مدت حضور زائران در مشهد ۵.۲ روز است معرفی برترین‌های رسانه‌ای مشهدی در اختتامیه جشنواره ابوذر بهره‌مندی حدود ۳ میلیون زائر از خدمات صندلی چرخدار خود خدمتی در حرم رضوی آموزش ۸ هزار راننده فعال حوزه حمل و نقل بار درسال ۹۸ پیکر جانباز ۷۰ درصد شهید «برات‌الله زیرک» در مشهد تشییع شد سرفصل «شهر هوشمند» در برنامه عملیاتی، مطابق با استاندارد‌های روز اروپاست وجود ۱۷۰ محله در حاشیه شهر مشهد صدورمجوز دانش‌بنیان برای ۲۰ شرکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد امضای تفاهم نامه تامین ۲۰۰۰ دستگاه دوچرخه با بانک ملت سامانه بارشی جدید نیمه شمالی خراسان رضوی را فرا می‌گیرد بیشترین بار آلودگی هوای مشهد در ایستگاه خیام شمالی شهروندخبرنگار/ نقدی بر تخفیفات فروشگاه شهر ما مصالحه پرونده اختلاف مالی چهارصد میلیون ریالی با پیگیری شورای حل اختلاف ۵۹ درصد خانوار‌های کمیته امداد خراسان رضوی زنان سرپرست خانوار هستند اجتماع دختران حاج قاسم در مشهد مقدس برگزار شد ترافیک جاده‌ای پر حجم در ورودی‌های مشهد اصلاح هندسی پل مهندس پرتوی و بولوار وکیل‌آباد گشایش خیابان کوشش در بهمن ۹۹ بهره برداری از ۶ پارک در منطقه ۳ تا پایان سال جاری صف‌های معاینه فنی در مشهد همچنان طولانیست
خبر ویژه

بیش از ۳ هزار تخلف زیست‌محیطی در مشهد ثبت شد

  • کد خبر: ۸۷۸۸
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد گفت: در مهر ماه سال جاری سه هزار و ۴۴۴ مورد تخلف زیست محیطی در مشهد به ثبت رسید.

به گزارش شهرآرانیوز، محمد پذیرا اظهار کرد: تعداد شش گشت سیار پایش آلاینده‌ها با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی روزانه در سطح مشهد با خوردوهای آلاینده برخورد می‌کنند.

وی ایجاد آلودگی صوتی، نداشتن گواهینامه معتبر معاینه فنی و همراه نداشتن گواهی یا برچسب معتبر و تردد خودروهای دودزا و غیراستاندارد را از مهمترین مواردی برشمرد که از سوی گشت‌های کنترل و نظارت بر آلاینده‌های زیست‌محیطی  با آن‌ها برخورد شده است.

رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد، گفت: در این چارچوب طی یک ماه گذشته برای ۸۱۳ خودرو دودزا جهت رفع نقص، اخطار قضایی اِعمال شد.

پذیرا با اشاره به اعمال قانون دو هزار و ۲۸۷ مورد تخلف نداشتن معاینه فنی، تصریح کرد: از ۸۱۳ خودرو اِعمال قانون شده برای خودروهای دودزا، ۶۸۴ مورد به دلیل دودزایی شدید به تعمیرگاه انتقال یافته است.

وی پرتاب زباله و ضایعات از خودرو را از حرکات ناخوشایندی عنوان کرد که گاهی اتفاق می‌افتد و گفت: طی یک ماه گذشته ۲۴ مورد تخلف در این خصوص نیز اِعمال قانون شد.

رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد در خصوص بیشترین موارد تخلف در شهر مشهد، افزود: بیشترین تخلفات در این ماه مربوط به منطقه دو شهرداری مشهد بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
علم و فناوری 13981105170501
علم و فناوری 13981105161501

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}