خبر ویژه

۳ امتیاز «مهربان»

  • کد خبر: ۸۵۵۸
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
شهرخودرو با گل‌زنی مهاجم مشهدی خود به رتبه دوم صعود کرد
بهنام اخوت - ۳ امتیاز سخت نبرد هفته دهم شهرخودرو خراسان برابر پارس جم جنوبی، با گل‌زنی ستاره مشهدی و جوان این تیم به حساب مشهدی‌ها واریز شد. دیداری که روز گذشته در ورزشگاه خانگی امام‌رضا (ع) مشهد برگزار شد و شاگردان یحیی گل‌‎محمدی که برای باقی‌ماندن در کورس بالانشینان به هر ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتند، در نهایت با گل دیدنی حسین مهربان در دقیقه ۸۰ به پیروزی رسیدند؛ بردی که در حضور بیش از ۵ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه به دست آمد و شهرخودرو را با ۲۰ امتیاز و یک بازی کمتر از رقبای بالانشینش در جدول رده‌بندی به جایگاه دوم رساند.

اشتیاق و اضطراب
مهار سینه ستاره جوان، در حد کلاس جهانی است و درست وقتی همه حاضران در ورزشگاه و بینندگان پای گیرنده‌های تلویزیونی فریاد زدند که حسین مهربان توپ را به مهاجم کنار دستش بدهد، ستاره جوان و مشهدی شهرخودرو تصمیم دیگری می‌گیرد و با یک چرخش دیدنی با پای غیرتخصصی، توپ را به تور دروازه پارس جم می‌رساند تا مقاومت جنوبی‌ها شکسته شود. شهرخودرو در روزی که بازیکنان این تیم برای کسب ۳ امتیاز هم اشتیاق داشتند و هم اضطراب، بازی را خیلی عجولانه آغاز کرد. دوندگی بی‌امان مشهدی‌ها در آغاز بازی و اشتیاقشان برای رسیدن به گل در حدی زیاد بود که ضریب اشتباهات بازیکنان را بالا برده بود. در نیمه دوم آرام آرام شهرخودرویی‌ها بر روند بازی مسلط شدند تا اینکه در دقیقه ۸۰ حسین مهربان که بعد از چند بازی از ابتدا در ترکیب شهرخودرو قرار گرفته بود، توانست پاسخ اعتماد گل‌محمدی را بدهد و با یک گل دیدنی کار را تمام کند.

گل‌محمدی: می‌خواستیم جزو بالانشینان باشیم
سرمربی شهرخودرو بعد از پیروزی برابر پارس جم جنوبی گفت: بازی سختی را بردیم و برد شیرینی به دست آمد. یحیی گل‌محمدی اظهار کرد: تیم حریف خیلی دفاعی کار کرد. در این بازی‌ها باید از موقعیت‌ها به‌ویژه در نیمه اول استفاده کرد تا راحت‌تر بازی کنیم. وی ادامه داد: در وجود بچه‌ها کمی استرس بود؛ چون می‌خواستیم جزو تیم‌های بالای جدول باشیم و به‌همین‌خاطر کمی بی‌دقت بودیم. در هر صورت از این ۳ امتیاز خوش‌حالیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}