خبر فوری
گلایه نایب‌رئیس هیئت قایق‌رانی از وضعیت این رشته در خراسان رضوی
نایب‌رئیس هیئت قایق‌رانی خراسان‌رضوی با اشاره به مشکلات هیئت قایق‌ر‌انی استان گفت: خیلی‌ها فکر می‌کنند هیئتی به نام قایق‌رانی اصلا در خراسان‌رضوی وجود ندارد.

به گزارش شهرآرانیوز؛ نایب‌رئیس هیئت قایق‌رانی خراسان‌رضوی با اشاره به مشکلات هیئت قایق‌ر‌انی استان گفت: خیلی‌ها فکر می‌کنند هیئتی به نام قایق‌رانی اصلا در خراسان‌رضوی وجود ندارد! اما واقعیت این است که ما تلاش خودمان را می‌کنیم، ولی هیئت از نظر زیرساخت‌ها با مشکلاتی جدی روبه‌روست. مجتبی خراسانی افزود: این رشته یک رشته آبی ا‌ست و به آب وابسته است.

شما برای آنکه بتوانید در این رشته فعالیت کنید، باید دست‌کم فضایی چهارپنج‌هزار‌متری داشته باشید که قایق‌رانی کنند. خراسانی اذعان کرد: هیئت ما از سال‌۹۳ به‌این طرف، رو‌به‌اضمحلال رفته است و حتی قایق و پارو هم نداریم و اگر هم هست، متعلق به خود بچه‌هاست. وی تصریح کرد: ما به‌دلیل نبود امکانات نمی‌توانیم آموزش داشته باشیم و وقتی آموزش نباشد، استعدادیابی صورت نمی‌گیرد.

وی با اشاره به رشته‌های فعال در قایق‌رانی استان یادآور شد: ما فقط رشته دراگون‌بت را در چالیدره داریم که آن‌هم به‌خاطر وجود یک باشگاه است. زمان فعالیت همان دوستان هم در بدترین ساعت است؛ از ساعت ۵‌صبح تا ۶‌صبح! به نظر من مسئولان ورزش استان اصلا به این ورزش اهمیت نمی‌دهند و برایشان مهم نیست. اولین کاری که باید آن‌ها انجام بدهند، این است که حداقل امکانات را برای این رشته ورزشی در سطح استان خراسان‌رضوی فراهم کنند.

خراسانی که مسئولان گذشته ورزش استان را متهم حال بد این رشته ورزشی می‌داند، گفت: من همیشه منتقد بوده‌ام، اما منتقد عملکرد نه اشخاص. روزی که دوستان با حمایت خود ما به این هیئت آمدند، وعده‌هایی دادند که عملی نشد و ما در‌این‌زمینه منتقد ایشان هستیم.
وی خاطرنشان کرد البته در ۲ سال گذشته هیئت قایقرانی هم مثل سایر بخش‌های ورزش تحت تأثیر مشکلات و محدودیت‌های کرونا بوده که نباید این موضوع را از یاد برد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}