چند خطی درباره «آتابای» نیکی کریمی | عشق، رفاقت و چند قصه دیگر درباره «ژنرال»، نمایشی که ۴۰ سال از زندگی شهید سلیمانی را روایت می‌کند امیر غفارمنش، بازیگر سینما و تلویزیون: یک چشمم نابیناست پوستر جدید فیلم «جنایت بی دقت» منتشر شد نظر مسعود فراستی درباره سریال «بازی مرکب» صفحه نخست روزنامه‌های کشور - شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ کارتون | عموسام از محدودیت فرار می کند؟ جلسه بررسی سوابق متقاضیان شرکت در بخش یادمان‌های نوروزی برگزار شد دانلود آهنگ «باب دلمی» محسن چاوشی | عاشقانه‌ای جدید برای سریال «خسوف» گفتگو با داوران سی‌و‌یکمین دوره جشنواره تئاتر خراسان‌رضوی که امروز به پایان می‌رسد «آینده روشن بشر» و بایسته‌های ما کوه دماوند در تفسیر قرآن معرفی «راه خورشیدی»، کتابی درباره اندیشه‌نامه و راه‌نامه استاد محمدرضا حکیمی گفت و گو با دکتر حسن انصاری درباره رویکرد مکتب معارفی خراسان در اندیشه دینی معاصر از زمین فوتبال چوار تا میدان هوایی کابل مدارا دارایی است تعویق اکران «تی تی» با بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا خودکشی اینفلوئنسر «سرجوخه» با دنیا جهانبخت ارتباط دارد؟
خبر فوری
فهرست نامزد‌های بخش مسابقه سینمای ایران سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
اسامی نامزد‌های بخش مسابقه سینمای ایران سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به تفکیک رشته‌های مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

به گزارش شهرآرانیوز - اسامی نامزد‌های بخش مسابقه سینمای ایران سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به تفکیک رشته‌های مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

بهترین فیلمبرداری

پویان آقابابایی برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
آرمان فیاض برای فیلم «ارفاق»
مسعود سلامی برای فیلم «مورس»
محمدرضا خوشحال سرمست برای فیلم «گذشته»
فرهاد طالبی نژاد برای فیلم «زوزه»

بهترین تدوین

عماد خدابخش و سعید نجاتی برای فیلم «کبود»
حسین جمشیدی گوهری برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
پویان شعله‌ور برای فیلم «مورس»
عماد خدابخش برای فیلم «ارفاق»
علی صداقت برای فیلم «میر و مار»

بهترین صدا

امیر عاشق حسینی و زهره علی اکبری برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
علی اکبر نعمتی و ایرج شهزادی برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
سعید زند و مجید نجاتی برای فیلم «کبود»
حسین قورچیان برای فیلم «دیوار چهارم»
هادی معنوی پور و حسین قورچیان برای فیلم «ارفاق»

بهترین فیلمنامه

رضا نجاتی برای فیلم «ارفاق»
شادی کرم رودی برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
امیر نجفی برای فیلم «زوزه»
اسماً ابراهیم‌زادگان برای فیلم «منطقه»
سهیلا پورمحمدی برای فیلم «جان داد»

بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی

اهورا شهبازی برای فیلم «کلاغ»
محبوبه محمدزکی برای فیلم «آنیما»
محبوبه کلایی برای فیلم «دیوار چهارم»
حمید محمدی برای فیلم «گذشته»
امیرهوشنگ معین برای فیلم «آینه خیس»

بهترین کارگردانی فیلم مستند

الهه اسماعیلی برای فیلم «عروسک»
محمدباقر شاهین برای فیلم «صندلی»
ایوب مروانی پور برای فیلم «مادری از دارخوین»
امین پاک پرور برای فیلم «میر و مار»
پرویز رستمی برای فیلم «هفت سمفونی زاگرس»

بهترین کارگردانی فیلم تجربی

سروش باغبانی برای فیلم «هیرودو»
احسان شادمانی برای فیلم «رامخانه»
عرشیا زینعلی برای فیلم «چگونه منتظر گودو باشیم»
روزبه فرازمند برای فیلم «روزنوشت‌های مردی که آنجا نبود»
پدرام پرنیان فر برای فیلم «سیکل»

بهترین کارگردانی فیلم داستانی

محمد وحدانی برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
شادی کرم رودی برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
روناک جعفری برای فیلم «مورس»
رضا نجاتی برای فیلم «ارفاق»
اسماً ابراهیم زادگان برای فیلم «منطقه»
امیر نجفی برای فیلم «زوزه»

بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران

محمد وحدانی و مهسا قنبرپور برای فیلم «آخرین لالایی در تهران»
آرین وزیر دفتری برای فیلم «هرگز گاهی همیشه»
سولماز وزیرزاده و موسسه فرهنگی-هنری پویانوین ماندگار برای فیلم «ارفاق»
محمد یوسفی و امیرحسین عنایتی برای فیلم «مورس»
حمید محمدی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای فیلم «گذشته»

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) در حال برگزاری است. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}