قاب خاطره | نمایی از بازی تیم‌های ابومسلم و استقلال اهواز در فصل ۸۴-۸۵ از شایعه بازگشت خداداد به شهرخودرو تا بیانیه علیه اشتباهات داوران گود تاریخی در مشهد لک: اگر فنایی صد باشد، تو صفر هم نیستی! لیگ مرگبــار!| احتمال سقوط بیش از نصف لیگ یک عبور «کیان» از سکو‌های آتشین قایقران در لیگ برتر فوتبال ۱۶ میلیارد تومان هزینه سفر تیم ملی به کانادا| فدراسیون فوتبال به کجا می‌رود؟ رای محرومیت عزیزی خادم تایید می‌شود| شکایت بی فایده به استیناف جشن قهرمانی استقلال با تماشاگر شد روز‌های آرمانی آرمان|بازیکنان پوزیشن ۴ آماده برای تیم ملی بسکتبال بی اطلاعی باشگاه استقلال از موضع عضو رسانه‌ای علیه مجری صدا و سیما شهداب و پیکان باز به عراق رسیدند! موذن: مقابل تیمی قوی خودمان را محک زدیم | شهداب هدف بزرگی دارد شوخی‌های انگاپت و زرینی|تماشای مسابقات کلاس آموزشی برای نوجوانان والیبال پیشنهاد خارجی نیاید، یامگا دراستقلال ماندنی است  ملاقات ستارگان سری آ - این بار در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی  توتولو رسید، اردو تعطیل بود! تعلیق رویداد‌های تنیس در چین از سوی اتحادیه جهان زنان بادامکی: ترس از باخت نمی‌گذارد شهرخودرو نتیجه بگیرد
خبر فوری
واکنش عزیزی خادم به استفاده از لفظ خوبان عالم و حضور مهرعلی
رئیس فدراسیون فوتبال از زمانی که وارد گود شده و صندلی ریاست را به دست گرفته برخی الفاظ را به کار می‌گیرد که برای رسانه‌ها جالب توجه است. رئیس فدراسیون اخیرا درباره به کارگیری از الفاظ واکنش نشان داده است.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا از برخی ادبیات مانند خوبان عالم یا الفاظی از این دست استفاده می‌کند، چنین گفته است: «ما شکرگزار خداوندیم و آنچه امروز بدست آمده لطف الهی است. تمام مخلوقات وابسته به کمک حضرت حق هستیم و هر بنده‌ای از خدا کمک بخواهد و در دعای عزیزان منعی ندارد. مسائل بی پایه و اساسی مطرح می‌شود که نه شان فدراسیون فوتبال است و نه نگاه توسعه‌ای فوتبال. قطعا آخرین بار است که در خصوص اینگونه مسائل بی پایه و اساس صحبت می‌کنم.»

عزیزی خادم درباره نقش فردی به نام مهرعلی در ورود کمک داور ویدئویی به فدراسیون فوتبال نیز توضیحاتی داده است: «ما هر شخصی که بتواند به فوتبال کمک کند دستش را می‌بوسم. امروز از ظرفیت همه استفاده می‌کنیم. اینکه عده‌ای بخواهند با اخبار غلط کار‌ها را بد نشان بدهند تاسف برانگیز است. همه مسئولیت‌ها با بنده است. بسیاری از حرف‌ها بی پایه است و جای بحث ندارد. همین VAR همه فراخوان‌ها و محدودیت‌ها و نظرات کارگروه را بررسی کنید. شرکت طرف قرارداد‌ای اف سی هاکای است که به ایران نمی‌آید. اگر کسی می‌تواند حتی یک مانیتور به فوتبال کشور اضافه کند جلو بیاید. کار سخت است. این سیستم کمک داور ویدیویی را برای چهار بازی آوردیم. یک بازی ۱۴ هزار و پانصد یورو و سه بازی بعد نیز ۹ هزار پانصد یورو. اینکه می‌گویند سیستم را خریدیم درست نیست. اول اینکه داوران را آموزش خواهیم داد. دوم اینکه سیستم را مورد آزمایش قرار خواهیم داد. پس از آن اگر مورد تایید بود باشگاه‌ها می‌توانند بروند و با شرکت قرارداد ببندند. اینکه می‌گویند شرکت هنگ کنگی است، صحت ندارد. با مذاکراتی که با اینفانتینو داشتیم گفتیم به دلیل تحریم‌ها معذوریت‌هایی داریم. همه مکاتبات تیم فنی ما با فیفا نیز کاملا مشخص است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}