مدارس شهرستان‌های استان خراسان رضوی شنبه باز هستند جاده‌های خراسان رضوی لغزنده و مه‌آلود است ارسال همزمان قبوض پیامکی و کاغذی گاز در خراسان رضوی برای کنترل صحت اطلاعات نشست های چهارمین روز از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری سومین روز نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد محدودیت‌های ترافیکی در بزرگراه شهید چراغچی مشهد سقوط پل عابر پیاده در صدمتری مشهد+ویدئو اکوتوریسم نیاز امروز شهر‌ها چرا چپ‌گرد شهید ناصری مهم است؟ هنوزم از «ساختمون» صدای تار میاد جشن هفتاد سالگی برای دانشگاه بزرگ فردوسی اخطار به بازار کدر بلورفروشان ۵۹ داوطلب، ره‌آورد روز چهارم دیواره سبز در پل پرتوی / اصلاحات هندسی برای کاهش ترافیک سه‌راهی مشهد، طرقبه‌ و شاندیز اعلام برنامه های میلاد امام حسن عسکری(ع) در حرم رضوی تاکید بر مناسب‌سازی فوری معابر حرم رضوی برای تسهیل رفت و آمد معلولان دانشگاه فردوسی از گذشته تا امروز مشهد، پیشرو در بازسازی اتوبوس‌ها
خبر ویژه

بیش از ۳ هزار تخلف زیست‌محیطی در مشهد ثبت شد

  • کد خبر: ۸۷۸۸
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد گفت: در مهر ماه سال جاری سه هزار و ۴۴۴ مورد تخلف زیست محیطی در مشهد به ثبت رسید.

به گزارش شهرآرانیوز، محمد پذیرا اظهار کرد: تعداد شش گشت سیار پایش آلاینده‌ها با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی روزانه در سطح مشهد با خوردوهای آلاینده برخورد می‌کنند.

وی ایجاد آلودگی صوتی، نداشتن گواهینامه معتبر معاینه فنی و همراه نداشتن گواهی یا برچسب معتبر و تردد خودروهای دودزا و غیراستاندارد را از مهمترین مواردی برشمرد که از سوی گشت‌های کنترل و نظارت بر آلاینده‌های زیست‌محیطی  با آن‌ها برخورد شده است.

رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد، گفت: در این چارچوب طی یک ماه گذشته برای ۸۱۳ خودرو دودزا جهت رفع نقص، اخطار قضایی اِعمال شد.

پذیرا با اشاره به اعمال قانون دو هزار و ۲۸۷ مورد تخلف نداشتن معاینه فنی، تصریح کرد: از ۸۱۳ خودرو اِعمال قانون شده برای خودروهای دودزا، ۶۸۴ مورد به دلیل دودزایی شدید به تعمیرگاه انتقال یافته است.

وی پرتاب زباله و ضایعات از خودرو را از حرکات ناخوشایندی عنوان کرد که گاهی اتفاق می‌افتد و گفت: طی یک ماه گذشته ۲۴ مورد تخلف در این خصوص نیز اِعمال قانون شد.

رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد در خصوص بیشترین موارد تخلف در شهر مشهد، افزود: بیشترین تخلفات در این ماه مربوط به منطقه دو شهرداری مشهد بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}