خبر ویژه

پیوستن شهرداری منطقه۸ به شهرداری الکترونیک

  • کد خبر: ۸۵۰۳
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد: شهرداری منطقه۸ از هفته آینده به سیستم شهر هوشمند اضافه می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، شهریار آل شیخ؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در همایش روز "آمار و برنامه ریزی"گفت:  شهرداری منطقه۱۲ نزدیک به ۳ ماه است که به صورت هوشمند اداره می‌شود و شهرداری منطقه۸ هم که دارای بافت مرکزی و قدمت تاریخی است، از هفته آینده به سیستم شهر هوشمند اضافه می‌شود.


وی افزود:  اولین شهرداری در کل کشور هستیم که برنامه عملیاتی خود را با یک استاندارد خوب به نتیجه رساندیم و این اتفاق را مدیون تک تک همکارانی هستیم که در این زمینه همکاری کردند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در سال گذشته سیستم سامانه فاش و سیستم اطلاع رسانی شفاف را راه‌اندازی کردیم که اکنون مراحل تکمیلی آن است. ابتدا در این سامانه قراردادها را لحاظ کردیم همچنین ماموریت‌ها را در این سامانه قرار دادیم. اسناد بودجه قبل و بعد از تصویب نیز در این سامانه قابل مشاهده است.


شهریار آل شیخ اظهارکرد: برای موضوع دیپلماسی شهری سند جدیدی را تعریف کردیم و آن رویکرد توسعه زیارت و گردشگری است. با اعتماد به همکاران توانمند این مسیر را طی خواهیم کرد. در آینده شهرداری‌ها به سمت سیستم شهر هوشمند پیش خواهند رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مدرسه زندگی 13980826095226

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}