گروه F: پاکستان – چین‌تایپه؛ ساعت ۵
گروه H: تایلند – قزاقستان؛ ساعت ۵:۳۰
گروه E: قطر – استرالیا؛ ساعت ۷:۳۰
گروه G: هند – کویت؛ ساعت ۸
گروه F: ایران – کره‌جنوبی؛ ساعت ۱۰:۳۰
گروه G: بحرین – ازبکستان؛ ساعت ۱۰:۳۰
گروه H: هنگ‌کنگ – عربستان؛ ساعت ۱۳
گروه E: ژاپن – چین؛ ساعت ۱۳:۳۰

 جمعه ۲۶ شهریور:
گروه F: پاکستان – کره‌جنوبی؛ ساعت ۵
گروه G: هند – ازبکستان؛ ساعت ۵:۳۰
گروه E: قطر – چین؛ ساعت ۷:۳۰
گروه H: هنگ‌کنگ – قزاقستان؛ ساعت ۸
گروه F: ایران – چین‌تایپه؛ ساعت ۱۰:۳۰
گروه H: تایلند – عربستان؛ ساعت ۱۰:۳۰
گروه G: بحرین – کویت؛ ساعت ۱۳
گروه E: ژاپن – استرالیا؛ ساعت ۱۳:۳۰

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}