خبر ویژه

شاخه گل قهرمانان برای دختران همدم

  • کد خبر: ۸۶۲۷
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۸
دیدار حسن یزدانی و حسن اف از آسایشگاه دختران فتح المبین
آسایشگاه دختران فتح المبین (همدم) دیروز پذیرایی دو ستاره کشتی دنیا بودد. حسن یزدانی و جبرئیل حسن‌اف صبح شنبه به موسسه همدم رفتند و دردیداری که ۲ ساعت به طول انجامید از همه بخش‌های این موسسه نگهداری دختران بی سرپرست دیدن کرده وبا صبوری و و سواس زیاد به همه ۴۰۰ عضواین موسسه گل هدیه دادند.
در پایان این دیدار صمیمی حسن یزدانی که به همراه دکتر مسعود ریاضی، جبرئیل حسن‌اف و جمعی دیگر از قهرمانان و مربیان این رشته‌ی ورزشی به همدم آمده بود، با ابراز خوشحالی از حضور در کنار فرزندان این خیریه گفت: «همه‌ی تلاش‌های پیدا و پنهان مدیران و خادمین همدم ستودنی است، وظیفه‌ی من و همه‌ی قهرمانان ورزشی ایران این است که هیچگاه این بچه‌های معصوم را فراموش نکنیم و در هر فرصتی به دیدن آن‌ها بیاییم. دیدار از همدم انرژی خاصی به من و دوستانم داده است و من به شخصه از امروز افتخار می‌کنم برادر کوچکتر ۴۰۰ دختر بی‌سرپرست همدم هستم.»
جبرئیل حسن اف نیز ضمن ابراز خوشحالی از اینکه در همدم حضور دارد گفت: «در کشور خودم آذربایجان و شهر باکو، چند بار به مراکز خیریه رفته‌ام و می‌توانم بگویم همدم از لحاظ نظم و میزان بهداشتی بودنش در سطح بسیار خوبی قرار دارد. من شنیده بودم مردم ایران مهربان هستند و همیشه دست محبتشان بر سر افراد بی سرپرست است که امروز به عینه آن را مشاهده کردم و به مردم خوب مشهد و خادمین اینجا تبریک می‌گویم و امیدوارم یک روز بتوانم با خانواده‌ام به همدم سر بزنم.» در انتهای این دیدار خاطره‌انگیز هم یزدانی و حسن‌اف آخرین رج یکی از گلیم‌های بافته شده‌ی کارگاه گلیم‌بافی موسسه را قیچی کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}