شهروند خبرنگار| طبیعت زیبای روستای آبقد درخراسان رضوی شهردار مشهد: بهترین راه برای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه ترویج ورزش است منع تردد شبانه برای افرادی که واکسیناسیون انجام داده اند لغو می‌شود؟ پیامد‌های نبود تمرکز در تصمیم گیری! واکسیناسیون کرونا در ۳۵ ایستگاه قطار شهری انگاره های شهر درباره اسکان غیررسمی وعده میراث‌فرهنگی برای محافظت از خانه «سالاری» مشهد فرودگاه مشهد در مسیر هوشمندسازی شهردار مشهد: از حق مردم کوتاه نخواهیم آمد تدوین سند چشم انداز بیست ساله متناسب با استانداردهای مشهدالرضا(ع) ابلاغ برنامه‌های مدیریت برداشت آب در حریم فرودگاه مشهد تا یک ماه آینده شهرداری مناطق مشهد؛ پیشانی خدمت به مردم اعتبارات زیارتی و فرهنگی پایتخت معنوی ایران نیازمند بازنگری است دیوارنگاره شهیدان عظیمی مجاور در مشهد رونمایی شد شهروند خبرنگار| سرویس دهی اتوبوسرانی در بلوار شهید کشمیری نقشه راه جدیدبرای کاهش آلودگی در مشهد برداشت آب در حریم فرودگاه ها مدیریت شود فقط ۱۱۰ کیلومتر آزادراه در خراسان رضوی آغوش باز مشهد برای ماندگاری زائران
خبر فوری
شهردار مشهد: نگاه عالمانه، رفتار جهادی و پاکدستی از ملاک‌های انتخاب مدیران است
شهردار مشهد گفت: نظام جمهوری اسلامی یک سازمان و ساختار واحد است. اینکه دستگاه‌های مختلف و قوای متعدد وجود دارند برای این است که مردم طرف حسابشان را بشناسند.

 به گزارش شهرآرانیوز، سیدعبدالله ارجائی، شهردار مشهد، در مراسم تکریم و معارفه معاون مالی و پشتیبانی و مدیرکل هماهنگی و تعاملات حوزه شهردار افزود: نظام جمهوری اسلامی یک سازمان و ساختار واحد است. اینکه دستگاه‌های مختلف و قوای متعدد وجود دارند برای این است که مردم طرف حسابشان را بشناسند.
وی با بیان اینکه این جابجایی و تغییرها، اساسش نشان دادن پیوستگی است، افزود: امروز عزیزی وارد می‌شود که هنوز سنگر قبلی را تحویل نداده است. عزیزی هنوز نرفته سنگر بعدی را به او می‌دهند.
وی خاطرنشان کرد: من قبلا چند ملاک را در شورا برای انتخاب مدیران مطرح کردم. پاکدستی، پرکاری، اعتقاد به مبانی انقلاب در عمل، مسوولیت پذیری، تخصص، نگاه عالمانه و رفتار جهادی ملاک‌های ما برای انتخاب همکاران است.
وی گفت: مهم این است که مدیر روزمرگی نکند و بداند چه می‌خواهد بکند. آقای علوی مقدم از چهره‌های آشنای شهرداری است. ما تعامل با دستگاه‌های اجرایی، دولت و مجلس را از ایشان می‌خواهیم.
به گفته وی، درون سازمان نیز حل اختلاف معاونین و سازمان‌ها و مناطق را از ایشان می‌خواهیم. می‌خواهیم اختیار مناطق را زیاد کنیم. در مناطق محوری باید مناطق را فعال کنیم. ما در شهرداری مرکز ارباب رجوعی نداریم، رفتار کارمندان مناطق پیشانی ما محسوب می‌شوند. آنان نمود ما هستند.

مشهد شهر ویژه‌ای است و شهرداری پیشانی آن

محمدرضا مومنی، معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد نیز در این مراسم با اشاره به وجود حرم مطهر رضوی گفت: این شهر به دلیل دارا بودن حرم مطهر رضوی شهر ویژه‌ای است.
 وی ادامه داد: شهر مشهد یکی از شهر‌هایی است که سالی یکبار میزبان مقام معظم رهبری هستیم. باید با نوع خدمتی که در شهر مشهد انجام می‌شود، زمینه شادی دل مقام ولایت را ایجاد کنیم.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد ضمن ارزوی توفیق برای معاون سابق مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، بیان کرد: ما پیشانی جمهوری اسلامی ایران در شهر مشهد هستیم. از خداوند می‌خواهم بنده به عنوان یک عضو کوچیک از این مجموعه بتوانم طوری خدمت کنم که در زمان پایان خدمت خود شرمنده همکاران و زائرین و مجاورین نباشم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}